نگاهی به طراحی لیوان های استارباکس در تعطیلات کریسمس سال های گذشته

نگاهی به طراحی لیوان های استارباکس در تعطیلات کریسمس سال های گذشته

کمپانی استارباکس را تقریبا بیشتر دوستداران قهوه و نوشیدنی های کافئین‌دار می شناسند؛ بزرگ‌ترین قهوه‌خانه زنجیره‌ای  جهان که دفتر مرکزی آن در استارباکس سنتر، در شهر سیاتل، واشینگتن قرار دارد.

استارباکس نوشیدنی گرم و سرد مانند قهوه، اسپرسو، کافه لاته، چای، آب‌میوه تازه، شیرینی و اسنک سرو می‌کند. البته، علاوه بر انواع قهوه دم‌کردنی و اسپرسو، در کافی‌شاپ‌های استارباکس چای، انواع نوشیدنی‌های داخل بطری، شیرینی، ساندویچ‌های آماده و نوعی میلک‌شیک قهوه اختصاصی استارباکس با نام «فراپوچینو» نیز سرو می‌شود.

این کمپانی هر سال به مناسب سال نو میلادی، طراحی لیوان های خود را تغییر می دهد. در همین راستا، در ادامه طراحی های این شرکت در سال های گذشته را برایتان انتخاب کرده ایم. امسال باید ببینیم چه طرحی را روی لیوان های اختصاصی خود منقوش خواهد کرد.

همراهمان باشید.

۲۰۱۷

استارباکس برای طراحی لیوان های خود در سال ۲۰۱۷، مشتری های خود را با چالش کشید تا خلاقیت خود را منصه ظهور بگذارند. به این صورت که طرح روی لیوان را به سلیقه خود رنگ آمیزی کرده و گزینه شخصی خود را بسازند.

۲۰۱۶

طراحی لیوان استارباکس در سال ۲۰۱۶ توسط ۱۳ مشتری از ۶ کشور مختلف جهان انجام شد.

۲۰۱۶

یک روز پیش از عرضه لیوان های قرمز، استارباکس نسخه های محدودی از فنجان های سبز را ارائه کرد

۲۰۱۵

لیوان های سال ۲۰۱۵ استارباکس  کاملا قرمز بودند اما هیچ علامت یا نشانه ای از کریسمس یا فصل زمستان را در خود نداشتند. این لیوان ها شبیه طراحی کلاسیکی بودند که کمپانی از سال ۱۹۹۷ برای سال نو اجرا می کرد.

۲۰۱۴

لیوان های استارباکس در سال ۲۰۱۴ نیز تماما قرمز با تصویرسازی کمرنگی از طرح برف بودند.

۲۰۱۳

کمپانی مشهور مورد بحث در سال ۲۰۱۳ برای سال نوی میلادی، طراحی لیوان ها را تغییر داد و آن ها را منقوش به دانه های برف و ستاره در رنگ های طلایی و قرمز تیره کرد.

۲۰۱۲

استارباکس در سال ۲۰۱۲ تصمیم گرفت تا یک آدم برفی به سبک قدیمی روی لیوان های مخصوص تعطیلات کریسمس طراحی کند.

۲۰۱۱

در سال ۲۰۱۱ میلادی نیز طراحی لیوان ها آدم برفی هایی را نشان می داد که به روی برف مشغول شادی و بازی کردند بودند.

۲۰۱۰

نخستین سالی که استارباکس تصمیم گرفت تا از طرح آدم برفی به سبک قدیمی روی لیوان های سال نو میلادی بهره بگیرد، ۲۰۱۰ بود. این لیوان ها به دانه های سفید برف نیز مزین بودند.

۲۰۰۹

وسایل تزئینی که روی درخت کریسمس قرار دارند، طرح اصلی لیوان های استارباکس در سال ۲۰۰۹ را به خود اختصاص داده بودند. روی این لیوان ها همچنین نوشته شده بود: «دوست دارم هر روز تعطیل باشد.»

۲۰۰۸

در سال ۲۰۰۸ میلادی لوگوی کمپانی شبیه تزئینات روی درخت کریسمس شد.

منبع: cnn
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود