اینستاگردی با خوانندگان: از «رضا یزدانی» تا «فرزاد فرزین»

رضا یزدانی و محسن چاوشی در سوگ پدر

اینستاگردی با خوانندگان: از «رضا یزدانی» تا «فرزاد فرزین»

بخشی از فعالیت ده ها میلیون کاربر جامعه اطلاعاتی ایران، در صفحات خوانندگان و فعالان موسیقی کشور اختصاص پیدا می کند و شاهد استقبال گسترده اینستاگردهای  ایرانی در صفحات ترانه سراها و خوانندگان معروف و آماتور هستیم. در چند سال اخیر، حضور موزیسین ها در شبکه های اجتماعی روند صعودی داشته و اکنون می توان متن و حاشیه زندگی این افراد را در صفحات تلگرامی و اینستاگرامی و فیسبوکی دنبال کرد. در هفته های اخیر، بستری شدن فرزاد فرزین در بیمارستان، فوت پدر رضا یزدانی و محسن چاوشی، حمایت کنسرتی حامد همایون از حمید هیراد، طبیعت گردی های محمد علیزاده در آلمان و انتشار قطعه تازه خواننده مشکی پوش (رضا صادقی)، در کانون توجه اینستاگردهای موسیقی گرای کشورمان قرار گرفت که در گفتار امروز، شما را با گوشه ای از سبک زندگی دیجیتالی شماری از این فعالان هنری کشور آشنا می کنیم.

جدید ترین پست های حجت اشراف زاده

خواننده ماه و ماهی، اینستاگرام فعالی ندارد اما در فروردین ۹۷، پست های زیر را منتشر کرد.

اینستاگرام حجت اشرف زاده

اینستاگرام حامد همایون

حامد همایون این روزها مشغول استانبول گردی است و در صفحه اینستاگرام ۸۰۰ هزار فالوری خود، کنسرت های هفته  های آینده را اطلاع رسانی کرد. او بزودی در  شهر لندن، روی استیج می رود.

لندن ١٢ می ومنچستر ١۴ می میترکونیم ❤️❤️❤️❤️این دومین کنسرت انگلستان ماست پیش بسوی هدف امیدوارم دوشب رویایی روبسازیم??????#حامد_همایون #لندن #منچستر #حامدهمایون#hamedhomayoun

حامد همایون از طرفدارانش خواست تا در کنسرت حمید هیراد در روزهای پایانی فروردین ۹۷ شرکت کنند.

درگذشت پدر رضا یزدانی

اینستاگرام رضا یزدانی

سپاس فراوان از همه دوستان و عزیزان که در این ایام با تماس‌ها و پیام‌های سراسر لطف و ارسال گل با ما همدردی نموده و مایه‌ی تسکین غم پرواز پدر بودند. امیدوارم زین پس دنیا به همه ما لبخند بزند. ضمنأ صمیمانه از همه عزیزان خواهشمندم بجای ارسال و تهیه گل برای مراسم، هزینه آن را صرف امور خیریه جهت شادی و رضایت روح مرحوم پدرم کنند.

اینستاگردی با رضا صادقی

رضا صادقی در یکی از پست های جنجالی اش نوشت:‌

اونى که خودشو به خواب میزنه ، نمیشه بیدار کرد . هـنوزم معتقدم مرگ گفتن براى هـیچکس و هـیچ چیز خوب نیست … چهـل سال گفتیم مرگ بر این و مرگ بر ان و روز به روز اختلاس و دزدى هاى کلان بیشتر و بیشتر شد ، مردممون کم درامدتر سفرشون کوچیک تر و هر روز یک ماجرای تازه و تحریم و …..
همه بزرگان دینى و مذهبى با لعن و نفرین کارى نکردن که با عمل خوبشون دشمنشون و شرمنده کردن . مدتیه میبینم یه عده طناز تصاویری و درست میکنن و متنهایی هم ایراد میکنن که خوبه محض خنده … اما باور کنید طلب مرگ جز مرگ و بدبینى ببار نمیاره . حالا میخواد اینجا باشه یا اون ور دنیا … اگرم مرگ بخوایم باید براى اونایى بخوایم که خون این مردم و تو شیشه کردن و الان هم داخل هم خارج به ریشمون میخندن … اى کاش اینقد از هم جدامون نمیکردن که خودى و ناخودى شدیم براى هـم .


زنده باد فکر سالم ، زنده باد پیشرفتی که دشمن و به زانو بزنه ، زنده باد ایران ازادی که جهان به صلابتش احترام بذاره ، زنده باد تو هموطنم که بمونی و ثابت کنی بهترینی ، مخالف من ، دشمن من نیست . بعد این متن منتظر خیلی از هجمه ها هستم اما دیدم یه عده ای، هر چند همونا هم اگر روزی اسیب ببینم کنارم هستن . دارن طنازی رو به طناب بازی تبدیل میکنن…. #آگاهی_آرامش_انسانیت#زنده_باد_ایران_و_ایرانی

اینستاگردی با محمد علیزاده

محمد علیزاده  این  روزها به آلمان رفته  است. او نوشت:

همه جا بوى خداااا میاد?و خدا همه جا هست?خدایا مواظبمون باش❤️#mohammadalizadeh#mohammadalizadehmusic #music#طبیعتگردی#خدایا_شکرت_که_هستی_و_برایمان_خدایی_میکنی

سلفی های علیزاده در آلمان

پست اینستاگرامی دلاری محمد علیزاده: حال مردم سرزمینم خوب نیست

اینستاگرام فرزاد فرزین

فرزاد فرزین سال۹۷ را با کنسرت های استانی آغاز  کرده  که جزییات بیشتر را می توانید در صفحه اینستاگرام ایشان جویا شوید.

جدید ترین اینستانوشته های فرزاد فرزین در بهار ۹۷

محسن چاوشی هم عزا دار شد

درگذشت پدر محسن چاوشی نیز در صفحات اینستاگرام خوانندگان بازتاب پیدا کرد.

پست بهاری محسن چاوشی مبنی بر خبر درگذشت پدرش در صفحه اینستاگرامش

جدید ترین پست های اینستاگرامی محسن چاوشی

این خواننده فعال کشور در سال های اخیر، هنوز کنسرتی برگزار نکرده است.

اینستاگردی با حافظ ناظری

حافظ ناظری  در بهار ۹۷ به تخت جمشید رفت و نوشت: در روز پدر به دیدار یکى از پدران بزرگ پارس پدر صلح ، عشق و دوستی آمدم. باشد که ایران عزیز ما به روزگاران با عظمتش باز گردد.  پ.ن حالا باید چطور این همه جایزه رو به تمام کسانی که حدسشون درست بود بدم. خواننده موسیقی سنتی کشور  فعالیت زیادی در اینستاگرام دارد.

فروردین گردی حافظ ناظری در تخت جمشید

بزرگی و ارزش واقعی انسان ها به لباس، پول و جایگاه اجتماعی آنها نیست؛ بلکه روح بزرگ، عزت نفس و عشقی که در قلبشان است آن ها را جاودانه و ارزشمند می سازد. درود بر غیرت این مرد کورد هنرمند که با نواختن سازش بهار را دلنشین تر می کند.

بخشی از فعالیت خواننده های کشورمان را می توان در صفحات اینستاگرامی آن ها جویا شد و درباره برنامه کنسرت ان ها مطلع شد. از پر بازدید ترین صفحات اینستاگرامی ایرانیان می توان به صفحات خواننده ها اشاره کرد که سال به سال با افزایش مخاطب روبرو می شود.

بدون نظر

ورود