تاریخ اکران قسمت بعدی «جیمز باند» با بازی دنیل کریگ و کارگردان جدید مشخص شد

تاریخ اکران قسمت بعدی «جیمز باند» با بازی دنیل کریگ و کارگردان جدید مشخص شد

به همین زودی ها باید منتظر جیمز باند ۲۵اُم باشیم. فیلم جدید «جیمز باند» با عنوان «Bond 25» روز اکران خود را شناخته و در نهایت دنی بویل به عنوان کارگردان آن انتخاب شد. قسمت بیست و پنجم «جیمز باند» روز ۸ نوامبر ۲۰۱۹ (جمعه، ۱۷ آبان ۱۳۹۸) در ایالات متحده اکران خواهد شد. طرفداران این فرانچایز در بریتانیا کمی خوش شانس تر بوده و ۲ هفته زودتر از دوستان خود در ایالات متحده این فیلم را تماشا خواهند کرد؛ یعنی ۲۵ اکتبر همان سال (جمعه، ۳ آبان ۱۳۹۸). این بیانیه رسمی با آن چه که هالیوود ریپورتر در سال ۲۰۱۷ اعلام کرده بود همخوانی داشته و ادعاهای این منبع سینمایی را تایید می کند.

جیمز باند

در این فیلم بار دیگر دنیل کریگ نقش جاسوس باهوش و توانای انگلیسی را بازی کرده و دنی بویل نیز که فیلم های بزرگی مانند «رگ یابی» (Trainspotting)، «۲۸ روز بعد» (۲۸ Days Later) و «ساحل» (The Beach) را در کارنامه دارد فیلم «باند ۲۵» را کارگردانی خواهد نمود. اگر چه اسم دنی بویل از خیلی وقت پیش با این فیلم همراه شده بود اما با انتشار این بیانیه حضور او در مقام کارگردان جدیدترین قسمت «جیمز باند» تایید شده است. وی اوایل ماه مارس اعلام کرده بود که خود را برای حضور در این پروژه آماده می کند و از قبل فیلمنامه ای را به کمک جان هوج در دست بررسی دارند.

جیمز باند

خبرهای مربوط به حضور قطعی کریگ و بویل در قسمت ۲۵اُم «جیمز باند» با استقبال تماشاگران و طرفداران این فرانچایز روبرو شده است؛ به خصوص پس از آن که برخی از صحبت های کریگ در مورد حضورهای قبلی خود در این فرانچایز همه را نگران کرده و بسیاری بر این باور بودند که وی دیگر در این مجموعه ایفای نقش نخواهد کرد. پس از اکران فیلم «اسپکتر» (Spectre) در سال ۲۰۱۵، کریگ ادعا کرده بود که به هیچ عنوان دیگر وارد دنیای جاسوسی و نقش جیمز باند نخواهد شد. اما پس از آن رفته رفته لحن کریگ عوض شده و برای حضور مجدد در این نقش اظهار تمایل کرده بود.

جیمز باند

اگر چه وی قبلاً ادعا کرده بود که وی تنها یک بار دیگر و آن هم برای پول در نقش «جیمز باند» حاضر خواهد شد اما در سال ۲۰۱۷ از میل خود برای بازگشت به این فرانچایز سخن گفت. گفته می شود بعد از اینکه تعدادی بازیگر بریتانیایی برای جایگزینی او تحت نظر قرار گرفتند، کریگ کمی نرم شده و رویه پیشین خود در مورد حضور مجدد در این فرانچایز را تغییر داد. وی در مصاحبه های اخیر خود گفته که برای حضور مجدد در این نقش بسیار بی تاب بوده و لحظه شماری می کند.

پایان یک عصر تاریخی با مرگ «راجر مور» بازیگر محبوب مجموعه فیلم های «جیمز باند»

۱۲ نکته جالب درباره شخصیت و فیلم های جیمز باند که تا به حال احتمالا از آن ها خبر نداشته اید

دنیل کریگ و ابراز تمایل برای ایفای نقش دوباره در فیلم های جیمز باند

۱۰ فیلم مملو از صحنه های جذاب و دیدنی پارکور که باید حتما ببینید

منبع: looper
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود