چرا مگان مارکل پس از ازدواج با شاهزاده هری نیز پرنسس نخواهد شد؟

چرا مگان مارکل پس از ازدواج با شاهزاده هری نیز پرنسس نخواهد شد؟

اکنون که شاهزاده هری نامزدی خود را با مگان مارکل اعلام نموده و گفته که در بهار سال آینده با او ازدواج خواهد کرد، مگان مارکل به جمع خانواده ی سلطنتی بریتانیا خواهد پیوست اما این ضرورتاً بدین معنا نیست که وی نیز عنوان پرنسس را بدست خواهد آورد. این دو بعد از یک سال و نیم رابطه اعلام کردند که به زودی ازدواج خواهند کرد. بدین ترتیب این بازیگر آمریکایی و ستاره سابق سریال «Suits » به محض عروسی با شاهزاده هری، آپارتمان خود را در تورنتو رها کرده و به لندن نقل مکان خواهد نمود تا وظایف خود به عنوان عضوی از خانواده ی سلطنتی را انجام دهد.

شاهزاده هری در مورد رابطه خود با مگان مارکل چنین گفته است:” من به طرز باورنکردنی خیلی سریع عاشق مگان شدنم… همه ستاره ها جمع شده بودند و همه چیز فوق العاده بود. تنها این زن زیبا بود که به نحوی راه افتاده و وارد زندگی من شد، من نیز به زندگی او وارد شدم”. عروسی این دو در بهار سال ۲۰۱۸ برگزار خواهد شد. با این وجود، برخلاف کیت میدلتون، مگان مارکل با ازدواج کردن با شاهزاده هری عنوان پرنسس را بدست نخواهد آورد. پس عنوان او پس از ازدواج با شاهزاده هری چه خواهد بود؟ وقتی که کیت میدلتون با شاهزاده هری ازدواج کرد این دو به ترتیب القاب دوک و دوشس کمبریج را دریافت کردند.

شاهزاده ویلیام به عنوان نفر بعد از پدرش، شاهزاده ویلیام، در نوبت سلطنت به عنوان شاهزاده ولز منصوب خواهد شد و بلافاصله پس از آن نیز میدلتون لقب پرنسس ولز را دریافت خواهد نمود و پا جای پای پرنسس دایانا، مادر شاهزاده ویلیام خواهد گذاشت. شاهزاده هری اکنون در صف سلطنت در جای پنجم قرار دارد و پس از این که فرزند سوم ویلیام و کیت در ماه آورل بدنیا بیاید به مکان ششم سقوط خواهد کرد. بسیاری از نزدیکان خانواده سلطنتی بر این باورند که ملکه الیزابت، عنوان دوک ساسکس را در روز ازدواجش به شاهزاده هری اعطا خواهد کرد، درست همان مسیری که شاهزاده ویلیام در سال ۲۰۱۱ طی کرد. این موضوع باعث می شود که مگان مارکل نیز عنوان دوشس ساسکس را بدست بیاورد که در مقابل عنوان کنونی  میدلتون به عنوان دوشس کمبریج قرار خواهد داشت.

بر اساس قوانین کنونی این دو عنوان بیشتری و بالاترین عناوینی است که شاهزاده هری و همسر آینده ای می توانند به آن ها دست پیدا کنند مگر این که عناوین جدیدی برای آن ها به وجود آید. بر اساس انتظارات و شواهد موجود، این دو پس از ازدواج در عمارت ویلایی ناتینگهام در قصر کنزینگتون در لندن مستقر خواهند شد. برای آگاهی بیشتر در مورد این ازدواج و عناوین خانواده سلطنتی بریتانیا می توانید به لینک های زیر مراجعه نمایید.

شاهزاده هری با مگان مارکل، هنرپیشه آمریکایی ازدواج می‌کند

هر آنچه که باید در مورد هزینه عروسی شاهزاده هری و مگان مارکل بدانید

آیا می دانید لقب های سلطنتی «دوک» و «دوشس» به چه مفهومی هستند؟

منبع: shared
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۵ نظر

ورود

 • آندرانیک اردیبهشت ۲۸, ۱۳۹۷

  چرا باید لقب بگیرد. حتی نوه دختری ملکه زارا لقب. ندارد. بعد این زن یک بار ازدواج کرده ، با صورت پر از لک خانواده ورشکسته و پردردسر ، بینی دراز و پاهای زشت باید لقب بگیرد. ملکه الیزابت برای این به این مقام رسیده که عمویش با یک زن مطلقه ازدواج کرد و از سلطنت کنار گذاشته شد. حالا با ازدواج یک هنرپیشه در نقش های آنچنانی ، خانواده سطح پایین ، مادر سیاه پوست و پدری که حتی جرات نمی کند برای عروسی دعوت کند عروس این خاندان خواهد شد . چرا مردم اروپا و به خصوص انگلیس ادعای دموکراسی دارند وقتی هنوز به این خاندان مالیات می دهند.

  • Sareh خرداد ۲۳, ۱۳۹۷

   چی میگی تو؟؟؟؟؟؟ درست حرف بزن… من کاری با هیچی ندارم ولی تو حق نداری راجب ظاهرش اینجوری حرف بزنی… مگان خیلی هم خوشکل و نازه….

  • سارا خرداد ۳۱, ۱۳۹۷

   به نظر بنده شما بسیار انسان سطحی نگری هستید که دارید فقط در مورد مشکلاتی که در ظاهر و در زندگی مگان بوده صحبت میکنید اون هم مشکلاتی که انتخاب خودش نبوده قیافشو که خودش انتخاب نکرده مهم چیزهایی هست که خودش تونسته باشرایط بد زندگیش بدست بیاره مثل شخصیت قدرتمندش

 • سارا اردیبهشت ۲۹, ۱۳۹۷

  چه احمقانه:))))))

 • Aysan خرداد ۲۴, ۱۳۹۷

  مگان خیلی جذاب و دوست داشتنیه اون افرادی که توهین میکنن کاملا مشخصه حسودی میکنن.ولی فایده نداره چون مگان الان همسر شاهزاده هری هست و باهم خوشبختن
  .من فدای مگان بشم که چه قدر این زن جذاب و قوی و خوشگله به امید خدا در آینده بچه هاشونم به دنیا بیاد خوشبختیشون کامل میشه❤