اسفند داغ تالار وحدت با «مسابقه زنده طراحی لباس»

۱۳ اسفند، آخرین روز بازدید از جشنواره مد هفتم

اسفند داغ تالار وحدت با «مسابقه زنده طراحی لباس»

هفتمین جشنواره مد و لباس فجر که مهم ترین رویداد مد و لباس ایران است، یکشنبه ۱۳ اسفند به کار خود پایان می دهد. این رویداد، محفل نمایش صدها اثر از طراحان مد و لباس کشور اعم از دانشجویان، دانش آموختگان رشته های طراحی پارچه و دوخت و هم چنین شرکت کنندگانی از ده کشور جهان است که جدید ترین تولیدات خود را در زمینه مانتو های بلند و مجلسی تا زیور آلات و کیف و کفش، در معرض دید علاقمندان صنعت فشن قرار می دهند.

تالار وحدت، برج میلاد و هم چنین سالن حجاب خیابان فاطمی، سه محل برگزاری جشنواره امسال هستند که تا عصر یکشنبه پذیرای بازدید مشتاقان نمایشگاه گردی فشن در پایتخت خواهند بود. البته نمایشگاه مد و لباس برج میلاد تا ۲۵ اسفند از صبح تا ساعت ۱۰ شب میزبان مخاطبان مد و لباس می باشد. اگر در روزهای پایانی سال قصد ارتفاع گردی در تهران دارید، مجموعه فرهنگی و هنری و تجاری برج میلاد، گزینه خوبی هم برای اسفند گردی و هم نوروز گردی های جذاب در نوروز ۹۷ تهران است.

مسابقه زنده

جشنواره مانتوهای شیک رنگارنگ در جشنواره هفتم فجر

یکی از بخش های جالب و مهم هفتمین جشنواره فجر، بخش مسابقه زنده طراحی لباس است که در آن، بیش از ۳۰ گروه منتخب هیات داوران، بر اساس وسایلی که در اختیار آن ها قرار دارد، می بایست ظرف مدتی مشخص، نسبت به طراحی و دوخت و تولید لباس های اعلامی هیات داوران اقدام کند. تصاویر امروز، شما را به تالار وحدت می برد تا در جریان حال و هوایی که در سالن اصلی تالار وحدت تهران در حال رخ دادن است، قرار بگیرید.

تصویری از بخش مسابقه زنده هفتمین جشنواره مد و لباس فجر

ده ها گروه منتخب هیات داوران جشنواره هفتم، بر اساس معیارهای اعلامی نسبت به طراحی و دوخت اثر مورد نظر اقدام می کنند

تصویری از بخش مسابقه زنده طراحی لباس در تالار وحدت تهران

گروه های بانوان و آقایان در بخش مسابقه زنده طراحی لباس حضور دارند

مسابقه زنده طراحی لباس زیر نظر بازرس ویژه هیات داوران جشنواره انجام می شود

میز طراحی و الگو در بخش مسابقه زنده طراحی لباس

از همه گروه های سنی در مسابقه زنده لباس حضور دارند

نمایی از محل برگزاری بخش مسابقه زنده طراحی لباس

اختتامیه جشنواره مد و لباس فجر، ۱۳ اسفند با معرفی آثار منتخب و برنده بخش مسابقه زنده طراحی لباس در تالار وحدت تهران برگزار می شود.

دیجیاتو
بدون نظر

ورود