۱۰ ویدیو پر بیننده یوتیوب ۲۰۱۷: از «کودک ۱۲ ساله» تا «لیدی گاگا»

۱ میلیارد بازدید برای ۲ ویدیو جالب یوتیوب در سال ۲۰۱۷

۱۰ ویدیو پر بیننده یوتیوب ۲۰۱۷: از «کودک ۱۲ ساله» تا «لیدی گاگا»
۴ نظر

ویدیو های پر بیننده در یوتیوب، حکم طلا برای صاحبان کانال های انتشار دهنده دارد. هر اندازه ویدیو پر بیننده باشد، صاحبان کالا و خدمات با مدیران کانال تعامل مادی خوبی برقرار می کنند تا نسبت به معرفی کالاهای آنان برای مخاطبان  بی شمارشان اقدام کنند. این فرصت خوبی برای کارآفرینان دیجیتالی و عاشقان فریلسنری است تا از این راه کسب درآمد کنند. همانند روش های کسب درآمد کیارا فراگنی، فشن بلاگر معروف ایتالیایی و کریس رونالدو از صفحاتشان در شبکه های اجتماعی.

یوتیوب، یکی از شکارهای فوق العاده ۱.۶ میلیارد دلاری گوگل در سال ۲۰۰۳ میلادی است که در قالب سیاست کسب و ادغام غول جستجوی وب، به مالکیت لری پیچ و سرگئی برین، بنیانگذاران این شرکت در آمد. صدها میلیون ویدیو در ۲ دهه اخیر در این سایت بارگذاری شده است و صدها میلیون نفر از آن به طور روزانه استفاده می کنند.  ویدیوهای پر بیننده یوتیوب  همواره با استقبال تهیه کنندگان سینما و تلویزیون و به طور کلی رسانه ها همراه می شود تا به دنبال طراحان و سازندگان ویدیو رفته و از آن ها برای همکاری مشترک دعوت کنند.

به  همین  خاطر، داشتن صفحه پر فالور در اینستاگرام برای توسعه کسب و کار و شهرت همان اندازه مهم است که در اختیار داشتن یک کانال محبوب پر فالور و پر بیننده در شبکه های اجتماعی ویدیو محور مثل یوتیوب. اگر دوست دارید مسیر شهرت را سریع طی کنید،  فارغ از اینکه چه تحصیلاتی دارید و کجای دنیا زندگی میکنید  و به چه زبان تسلط دارید، با راه اندازی یک کانال در شبکه های اجتماعی ویدیو محور، محتوای دیجیتالی جذاب و جالب و خلاق  طراحی و تولید کرده و به زبان ساده اما بین المللی در اختیار صدها میلیون کاربر این مجموعه ها قرار دهید.

در گزارش امروز  روزیاتو، شما را با ۱۰ ویدیو پر بیننده یوتیوب در سال ۲۰۱۷ میلادی آشنا میکنیم. یکی از ویدیوها مربوط به  دختر عروسک گردان ۱۲ ساله است که صدها میلیون  VIEW به همراه داشت. ویدیویی از لیدی گاگا، خواننده سرشناس موسیقی پاپ آمریکا و ریمیکسی از مراسم  تحلیف رییس جمهوری جنجالی آمریکا در سال ۲۰۱۷ میلادی نیز در فهرست  پر  بیننده های این شبکه قرار گرفت. شما می توانید برای تماشای این ۱۰ ویدیو، عنوان آن ها را در گوگل جستجو کرده و به فایل اصلی دسترسی داشته باشید.

این ویدیو، پر بیننده ترین ویدیو یوتیوب در سال ۲۰۱۷ میلادی دیده شد

۱. خوننده ای با ماسک زیبا:  از پر بیننده‌ ترین ویدئوهای سال ۲۰۱۷ میلادی این شبکه اجتماعی، می توان به ویدیویی اشاره کرد که دختر خواننده ای که خود را به شکل صدف در اورده است، مشغول خواندن است. این ویدئو بیش از ۲۳۵ میلیون بار دیده شده و هم چنان نیز VIEW خوب هفتگی دارد. تصویر این ویدیو را در عکس زیر مشاهده میکنید.

۲۳۵ میلیون بازدید برای این ویدیو

۲. شکل شما (Shape of You): از دیگر ویدیوهای پر بیننده یوتیوب در سال ۲۰۱۷ میلادی  میتوان به ویدیو پر بیننده شکل شما اشاره  کرد که البته با فیلم اسکاری شکل آب فرق دارد! شما در این ویدئو، در واقع گروهی از رقصندگان جوان دختر و پسر را مشاهده  میکنید که آهنگی از اد شیرن، خواننده بریتانیایی را میخوانند و هنرنمایی جالبی دارند. مدیریت این گروه را پسر جوانی به نام کیل هانگامی بر عهده دارد. این ویدیو در  ۱۲ ژانویه  ۲۰۱۷ میلادی منتشر  شد و تا ۳۱  دسامبر ۲۰۱۷ میلادی، بیش از  ۷۶۰ میلیون بار دیده شد.

ویدیو شکل شما پر بیننده ترین ویدوهای youtube در سال ۲۰۱۷ میلادی بود

۳. خلاقیت با توپ پینگ‌ پنگ: در فهرست پر بیننده ترین ویدیوهای  یوتیوب در سال ۲۰۱۷ میلادی، یکی  از ویدیوهای خلاق  و جالب مشاهده  می شود که به راستی، هنر سناریو سازی برای تولید ویدیو های خوب را به نمایش می گذارد.  جوانانی را در این ویدیو شاهد هستیم که داخل یک استودیو بزرگ، با استفاده از توپ پینگ پینگ، کارهای خارق‌ العاده‌ای انجام می‌دهد. مثلا به داخل یک لیوان کوچک از خودروی در حال حرکت، توپ پینگ پنگ پرتاب میکنند. به نوعی آن ها در پرتاب دقیق توپ، مسلط هستند و کارهای  شگفت  انگیز می کنند. این ویدیو، ۳ آوریل ۲۰۱۷ میلادی منتشر شد و تا پایان سال،  بیش از ۱۲۴ میلیون بار دیده شد.

ویدیو توپ پینگ پنگ نشان داد که خلاقیت و نوآوری در طراحی و تولید فایل های ویدیویی جذاب و سرگرم کننده، علاوه بر ترغیب کاربران youtube به تماشای ویدیو، شهرت سازنده را نیز در پی خواهد داشت

۴.عروسک‌ گردانی دختر ۱۲  ساله: ویدیو جالب از برنامه «آمریکا استعداد دارد» یکی از پر بیننده‌ ترین برنامه‌های سرگرمی ایالات متحده است. هنر نمایی دختر خردسال ۱۲ ساله با عروسک،توانسته توجه میلیون‌ها نفر را به خود جلب کرد. این دختر با عروسکی که در دست دارد، ستاره سال ۲۰۱۷ برنامه پرطرفدار «آمریکا استعداد دارد» شد. ویدئوی اجرای او در شبکه یوتویوب بیش از ۴۲ میلیون بازدید کننده داشت. این ویدیو  اواخر ماه می منتشر  شد.

تصویری از ویدیو دختر ۱۲ ساله عروسک گردان در فهرست پر بیننده ترین ویدیوهای یوتیوب در سال ۲۰۱۷ میلادی قرار گرفت

۵. اد شیرن در کنار کوردن: جیمز کوردن، مجری محبوب بریتانیایی در خودرو خود از اد شیرن، خواننده پاپ، دعوت کرد. فیلم تهیه شده در فهرست ۱۰ ویدیو پر بیننده یوتیوب در سال ۲۰۱۷ میلادی قرار گرفت. شیرن باید در خودرو آواز می‌خواند. آوزای که راحت نبود و او را با چالش های مختلفی همراه کرد.

بیش از ۴۴ میلیون بار بازدید ویدیو ED SHEEREN

۶. بازهم  لیدی گاگا  در فهرست  پر بیننده های یوتیوب: حتما می دانید که هم  چون بسکتبال، یکی از پرطرفدار ترین ورزش‌ ها در آمریکا فوتبال آمریکایی است. مراسم سوپربول نیز پ ربیننده‌ ترین مراسم در آمریکا به شمار می رود. تنها در سال ۲۰۱۷ نزدیک به ۱۲۰ میلیون نفر این مسابقه را به صورت زنده از تلویزیون مشاهده کردند. اجرای لیدی گاگا در مراسم سوپربول سال ۲۰۱۷ ششمین ویدئوی پر بازدید یوتیوب شد که عکس این ویدیو را در تصویر زیر مشاهده میکند.

بیش از ۴۲ میلیون بازدید برای ویدیو لیدی گاگا

۷. صداگذاری کمدی در مراسم تحلیف ترامپ: ویدیویی که ریمیکس مراسم تحلیف رییس جمهور جنجالی آمریکا بود، با ده ها میلیون بازدید، در فهرست ۱۰ ویدیو پر بیننده یوتیوب در سال ۲۰۱۷ میلادی قرار گرفت. این صداگذاری به گونه‌ای انجام شده که هماهنگی زیادی با حرکت لب و دهان شخصیت‌ها دارد.

تمسخر مراسم تحلیف ترامپ، در فهرست ۱۰ ویدیو برتر یوتیوب در سال ۲۰۱۷ میلادی قرار گرفت

۸. تاریخ جهان هستی، حدس می‌زنم: تنها ویدئوهای خنده‌دار یا رقص و آواز در میان ویدئوهای پربیننده یوتیوب قرار ندارند. «تاریخ جهان هستی، حدس می‌زنم» ویدئویی است که بیش از ۳۵ میلیون بازدید کننده داشته است. این ویدئوی ۱۹ دقیقه‌ای به زبان ساده تئوری‌های مختلف درباره آفرینش هستی را بررسی می‌کند.

ویدیوهای علمی هم طرفداران زیادی میان کاربران یوتیوب دارد. از این فرصت برای تولید فایل های ویدیویی پر محتوا به زبان انگلیسی استفاده کنید

۹. در یک تپش قلب: پویانمایی کوتاه چند دقیقه ای با عنوان «در یک تپش قلب» در فهرست ده ویدیو پر بیننده یوتیوب قرار گرفت. این ویدئوی کوتاه ۴ دقیقه‌ای داستان دلباختگی دو پسر را روایت می‌کند.

انیمیشن همچنان در فهرست ژانرهای پر طرفدار یوتیوب قرار دارد

۱۰. شیطنت کودک در برنامه زنده:‌ دهمین فایل پر بیننده یوتیوب در سال ۲۰۱۷،  به یک اتفاق  عجیب و جالب و غیر  منتظره در گفتگوی زنده تلویزیونی بین رابرت کلی، استاد دانشگاه با شبکه تلویزیونی BBC رخ داد. ناگهان فرزند خردسالش وارد اتاقی می شود که دکتر رابرت مشغول چت با بی بی سی بود. اتفاق جالب تر حضور دو فرزند خردسال ایشان در  اتاق بود که ناگهان با حضور  همسر رابرت، فضای جالبی را رقم زد. تصویر این ویدیو را در زیر مشاهده می کنید.

یک ویدیو خنده دار

 

چگونه فایل های ویدویی پر  بیننده در یوتیوب تولید کنیم؟ 

طراحی و تولید فایل های ویدیویی پر بیننده در شبکه اجتماعی یوتیوب، کاری آسان نیست و نیاز به خلاقیت و نوآوری دارد. نه فقط در امور فنی و ویرایش ویدیو و تصویر، بلکه طراحی سناریو جالب و جذاب که بتواند در مدت زمان کوتاهی، طیف گسترده ای از مخاطبان ۵ قاره را جلب کند. برای تولید فایل های ویدیویی پر بیننده یوتیوب بر اساس یافته هایی که می  توان از فهرست پر VIEW های سال های گذشته داشت، موارد زیر را در نظر داشته باشید:‌

 • نیاز نیست حتما سلبریتی موسیقی و سینما باشید تا ویدیو شما دیده شود. خلاقیت حرف اول را می زند.
 • ویدیو خلاق در یوتیوب ویدیویی هست که نمونه مشابه کمی داشته باشد و رگه نوآوری در آن دیده شود.
 • بسیاری از ریمیکس ها، مخاطبان زیادی دارد. ریمیکس، یعنی ارائه به زبانی متفاوت.
 • بهترین ویدیوها هم نیاز به تبلیغات و بازاریابی و به اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی دارد.
 • هنر جذب مخاطب برای کانال خود در شبکه های اجتماعی ویدیویی را باید کسب کنید.
 • ویدیوهای پر بیننده معمولا  به زبان انگلیسی هستند. چون برای کاربران زیادی  قابل فهم  است.
 • ساده ترین مسایل، مثل شیوه برگزاری مراسم های سنتی تا پخت و پز، وقتی خلاقیت گرایی شود، پر بیننده میشود.
 • همان طور که در ویدیو  توپ پینگ پنگ مشاهده کردید، برای تولید ویدیو خوب باید خوب فکر کرد.
 • ویدیوهای پر بیننده  باید بتواند نظر کاربران زیر ۳۰ سال را جلب کند که شمار زیادی از مخاطبان یوتیوب هستند.
 • تولید محتوای ویدیویی  روزانه در کانال و جذاب کردن این محتوا های کوتاه، در جلب بازدید کننده موثر  است.

تولید محتوا در شبکه های اجتماعی ویدیو محور، مثل YOUTUBE, VEMO , APARAT‌ و امثالهم، نیازمند کار مطالعاتی، تبلیغاتی، بازاریابی و سایبر ژورنالیسم دارد که در کنار تیم طراحی فنی ویدیو، برای  توسعه کسب و کار اینترنتی الزامی  خواهد بود. فراموش نکنید که بعضی از سلبریتی های جوان عرصه موسیقی مثل جاستین بیبر، با راه اندازی کانال در شبکه های اجتماعی ویدیو محور،  مطرح و معروف شدند و نظر اسپانسرهای زیادی را جلب کردند. از این فرصت برای کارآفرینی دیجیتالی و توسعه کسب و کار فریلنسری خود استفاده کنید.

مطلب برای شما مفید بود؟

به مطلب امتیاز دهید

میانگین امتیازها 2 / 5. تعداد رای: 1

تاکنون رأی داده نشده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می‌دهد.

۴ نظر

ورود

 • MAHAN فروردین 21, 1397

  آپارات فرقی با سروش نداره! همش به دلیل مسدود شدن یوتیوب پا گرفته. امیدوارم هر چه زودتر به شرایطی برسیم که کلا این مسئله مسدودیت رفع بشه.

 • آترین فروردین 25, 1397

  باورتونن نمیشه من یه بار بیشتر توی آپارات نرفتم و بعد از اون تصمیم گرفتم هیچوقت حتی از سر ناچاری بازش هم نکنم که باعث رونق این لکه ننگ بشم. واقعا در مقایسه با یوتیوب خیلی ساده و پر از ویدئوهای کپی شده از یوتیوب و غیره هستن که فقط درآمد برای صاحبان آپارت و نه سازندگان داره. به نظر من باید آپارات از طریق کاربران تحریم بشه تا به کاربران احترام بذارن و اجازه بدن فضای مجازی آزاد و رقابتی بشه. تا وقتی آپارات بدون رقیب هست به جز ویدئوهای چرت و بی ارزش چیز دیگه ای نمیشه توشون پیدا کرد..

 • سالار فروردین 25, 1397

  لینک ویدیو ها رو قرار ندادین !!!! حد اقل منبع میگذاشتین تا میرفتیم خودمون ویدیو ها رو میدیدیم

  • علی زمانی فروردین 25, 1397

   چون یوتیوب فیلتر است، اسم انگلیسی ویدیو ها آورده شده تا شما بتوانید ویدیو ها را پیدا کنید