نگاهی به وانت‌های دست دوم حراجی سایت دیوار [رپورتاژ آگهی]

همه رقم، همه مدل

نگاهی به وانت‌های دست دوم حراجی سایت دیوار [رپورتاژ آگهی]

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

وانت احتمالا خودروی دوم خیلی از شماست.  از این رو شاید نمی‌خواهید معادل پولی که برای خودروی اول خود صرف کرده‌اید، خرج وانتتان بکنید.

به همین دلیل خرید وانت دست دوم از سایت دیوار انتخاب خوبی برای شما خواهد بود. چرا که در این نوع خرید و فروش، شما با تنوع بالای قیمت‌ها و سر و کله زدن مستقیم با فروشنده روبرو هستید. به عنوان مثال در این سایت یک دستگاه پیکان وانت تولید سال ۹۲ به قیمت ۱۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به فروش می‌رسد. طبق ادعای فروشنده این آگهی، این وانت تنها ۷۰۰۰ کیلومتر کارکرد داشته و یک ساندویچی سیار مقابل استادیوم آزادی بوده که برای هر بازی چیزی حدود یک میلیون تومان ساندویچ می‌فروخته است. اگر هم به دنبال وانت با قیمت کمتری هستید، یک دستگاه وانت پیکان تولید سال ۱۳۸۲با ۵۳۰ هزار کیلومتر کارکرد به قیمت ۶ میلیون تومان به فروش می‌رسد.

با نگاهی اجمالی به سایت دیوار احتمالا از حجم بالای آگهی‌های وانت پیکان( یا پیکان وانت) متعجب خواهید شد. بر  روی این خودرو برچسب ایران خودرو خورده است. در واقع مدیران ارشد این کمپانی بعد از موفقیت در عرصه تولید پیکان به این فکر افتادند که چرا نباید وانت تولید کنند و چه چیزی از رقیب خود یعنی نیسان کم دارند؟ ایران خودرو اعلام کرد در پی رشد جمعیت و پاسخگویی به نیاز کسانی که به دنبال وانتی با قیمت مناسب هستند، از وانت پیکان رونمایی خواهد کرد. حالا خط تولید وانت پیکان مانند پیکان متوقف شده است اما آگهی خرید وانت دست دوم در این مدل در سایت دیوار دائم به روز رسانی می‌شود. به عنوان مثال اگر به دنبال وانتی با قیمتی کمتر از ۱۰ میلیون هستید، یک وانت پیکان سال ۸۷ با ۹ هزار کارکرد و دوگانه سوز، ۹ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شده است. همچنین یک وانت پیکان دیگر با سال ساخت ۱۳۸۵ و کارکرد ۱۳ هزار کیلومتری، ۸ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان آگهی شده است. این خودرو ۶ ماه بیمه دارد و مجهز به ضبط و باند است. اما در مقابل اگر به دنبال وانتی تمیز و با کارکرد کم هستید، در میان آگهی‌های سایت دیوار یک مورد وانت پیکان با کارکرد ۳۵۰۰ کیلومتر و تولید سال ۱۳۹۲، به قیمت ۱۹ میلیون تومان به چشم می‌خورد.

نگاهی به وانت‌های دست دوم حراجی سایت دیوار

خیلی‌ها به هر دلیلی دل خوشی از پیکان ندارند یا شاید مشکلشان کلی‌تر باشد، مثلا از ایران خودرو خوششان نمی‌آید یا حتی دلشان می‌خواهد وانت جدیدتری از آن خود کنند، هر چند با قیمتی کمتر. وانت پراید یا همان سایپا ۱۵۱ خودرویی بود که از نمای جلو شبیه به ۱۴۱ و از فضای پشت وانت بود. خریداران این وانت نسبت به وانت پیکان کمتر بودند با این حال حجم زیادی از متقاضیان خرید وانت دست دوم نسبت به خرید وانت پراید نیز روی خوشی نشان می‌دادند. کافی است سری به سایت دیوار بزنید و با چند کلیک ساده با خیل آگهی‌های فروش وانت پراید مواجه خواهید شد. به عنوان مثال با پولی کمتر از ۱۵ میلیون تومان می‌توانید یک پراید وانت تولید سال ۱۳۹۳ با ۱۳ هزار کیلومتر کارکرد از این سایت خریداری کنید. اگر هم به دنبال وانت پراید جدیدتری هستید، یک مدل وانت پراید با ۳۵ کیلومتر کارکرد و تولید سال ۱۳۹۵ به قیمت ۱۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در دیوار آگهی شده است.

منبع : ویرلن

بدون نظر

ورود