رضا پرستش؛ لیونل مسی ایرانی که این روزها در مطبوعات آرژانتین به شدت مشهور شده است

رضا پرستش؛ لیونل مسی ایرانی که این روزها در مطبوعات آرژانتین به شدت مشهور شده است

تقریبا هیچکس در دنیا وجود ندارد که لیونل مسی فوق ستاره تیم ملی آرژانتین و باشگاه بارسلونای اسپانیا را نشناسد. وی شهرت بسیار زیادی دارد و هر کسی دوست دارد با او عکس بیاندازد. با این حال عده زیادی از مردم جهان چنین امکانی را ندارند. اما این شرایط چند وقتی است که برای ما ایرانی ها فراهم شده است.

اگر دستی در شبکه های اجتماعی و اینترنت داشته باشید، حتما با نام رضا پرستش آشنا هستید. او به خاطر شباهت عجیب به لیونل مسی شهرت زیادی کسب کرده و آوازه اش حتی به خود کشور آرژانتین نیز رسیده است. اکنون مطبوعات این کشور نسبت به لیونل مسی ایرانی واکنش نشان داده اند.

روزنامه اوله اظهار داشته که لیونل مسی ایرانی لباس آرژانتین به تن می کند، در خیابان های تهران راه می رود و مردم با او سلفی می گیرند. «دولا وی آی پی» گفته که دوقلوی گمشده مسی در ایران زندگی می کند و رضا پرستش با توجه به ریش و ظاهر مشابه با فوق ستاره فوتبال جهان به شدت مشهور است.

2439925

وب سایت «la opnion» نظری مشابه با روزنامه های یاد شده دارد. پسری که در ابتدا در نانوایی کار می کرده، اکنون به خاطر شباهت به مهاجم بارسلونا حسابی مشهور شده است. در ادامه از شما دعوت می کنیم به نظاره تصاویر بیشتری از او بنشینید.

mesi

139510041412446919532314

46182_940
لیونل مسی و کریستیانو رونالدوی ایرانی

منبع: donya-e-eqtesad
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • سروش اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۶

    چه جالب تناسب قد بدل هاشون هم مثل خود اورجینال شونه!!