تاریخ اکران بخش سوم فیلم «جان ویک» با حضور کیانو ریوز اعلام شد

تاریخ اکران بخش سوم فیلم «جان ویک» با حضور کیانو ریوز اعلام شد

بالاخره زمان اکران قسمت سوم فیلم اکشن و پرطرفدار «جان ویک» با عنوان «جان ویک: فصل سوم» (John Wick: Chapter Three) مشخص شد. کمپانی فیلم سازی لاین گیت به طور رسمی اعلام کرده که قسمت سوم این فیلم بار دیگر با نقش آفرینی ریوز در نقش اول داستان ۱۷ ماه می ۲۰۱۹  مصادف با ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ اکران خواهد شد. این اولین فیلم در این فرانچایز است که در فصل تابستان سینمایی اکران می شود.

البته هنوز هیچ اطلاعات و جزییات دیگری در مورد این قسمت جدید به رسانه های درز نکرده و سازندگان فیلم نیز هنوز در این مورد اظهار نظری نکرده اند. در این فیلم اکشن پر از تیراندازی، کیانو ریوز نقش جان ویک را بازی می کند، آدمکشی بازنشسته و خبره که پس از این که هر چه دارد و هر کسی که برایش مهم است و دوست دارد توسط گروهی از خلافکاران از او گرفته می شود تصمیم به بازگشت به حرفه ی سابقش گرفته و در صدد انتقام برمی آید. ماجراجویی های خطرناک ویک او را به خارج از کشور و رویارویی با جایزه بگیران حریص و قدرتمندی می کشاند که به دنبال جایزه ی بزرگی هستند که برای سر ویک تعیین شده است. در حال حاضر هیچ فیلمی که بتواند با جان ویک در تاریخ تعیین شده رقابت کند وجود ندارد.

اولین فیلم از فرانچایز «جان ویک» به کارگردانی دیوید لیچ و چاد استالسکی توانست در سطح بین المللی ۸۸.۷ میلیون دلار فروش داشته باشد. فیلم دوم این فرانچایز که تنها استالسکی را به عنوان کارگردان می دید توانست این فروش را تقریباً دو برابر کرده و به ۱۷۱ میلیون دلار در اوایل سال کنونی میلادی برساند. اکنون باید حدود دو سال دیگر برای دیدن قسمت سوم این فرانچایز صبر کرده تا شاهد آتش بازی های جدید جان ویک باشیم.

منبع: looper
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود