هنرمندی که با استفاده از طلا و ماسه آثار هنری زیبا و شگفت انگیز خلق می کند [تماشا کنید]

هنرمندی که با استفاده از طلا و ماسه آثار هنری زیبا و شگفت انگیز خلق می کند [تماشا کنید]

هنر مقوله ای ایست که می توان آن را به شکل های مختلف دنبال کرد. کسانی که در زمینه ای خاص مهارت دارند، کارهای جالب و عجیبی انجام می دهند که دیدنشان همه را به حیرت وا می دارد. شاید برای خیلی ها هنر در بخش هایی مانند سینما، موسیقی و یا نقاشی نمود پیدا کند. اما می توان راه های جالب و خلافانه ای در پیش گرفت و روشی جدید ابداع نمود.

هنرمندی آلمانی به نام «تیم بنگل» روشی خاص را در نقاشی در پیش گرفته و از دو ماده غیر معمول برای خلق آقار خود بهره می گیرد: طلا و ماسه. وی کار خود را با یک بوم نقاشی خالی آغاز نموده و سپس روی آن چسبی خاص که بسیار دیر خشک می شود را اعمال می کند.

پس از آن ماسه و بعضا طلا با دقت و ظرافتی خاص اضافه می شوند. هنگامی که طراحی به اتمام رسید، وی فضاهای خالی را با استفاده از ماسه سفید پر می کند. پس از آن بوم حرکت داده می شود و یک اثر هنری خارق العاده پدیدار می گردد. خلق هر یک از این نقاشی ها یک ماه یا به عبارتی ۸۰ ساعت زمان می برد. البته خلق بزرگترین نقاشی او یعنی کاخ ورسای، بیش از ۳۰۰ ساعت زمان برده است.

تماشای ویدیوی زیر شما را با توانایی خارق العاده آقای بنگل آشنا خواهد کرد، دعوت می کنیم آن را ببینید. علاقه مندان می توانند برای دیدن دیگر کارهای وی به این لینک مراجعه کنند.

منبع: designtaxi
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود