آشنایی با ارزان ترین راه خرید بلیط هوایپما [رپورتاژ آگهی]

آشنایی با ارزان ترین راه خرید بلیط هوایپما [رپورتاژ آگهی]

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

یکی از مهم ترین بخش های‌ هر مسافرت، خرید بلیط هواپیما است، امروزه سامانه هایی برای خرید بلیط هواپیما به وجود آمده اند که ارزان ترین و مناسب ترین قیمت بلیط هواپیما را به مسافرین و هموطنان ارائه می کنند. یکی از این سامانه های خرید بلیط سفرستان می باشد. با جستجو در گوگل و شبکه های اجتماعی شما نیز احتمالا همسفر جدید ما خواهید شد و تجربه خوبی از خرید بلیط هواپیما ارزان بدست خواهید آورد.

بیشتر افراد وقتی دست به تنظیم بودجه‌ی سفر می‌زنند در رابطه با تامین هزینه‌های این بخش از سفر (خرید بلیط هواپیما) دغدغه‌های خاص خود را دارند و همیشه هم برایشان جذاب است که بتوانند بهترین بلیط هواپیما را با ارزان ترین قیمت خریداری کنند. هرچند حجم زیاد پیام‌ها به طور معمول برای مخاطبان بیشتر گیج کننده است تا اینکه راهنما باشد، اما به واقع راه‌ها و توصیه‌هایی وجود دارد که بتوانید به کمک آنها با قیمتی مناسب‌تر  بلیط هواپیما خریداری کنیم و از سفر خود بیشتر لذت ببریم.

خرید آنلاین بلیط هواپیما بهتر است

چند سالی است که وب سایت های تخصصی این حوزه، خرید بلیط هواپیما و هتل هم آن را بیشتر در دسترس قرار داده است. این وب سایت‌ها به شما این امکان را می‌دهد تا همه‌ی گزینه‌های موجود را بررسی کنید، این آزادی عمل در زمان و بررسی به شما کمک می‌کند تا مناسب‌ترین گزینه را با توجه به برنامه و بودجه‌ی سفرتان انتخاب کنید. و این موضوع همانند گذشته نیست و کاملا خرید توسط خود مسافر انجام می شود.

به علاوه وب‌سایت‌ها گاه تخفیف و پیشنهادات جالب توجهی دارند که می‌تواند به خریدی دلچسب منتهی شود.

بلیط هواپیما را زودتر تهیه کنید، به نفع شماست

برای یک خرید بلیط اقتصادی و نسبتا کم هزینه تر هیچ موضوعی بهتر از یک برنامه‎ریزی بلندمدت نیست. بسیاری از تعطیلات این امکان را به ما می‌دهند تا از پیش برای آن برنامه‎ریزی نماییم به طور مثال در تعطیلات تابستانی یا زمستانی فرصت داریم تا از چند هفته و حتی چند ماه قبل، برنامه‌ی سفر را هماهنگ کنیم. در این مواقع می‌توانید زودتر بلیط هواپیمای خود را تهیه کرده، و به این ترتیب  با قیمتی مناسب گزینه‌ی مناسب را انتخاب نمایید.

بلیط هواپیما را با بررسی بخرید

پیش از خرید بلیط هواپیما، قوانین و شرایط خطوط هواپیمایی را دقت بررسی کنید و ببینید که با توجه به موقعیت و عمچنین شرایط شما کدام گزینه مناسب‌تر است. به طور مثال اگر تعداد بار (وسیله)هایی که می‌خواهید با خود به داخل هواپیما ببرید، زیاد است، بررسی کنید کدام خط این امکان را به شما می‌دهد؛ اگر مقصدی که می‌خواهید به آن سفر کنید برای خرید بسیار مناسب بوده و این احتمال را می‌دهید که هنگام بازگشت بارتان زیاد باشد، بلیط هواپیمایی را تهیه کنید که قوانین حمل بار با شرایط شما مناسب بوده و احتمال پرداخت اضافه بار برای شما کمتر می‌شود.

در صورت سفر با فرزندان خردسال نیز، می‌توانید قوانین و قیمت‌های خطوط هوایی مختلف را بررسی کرده و بهترین و به صرفه‌ترین بلیط را انتخاب کنید.

کدام بلیط پرواز بهتر است؟

انتخاب کلاس پرواز تا حد زیادی به مقصدی بستگی دارد که می‌خواهید به آنجا سفر کنید، برای مثال بلیط ارزان هواپیما به اروپا یا بلیط هواپیمای مشهد. در پرواز‌های کوتاه کلاس پرواز اقتصادی به صرفه‌تر است. اما اگر به مقصدی می‌روید که پرواز شما در حدود هشت ساعت یا بیشتر خواهد بود، بهتر است در کلاس‌های بالاتری بلیط هواپیمایتان را تهیه کنید تا بتوانید در پرواز احساس راحتی بیشتری داشته‌باشید.

بلیط هواپیمای بیزنس (business class flight) معمولا گران تر از فرست کلاس (first class flights) و همیشه هردو کلاس گران تر از اکونومی(economy class flight) هستند.

بلیط چارتر نیز معمولا به دلیل اجاره ای بودن پرواز و یا صندلی ها معولا ارزان و به صرفه است هرچند در صورت نرسیدن به پرواز قطعا پول شما سوخت می شود (charter flights)

چرا سفرستان

رابطه‌ی سفرستان با مخاطبانش، رابطه‌ای دو طرفه است، شما می‌توانید به سفرها و خطوط هوایی امتیاز دهید و با هر خرید نیز به امتیاز خود بیافزایید،(مهم نیست بلیط هواپیما تبریز یا بلیط هواپیما صربستان را خرید باشید، فقط امتیاز کسب کنید) هر مسافر با کسب این امتیازها می‌توانید در قرعه‌کشی هفتگی آیفون۷ شرکت کرده و همچنین شانس برنده شدن خود را برای جایزه‌ی بزرگ ۲۵۰ میلیون ریالی پایان کمپین فروش ویژه سفرستان امتحان کند؛ تجربه‌ای درجه یک با استاندارد بالا در زمینه خرید بلیط هواپیما ارزان را تجربه کنید و چه در سفرهای داخلی و چه در سفرهای خارجی آسان و راحت و به صرفه سفر کنید.

بدون نظر

ورود