ادعای عجیب جارد لتو: فیلم های «جوخه انتحار» و «باشگاه خریداران دالاس» را ندیده ام!

ادعای عجیب جارد لتو: فیلم های «جوخه انتحار» و «باشگاه خریداران دالاس» را ندیده ام!

جارد لتو، بازیگر برنده جایزه اسکار که این روزها به طلایه دار پیاده سازی سبک تاثیر گذار بازیگری موسوم به «متد اکتینگ» تبدیل شده، اعلام کرده که علی رغم استقبال تماشاگران و منتقدان از بازی های او، خودش علاقه چندانی به تماشا کردن فیلم هایش ندارد و تعدادی از آن ها را اصلاً نگاه نکرده ، حتی فیلم «جوخه انتحار» که یکی از بهترین هنرنمایی های وی در نقش جوکر بوده است. وی اخیراً در مصاحبه ای که در نیویورک و در جریان فعالیت های تبلیغاتی پیش از اکران جدید ترین فیلمش، «بلید رانر ۲۰۴۹»، داشته از بی میلی به تماشای فیلم هایش و دیدن نتیجه ی تلاش های خود گفته است.

وی در این باره می گوید:” به محض این که آن را تماشا کنید، خیلی زود به یک موشوع شخصی تبدیل می شود”. این بازیگر ۴۵ ساله که به خاطر بازی خیره کننده ی خود در فیلم «جوخه انتخار» به شهرتی فراتر از قبل رسید گفته است که هیچ گاه این فیلم را ندیده است. وی کاملاً در این نقش فرو رفته و حقیقتاً به یک روانی شرور تبدیل شده بود به نحوی که برای همبازی هایش حیوانات مرده می فرستاد و تنها در صورت جواب تماس های کسی را می داد که او را با نام جوکر صدا می زدند. با این وجود وی از دیدن بازی شاهکار خود در فیلم دیوید آیر خودداری کرده است و این موضوع در مورد فیلم برنده اسکار «باشگاه خریداران دالاس» نیز که وی در کنار متیو مک کانهی در آن حضور داشت صدق می کند و ظاهراً وی هیچ علاقه ای به تماشای فیلم های خودش ندارد.

وی در این باره چنین گفته است:”نه، من اصلاً تماشایش نکرده ام. فکر می کنم که  تماشای فیلم های خودتان، ممکن است به یک فرآیند خودشناسی تبدیل شود که زیاده روی است. یا از کاری که انجام داده اید خوشتان می آید و مایل به تکرار آن می شوید یا از آن خوشتان نمی آید و این موضوع می تواند باعث خودشناسی شما شود. من مطمئن نیستم که این کار چه سودی برایم دارد. اما من فیلمنامه ها را می خوانم و قاعدتاً می دانم که چه اتفاقاتی در فیلم رخ خواهد داد”. با این وجود وی گفته است که قصد دارد فیلم جدیدیش، بلید رانر ۲۰۴۹، را ببیند، فیلمی که در آن نقش نیاندر والاس، یک نابغه کور و شرور اما دارای قدرت دید فراانسانی را بازی می کند که می تواند آینده ی جامعه را ببیند. لتو اعلام کرده است که کشمکش درونی فیلم و سوالات و مباحث جنجالی که فیلم به آن ها می پردازد باعث شده که در فیلم جدید دنیس ویلنوو حضور یابد.

لتو در این باره چنین می گوید:” دیالوگ ها فوق العاده بود و من فکر کردم که وی [والاس] انسان فوق العاده ای است، شخصی که تمدن [بشری] را از قحطی نجات می دهد و سپس برای بدست آوردن تکنولوژی روز برای شرکت تایرل اقدام می کند و نسل جدیدی از نسخه های انسانی را معرفی می کند. او به وضوح دیدگاه و هدفی دارد، دیدگاهی مبنی بر این که برای نحات بشریت باید کاری انجام داد. او از برداشتن قدم هایی که برای تبدیل کردن رویایش به واقعیت ضروری هستند باکی ندارد”.

اگر چه شاید جارد لتو برای دیدن فیلم به سینما نرود اما بدون شک طرفداران او و کامیک های دی سی بدون شک برای اکران این فیلم ساعت شماری خواهند کرد و به نظر می رسد با توجه به نقدهای مثبت منتقدان شاهد موفقیت تجاری این فیلم باشیم که این امکان را برای استودیو برادران وارنر فراهم می سازد که برای ساخت دنباله های بعدی برنامه ریزی نماید. همچنین لتو قرار است نقش جوکر را در دنباله های دیگر نیز ایفا کند که بدون شک شاهد تمجیدات بیشتر از هنرنمایی این نابغه بازیگری در نقش یک شرور با موهای سبز و دندان های سیم کشی شده خواهیم بود.

منبع: looper
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۳ نظر

ورود

  • اکبر مهر ۱۲, ۱۳۹۶

    خودش میدونه زیر خوب ندرخشیده تو جوخه انتحار{;

  • اکبر مهر ۱۲, ۱۳۹۶

    ولی فیلم مرثیه یک رویا رو عالی بازی کرد یه فیلم عالی از جرد بود

  • آرشیدا آبان ۷, ۱۴۰۰

    واااای جرد عالیه همه فیلماش خوبه