۸ سریال تلویزیونی که سرویس اینترنتی نتفلیکس پخش آن ها را کنسل کرده است

۸ سریال تلویزیونی که سرویس اینترنتی نتفلیکس پخش آن ها را کنسل کرده است

سرویس اینترنتی نتفلیکس در ماه های اخیر یک خانه تکانی حسابی انجام داده است و دو مورد از سریال های پر هزینه و مشهور و البته پرطرفدار خود را کنسل کرده است: «Sense8» و «The Get Down». همچنین سریال های «دختر رییس» (Girlboss) و «کولی» (Gypsy) نیز پس از یک فصل و بدون دلیل خاصی کنسل شدند. سریال «کولی» که بازیگر مشهوری مانند نائومی واتس در آن حضور داشت جدیدترین سریالی است که پخش آن توسط کمپانی نتفلیکس کنسل می شود.

در تاریخ این کمپانی سریال های بسیار کمی کنسل شده اند (تنها ۸ تا ۱۰ سریال) اما رید هستینگز، مدیر عامل این کمپانی تازه راه کنسل کردن سریال ها را یاد گرفته و باید در ادامه منتظر قطع شدن پخش سریال های دیگری نیز باشیم. هستینگز در یک کنفرانس که ماه می برگزار شد گفت:” ما سریال های بسیار کمی را کنسل کرده ایم. من همیشه به تیم محتوا فشار می آورم .ما باید ریسک پذیری بیشتری داشته باشیم. باید چیزهای جدید و عجیب و غریب را امتحان کرد. زیرا در کل باید نرخ کنسل کردن بالاتری داشته باشیم” در ادامه ی این مطلب می خواهیم شما را با ۸ سریالی که توسط این کمپانی کنسل شده اند آشنا کنیم.

۱- لانگمایر- کنسل شدن پخش پس از  ۶ فصل (۳ فصل در نتفلیکس)

سریال «لانگمایر» () یک تریلر جنایی بود که بر روی زندگی یک کلانتر اهل وایومینگ تمرکز داشت که در حال بازسازی زندگی و کارش بعد از مرگ همسرش بود. این سریال از منتقدان نمره ی ۷۵ از ۱۰۰ را دریافت کرده بود و نمره ی مخاطبان  آن نیز ۹.۲ از ۱۰ بود.

۲- لیلی همر- کنسل شدن پخش پس از  ۳ فصل

سریال «لیلی همر» (Lilyhammer) داستان یک عضو سابق مافیا را بازگو می کند که علیه همکاران سابق خود شهادت داده و سپس با هویتی جدید به مکانی جدید منتقل شده و در آن جا دوباره برای خود سازمانی مافیایی تاسیس می کند. این سریال از منتقدان نمره ی ۶۸ از ۱۰۰ دریافت کرده و نمره ی تماشاگران آن نیز ۷.۶ از ۱۰ بود.

۳- هلموک گروو- کنسل شدن پخش پس از ۳ فصل

داستان سریال «هلموک گروو» (Hemlock Grove) در شهر هلموک گروو در پنسیلوانیا می گذرد که تمامی صنایع آن در اختیار خانواده ی گادفری است. بخش زیادی از مردم شهر در فقر و بیکاری به سر می برند و شرایط با پیدا شدن جسد یک دختر نوجوان بدتر از قبل می شود و همه این قتل را به گردن گرگینه ها می اندازند. این سریال از منتقدان نمره ی ۳۷ از ۱۰۰ را دریافت کرده و نرخ تماشاگران آن نیز ۶.۷ از ۱۰ بوده است.

۴- مارکو پولو- کنسل شدن پخش پس از ۲ فصل

سریال «مارکو پولو» (Marco Polo) از سریال های تقریبا پرطرفدار و البته پرهزینه ی نتفلیکس بود که داستان شخصیت افسانه ای و جهانگرد معروف، مارکو پولو را روایت می کند که در خدمت خان مغول اعتماد خان را جلب کرده و به یکی از نزدیک ترین مشاوران او تبدیل می شود. وی در ادامه در حالی که سوگند وفاداری به خان را خورده با توطئه های درون خاندان سلطنتی و رقبای خانوادگی آن ها مواجه می شود. این سریال از منتقدان نمره ی ۵۴ از ۱۰۰ را داشت و نرخ تماشاگران آن نیز ۸از ۱۰ برآورده شده بود.

۵- Sense8- کنسل شدن پخش پس از ۲ فصل

سریال «Sense8»که ساخته ی واچوفسکی ها خالق ماتریکس است، داستان هشت نفر را روایت می کند که با هم ارتباطات تله پاتی دارند اگر چه فاصله ی زیادی از هم داشته و از فرهنگ ها و کشورهای مختلفی آمده اند. این سریال از منتقدان نمره ی ۶۸.۵ از ۱۰۰ را دریافت کرده و نرخ بینندگان آن نیز ۸.۲ از ۱۰ بوده است.

۶- The Get Down- کنسل شدن پخش پس از یک فصل (دو بخش)

در دهه ی ۷۰ در شهر نیویورک سیتی گروهی جوان سیاهپوست یک گروه موسیقی تشکیل داده و سعی می کنند دنیای موسیقی رپ را تغییر داده و وارد عصر جدیدی کنند. این سریال نمره ی ۶۹ را از ۱۰۰ از طرف منتقدان دریافت کرده و نرخ مخاطبان آن نیز ۷.۸ از ۱۰ بوده است.

۷- دختر رییس- کنسل شدن پخش پس از یک فصل

سریال «دختر رییس» (Girlboss) داستان یک دختر آنارشیست ورشکسته به نام سوفیا را روایت می کند که به صورت آنلاین لباس های دست دوم می فروشد اما ناگهان خود را رییس یک کمپانی بزرگ مد و لباس می بیند. سریال از منتقدان نمره ی ۵۳ از ۱۰۰ داشته و نرخ مخاطبان آن نیز ۵.۵ از ۱۰ بوده است.

۸- کولی- کنسل شدن پخش پس از یک فصل

سریال «کولی» (Gypsy) داستان یک روانشناس و روان درمانگر با بازی نائومی واتس را روایت می کند که روابط خطرناکی را با اطرافیان بیمارانی که به او مراجعه می کنند برقرار می کند. سریال «کولی» از منتقدان نمره ۴۵ از ۱۰۰ را دریافت کرده و نرخ بینندگان آن نیز ۷.۵ از ۱۰ اعلام شده بود.

منبع: businessinsider
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • mk مرداد ۲۷, ۱۳۹۶

    Sense8 رو به خاطر درخواست طرفدار ها قراره یه قسمت پایانی ۲ ساعتی براش بسازن.