بازگشت مارتین اسکورسیزی به عرصه تلویزیون با سریالی تاریخی تحت عنوان «سزارها»

بازگشت مارتین اسکورسیزی به عرصه تلویزیون با سریالی تاریخی تحت عنوان «سزارها»

مارتین اسکورسیزی پروژه سریالی جدیدش را یافته و قصد دارد با این سریال به تاریخ کشور ایتالیا بپردازد. مایکل هیرست که سریال تاریخی و موفق «وایکینگ ها» (Vikings) را ساخته در مصاحبه ای با روزنامه گاردین گفته است که او اسکورسیزی روی پروژه ای سریالی به نام «سزارها» (The Caesars) کار می کنند که به بررسی زندگی و حکومت اولین حاکمان روم باستان می پردازد و داستان ان ها از ظهور و به قدرت رسیدن جولیوس سزار آغاز می گردد. به گفته هیرست داستان قسمت آزمایشی این سریال نوشته شده و برنامه ریزی های کاملی نیز برای ساخت این سریال در چندین فصل انجام گرفته است و فیلم برداری ها نیز سال آینده در ایتالیا آغاز خواهد شد.

وایکینگ ها

وی گفته که اسکورسیزی علاقه زیادی به تاریخ ایتالیا و روم باستان دارد و سال های زیادی در تلاش بوده که فیلم یا سریالی در این مورد بسازد. وی در این باره چنین گفته است:” او علاقه زیادی به این دوره زمانی داشته و چیزهای زیادی نیز در این مورد می داند. او به جاستین پولارد، مشاور تاریخی من، تلفن زده و بخشی از صحبت هایشان را به زبان لاتین در مورد منابع داستان ها و شعر در روم باستان انجام داده اند”. بنظر می رسد که هیرست بهترین کسی است که مارتین اسکورسیزی می توانست برای مشارکت در این پروژه به او مراجعه کند زیرا هیرست سناریو فیلم برنده جایزه اسکار «الیزابت» (Elizabeth) در سال ۱۹۹۸ را نوشت که در مورد ملکه الیزابت اول بود.

مارتین اسکورسیزی

همچنین وی سازنده سریال تاریخی «تودورها» (The Tudors) نیز بود که داستان دوره حاکمیت شاه هنری هشتم بر انگلستان را روایت می کند. علاوه بر این وی در سال ۲۰۱۳ سریال «وایکینگ ها» را برای شبکه هیستوری ساخت که به یکی از بزرگ ترین و پرتماشاگرترین سریال های تلویزیونی معاصر تبدیل شده است. هنوز برای صحبت در مورد بازیگران یا محل دقیق فیلم برداری ها زود است اما حضور این دو اسطوره سینمایی و تلویزیونی در کنار هم به ما اطمینان خواهد داد که باید منتظر سریالی بزرگ و موفق باشیم.

مارتین اسکورسیزی

مارتین اسکورسیزی اکنون بر روی پروژه سینمایی «مرد ایرلندی» (The Irishman) کار می کند که بازیگران سرشناسی مانند رابرت دنیرو، آل پاچینو، جو پشی، هاروی کیتل و آنا پاکین در آن حضور دارند. به نظر می رسد که این فیلم پرهزینه و پر سر و صدا در سال ۲۰۱۹ توسط سرویس اینترنتی نتفلیکس پخش شود. از پروژه های تلویزیونی که اسکورسیزی تاکنون در ساخت آن ها نقش داشته است می توان به سریال های «امپراطوری بوردواک» (Boardwalk Empire) و «وینیل» (Vinyl) از شبکه HBO اشاره کرد.

لئوناردو دی کاپریو در نقش جوکر؛ اتفاقی که ممکن است توسط مارتین اسکورسیزی رقم بخورد

«شیطان در شهر سفید» نام فیلم بعدی لئوناردو دی کاپریو و مارتین اسکورسیزی خواهد بود

منبع: looper
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود