زوج‌های مشهور هالیوودی که شاید تا آخر امسال با هم ازدواج کنند

زوج‌های مشهور هالیوودی که شاید تا آخر امسال با هم ازدواج کنند

در حال حاضر زوج‌های متعددی در هالیوود با هم نامزد هستند که احتمال داده می‌شود تا پایان سال جاری میلادی یا اوایل سال ۲۰۱۸ به طور رسمی پیمان زناشویی ببندند.

یکی از نامزدی‌هایی که خبر قطعی بودن ازدواجشان اخیر به‌طور رسمی اعلام شد، شاهزاده هری و مگان مارکل بود که قرار است مراسم عروسی‌شان در تاریخ ۱۹ ماه مه برگزار شود.

در همین راستا، ما زوج‌های دیگری را معرفی کرده‌ایم که شاید امسال یا اویل سال ۲۰۱۸ شاهد برگزاری عروسی آنها باشیم. برای آشنایی با این چهره‌های هنری در ادامه با روزیاتو همراه باشید.

اولیویا وایلد و جیسون سودیکیس

این زوج در حال حاضر دو فرزند دارند: یک پسر به نام الکساندر و یک دختر به نام دیزی ژوسفین

وایلد و سودیکیس نخستین بار در اواخر سال ۲۰۱۱ میلادی یکدیگر را ملاقات کردند. آنها خیلی صادقانه در مورد اولین ملاقاتشان حرف زده‌اند و وایلد تایید کرده است که از طریق توئیتر با یکدیگر نامزد کرده‌اند. پس از گذشت حدود ۵ سال این زوج هنوز ازدواج نکرده‌اند.

وقتی در یک برنامه تلویزیونی از سودیکیس سوال شد که چه زمانی قصد دارند با وایلد ازدواج کنند او به شوخی گفت: «تا زمانی که ماری‌جوانا در تمام ایالت‌های آمریکا قانونی شود.»

اما در یک مصاحبه رسمی و جدی وایلد بیان داشت که او از اینکه نامزدی طولانی‌مدت با سودیکیس دارد ناراحت نیست و این روند برای هر دو آنها جالب هم هست. من مثل اغلب مردم نیستم که بلافاصله پس از نامزدی به فکر برنامه‌ریزی برای عروسی باشم.

او همچنین گفته: عروسی به‌نظر من باید در یک آخر هفته بسیار شاد برگزار شود که نه فقط ما، بلکه همه مهمان‌ها از صمیم قلب شاد باشند و تا می‌توانند برقصند و خاطره‌ای ماندگار برایشان رقم بخورد.

رزی هانتینگتون وایتلی و جیسون استاتهام

رزی هانتینگتون وایتلی و جیسون استاتهام

رزی هانتینگتون وایتلی از سن ۱۶ سالگی وارد عرصه مدلینگ شد اما زمانی به شهرت رسید که به جای مگان فاکس در فیلم «تبدیل‌شوندگان: نیمه تاریک ماه» بازی کرد. استاتهام نیز با بازی در فیلم‌هایی همچون «یک‌بارمصرف‌ها ۳» و «سرنوشت خشمگین» به شهرت جهانی دست یافته است.

این زوج چندین سال با هم آشنا بودند تا اینکه سرانجام در مراسم گلدن گلوب سال ۲۰۱۶ به‌طور رسمی نامزدی خود را اعلام کردند. اولین فرزند این زوج در سال ۲۰۱۷ میلادی متولد شد.

شاید آنها در سال ۲۰۱۸ میلادی به طور رسمی پیوند زناشویی ببندند!

بری لارسون و الکس گرینوالد

الکس گرینوالد به همراه بری لارسون

هنرپیشه بری لارسون و موسیقی‌دان، الکس گرینوالد چندین سال پیش از اینکه نامزدی خود را در سال ۲۰۱۶ اعلام کنند با هم آشنا بودند. به گزارش یو اس ویکلی، گرینوالد در مارس ۲۰۱۶ زمانی که برای برگزاری کنسرت در توکیو حضور داشت این نامزدی را لو داد. هواداران لارسون نیز دو ماه بعد حلقه نامزدی او را دیده و متوجه این وصلت شدند.

این زوج در مورد جزئیات رابطه خود خیلی صحبت نمی‌کنند. اما در گذشته لارسون چندین بار در مراسم اهدای جوایز در کنار گرینوالد حضور داشته است. اگرچه هنوز نحوه آشنایی این دو نفر معلوم نیست اما احتمال داده می‌شود که در ماه‌های آینده پیوند زناشویی با هم ببندند.

مایلی سایرس و لیام هسمورث

مایلی سایرس و لیام هسمورث در پشت‌صحنه فیلم The Last Song در سال ۲۰۱۰ یکدیگر را ملاقات کردند

نامزدی مایلی سایرس و لیام هسمورث از همان ابتدای شکل‌گیری اعلام عمومی شد و همه از جزئیات این رابطه اطلاع داشتند. در طول تمام این سال‌ها، رابطه این زوج همچنان موضوع بحث طرفدارانشان است. آنها بارها با هم قطع رابطه کرده‌اند، با افراد دیگر وارد رابطه شده و جدا شده و دوباره به هم بازگشته‌اند. همین باعث شده تا طرفدرانشان از این همه قهر و آشتی‌ها حسابی سردرگم شوند.

برخی ادعا می‌کردند که شاید آنها قصد بچه‌دار شدن دارند که مایلی سایرس بلافاصله به این شایعات پاسخ داده و آن را تکذیب کرد.

در نوامبر سال ۲۰۱۷ میلادی دوباره بحث عروسی این دو نفر بالا گرفت زیرا هر دو حلقه بدست داشتند. اما سایرس باز هم این شایعات را رد کرد. اما احتمال اینکه امسال عروسی کنند زیاد است.

ایدی براینت و کورنر اومالی

ایدی براینت از سال ۲۰۱۲ یکی از عوامل برنامه زنده شنبه شب‌هاست

ایدی براینت و کورنر اومالی به مدت ۸ سال است که با هم آشنا هستند. اومالی در سال ۲۰۱۳ برای Vines به شهرت رسید و به عنوان نویسنده در کنار براینت کار می‌کند. این دونفر در اکتبر سال ۲۰۱۶ به طور رسمی نامزد شدند و خبر آن را هم اعلام کردند. اما در مورد تاریخ عروسی خود هنوز صحبتی نکرده‌اند. اگر چه احتمال داده می‌شود تا در ماه‌های آینده پیمان زناشویی خود را رسمی کنند.

متیو لوئیس و آنجلا جونز

لوئیس و جونز در مراسم فیلم دیو دلبر لباس‌های رسمی و همرنگ پوشیده‌اند

این دو نفر در سال ۲۰۱۶ میلادی در برج ایفل با یکدیگر نامزد کردند. البته خبر این نامزدی کمی بعدتر تایید شد و جونز نیز حلقه خود را بدست کرد. آنها در مجموعه هری پاتر با یکدیگر آشنا شده بودند.

اشلی گرین و پاول خوری

اشلی گرین و پاول خوری در مراسم اهدای جوایز انتخاب مردمی در سال ۲۰۱۷

اشلی گرین و پاول خوری از سال ۲۰۱۳ میلادی با یکدیگر آشنا شده‌اند و در سال ۲۰۱۶ میلادی رسما نامزد کردند. این زوج عکس و ویدئوی نامزدی خود را در اینستاگرام با طرفدارانشان به اشتراک گذاشتند. گرین همچنین عکس حلقه خود را نیز با هوادارانش همرسانی کرده و نوشته بود که این زیباترین هدیه‌ای است که تاکنون دریافت کرده است.

در مصاحبه‌ای که E! News در ماه فوریه با گرین داشت، او گفته بود که برای مراسم عروسی خود برنامه‌ریزی می‌کنند. البته اعلام کرده بود که ازدواجشان امسال نخواهد بود و احتمالا به سال بعد موکول می‌شود.

کیت هرینگتون و رز لزلی

هرینگتون و لزلی داستان عاشقانه خود را در سال ۲۰۱۱ میلادی آغاز کردند

هرینگتون و لزلی داستان عاشقانه خود را در سال ۲۰۱۱ میلادی آغاز کردند، زمانی که در سریال گیم آف ترونز هم داستان عاشقانه‌اش در جریان بود. در طول این سریال، این دو نفر بیشتر به هم نزدیک شدند و ارتباطشان شکل رسمی‌تری به خود گرفت.

پس از انتشار خبرهای گوناگون در مورد نامزدی این زوج و تکذیت توسط این دو نفر، آنها در نهایت در ۲۷ سپتامبر ۲۰۱۷ به سبک انگلیسی و به طور رسمی خبر نامزدی خود را در روزنامه منتشر کردند.

لزلی در مورد تاریخ عروسی گفته که آنها در حال حاضر مشغله فراوانی دارند و هنوز فرصتی برای برنامه‌ریزی پیدا نکرده‌اند. اما احتمالا در سال ۲۰۱۸ عروسی خواهند کرد.

سوفی ترنر و جوئی جوناس

ترنر بازیگر نقش سانسا در گیم آو ترونز و جوناس، خواننده اصلی گروه موسیقی DNCE

سوفی ترنر و جوئی جوناس از اواخر سال ۲۰۱۶ با یکدیگر آشنا شدند و در اکتبر سال ۲۰۱۷ رسما نامزد کردند. این زوج جزئیات زیادی در مورد رابطه خود افشا نمی‌کنند اما جشن نامزدی آنها پر بود از ستارگان هالیوودی. با این اوصاف احتمالا عروسی‌شان مملو از هنرمندان و بسیار خاطره‌انگیز خواهد بود.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود