راهکارهای «هیو جکمن» به منظور رسیدن به تناسب اندام برای بازی در نقش «لوگن»

راهکارهای «هیو جکمن» به منظور رسیدن به تناسب اندام برای بازی در نقش «لوگن»

تا کنون بارها و بارها به بررسی رژیم های غذایی چهره های مشهور زن پرداختیم و با سبک زندگی آنها آشنا شدیم. برآنیم تا برای آقایان علاقمند به بررسی بخش سلامت روزیاتو نیز رژیم های شخصیت های مرد مشهور جهان را برشمرده و آنها را با سبک زندگی و رژیم های غذایی این افراد آشنا کنیم.

0

در ادامه بازیگر مشهور مجموعه «مردان ایکس» یعنی «هیو جکمن» را در نظر گرفته ایم که با گریم های خاص خود، برای بازی در نقش «ولورین» یا «لوگن»، از جمله گذاشتن ریش و نشان دادن بالاتنه خود بر طرفداران خود افزود. با بررسی سبک زندگی وی در خواهیم یافت که آنچه باعث داشتن چنین اندامی شده قطعا مصرف دارو نبوده.

با هم نگاهی اجمالی بر سبک زندگی این بازیگر محبوب و پرطرفدار هالیوود در دوران بازی در این مجموعه خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید:

می دانست که برای گرفتن نتیجه زمان لازم است

2

زمانی که «هیو جکمن» برای اولیه سری فیلم های «ایکس من» قراردادی را امضا می کرد، سه هفته تلاش کرد تا بتواند تناسب لازم اندام خود را به دست آورد. پس از پایان این تمرین ها، کارگردان تمام صحنه هایی که در آن باید بدون تی شرت ظاهر می شد را فیلمبرداری کرد.

وی همیشه برای بازی در نقش هایی که به او محول می شود، به مدت سه ماه تمرین و ورزش می کند، وزنه می زند و رژیم غذایی بسیار سلامتی را در پیش می گیرد.

کربوهیدرات مصرف نمی کرد

اگر گمان می کنید که رژیم غذایی «تام بندی» دشوار است بهتر است بدانید که در مقایسه با رژیم «هیو جکمن» هیچ است چرا که جکمن حدود ۱۷ سال است که بیشتر مواقع مرغ آب پز، بروکلی و گل کلم می خورد.

زمانی که مراحل پایانی بازی در نقش وولرین را جشن می گرفتند، «فاولون» به او کمک کرد تا با خوردن مقدار قابل توجهی پاستا رژیم خود را بشکند.

وزنه ها را به تدریج سنگین تر می کرد

3

مربی جکمن، «دیوید کینگزبری» برای شروع از جکمن خواست که وزنه های سبک تر را بلند کند و همان طور که پرس، اسکات و ددلیفت می زد، به آرامی و با کم تر کردن دفعات وزنه های سنگین تر بزند.

به این نوع وزنه زدن به اصطلاح progressive overload workout گفته می شود که از ساکن ماندن وضعیت قدرتی بدن جلوگیری به عمل می آورد.

حرکت شنا می رفت

او با توجه به وزن خود تمرین هایی انجام می دهد که باعث افزایش ضربان قلبش شوند. به عنوان مثال ۱۰۰ بار شنا می رود. او در مصاحبه ای می گوید این موضوع اهمیت ندارد که به حجیم تر شدن ابعاد بدن فکر کنید بلکه باید این کار را تاثیرگذار به انجام برسانید.

انعطاف پذیری بدنش را با انجام یوگا حفظ می کرد

4

او زمانی که به سفر می رود تصاویری از انجام حرکات کششی یوگا از خود در اینستاگرامش به اشتراک می گذارد.

نکته ای وجود دارد که او بر این باور است به هیچ عنوان نباید انجام شود

یکی از چیزهایی را که جکمن توصیه می کند این است که به هیچ عنوان نباید اجازه دهید که  آب بدن کم یا به اصطلاح «دیهایدریت» شود.

او برای اینکه در صحنه هایی از فیلم بالا تنه برهنه خود را نشان دهد روزی ۱۰ لیتر آب که معادل ۲.۶ گالن آب است می نوشید. سپس ۳۶ ساعت قبل از فیلمبرداری چیزی نمی نوشید.

کولبرت می گوید حتما به خوبی می دانید که فردی که سه روز آب نخورد خواهد مرد. جکمن از این استراتژی به عنوان «نمایش آخر» یاد می کند. با این کار ۱۰ پوند یعنی حدود ۴ کیلوگرم وزن کم می کنید. اما وی شدیدا دیگران را از انجام چنین کاری منع می کند.

منبع: thisisinsider
دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • حسام اردیبهشت ۲۷, ۱۳۹۷

    یک چیز میگویم و تمام……………..او بینظیر است