آیا برایان کرانستون و آرون پاول را بار دیگر در نقش‌های سریال «بریکینگ بد» خواهیم دید؟

آیا برایان کرانستون و آرون پاول را بار دیگر در نقش‌های سریال «بریکینگ بد» خواهیم دید؟

۱۳برایان کرانستون و آرون پاول که نقش های اصلی سریال زیبا و به یاد ماندنی «بریکینگ بد» (Breaking Bad) را بر عهده داشتند، هر دو می گویند در صورتی که وینس گیلیگان، خالق این سریال و اسپین آف آن- «بهتره با سال تماس بگیری» (Better Call Saul)- از آن ها بخواهد با کمال میل و اشتیاق در نقش های قبلی خود ظاهر خواهند شد. در حالی که دست اندرکاران سریال «بریکینگ بد» دهمین سالگرد ساخت این سریال را جشن می گیرند و در مراسم یادبودی به همین مناسبت دور هم جمع شده اند، طرفداران این سریال بار دیگر به این فکر می کنند که آیا می توانند بار دیگر شاهد هنرنمایی شخصیت های والتر وایت و جسی پینکمن در اسپین آف سریال محبوبشان باشند؟

سریال بریکینگ بد

بسیاری از شخصیت های اصلی سریال «بریکینگ بد» در اسپین آف آن حضور یافته اند؛ اسپین آفی که با نام «بهتره با سال تماس بگیری» یکی از سریال های دوست داشتنی معاصر تلویزیون بوده و علیرغم بی سروصدا بودنش، بزودی شاهد انتشار فصل چهارم آن از شبکه AMC خواهیم بود. شخصیت اصلی این سریال اسپین آف، سال گودمن با لقب جیمی مک گیل (باب اونکرک) یکی از شخصیت های دوست داشتنی سریال «بریکینگ بد» بوده که نقش وکیل و آچار فرانسه والتر وایت را بازی می کرد. وی همراه با شخصیت مایک ارمنتراوت (جاناتان بنکس) از شخصیت های اصلی سریال «بریکینگ بد» هستند که نقش های اصلی اسپین آف آن را بازی می کنند.

سریال بریکینگ بد

سال گذشته شاهد حضور بزرگ ترین شخصیت منفی سریال «بریکینگ بد»، گاس فرینگ (جیانکارلو اسپوزیتو) بودیم که اکنون در داستان این اسپین آف نیز نقشی محوری دارد. بقیه شخصیت ها نیز هر کدام در مقیاس بزرگ یا کوچک در این اسپین آف حضور یافته ند، از جمله شخصیت هکتور سالامانکا (مارک مارگولیس)، توکو سالامانکا (ریموند کروز)، لاوسون (جیم بیور) و کریزی ایت (مکس آرسینیگا). در این میان اما شخصیت هایی که طرفداران سریال «بریکینگ بد» مشتاق دیدن آن ها در اسپین آف مذکور هستند همان معلم شیمی تبدیل شده به فروشنده مواد مخدر (برایان کرانستون) و همکار گاه و بیگاهش، جسی پینکمن (آرون پاول).

سریال بریکینگ بد

در مراسم بزرگداشت دهمین سالگرد ساخت سریال، کرانستون و پاول هر دو تاکید کرده اند که در صورت خواست وینس گیلیگان، آمادگی حضور در نقش های خود در سریال «بهتره با سال تماس بگیری» را دارند. آرون پاول در این مرود چنین گفته است:” دیدگاه من نسبت به بهتره با سال تماس بگیری همانی است که در ابتدای این سریال گفتم. اگر وینس بخواهد شخصیت جسی پینکمن را در بهتره با سال تماس بگیری وارد کند، بدون شک بی دلیل نخواهد بود، و آن دلیل برای من کاملاً قانع کننده خواهد بود. من به وینس اطمینان دارم. فکر نمی کنم که او این کار را تنها برای برآورده کردن خواست های طرفداران انجام دهد. این کار با یک هدف انجام خواهد شد. و اینکه او تصمیم گرفته این هدف را پیدا کند یا برای آن هدف جستجو کند را من نمی دانم. اما اگر این هدف را پیدا کند من خوشحال خواهم شد که وارد پروژه شوم”.

سریال بریکینگ بد

کرانستون نیز در حرف های مشابهی از علاقه خود به بازگشت به نقش والتر وایت در سریال اسپین آف سخن گفته است:” اگر از من خواسته شودجواب مثبت خواهم داد. [وینس] به ریزبینی مراقبت شخصیت هایش و همچنین داستان است و او زندگی ما را تغییر داد. جواب او “بله” خواهد بود حتی اگر حضوری کوتاه و گذرا باشد. یک حضور کوتاه و کوچک”. با توجه به این که به تاریخ انتشار فصل چهارم سریال «بهتره با سال تماس بگیری»، کاملاً امکان پذیر است که پاول یا کرانستون و یا هر دوی آن ها به صورت پنهانی نقش هایشان را تکرار کرده باشند و با صحبت نکردن در مورد آن بخواهند طرفداران سریال را حیرت زده کنند.

سریال بریکینگ بد

وینس گیلیگان نیز قبل از تولید فصل چهارم این سریال اذعان کرده بود که در فصل های آینده شاهد حضور تعداد بیشتری از شخصیت های سریال «بریکینگ بد» در این اسپین آف خواهیم بود. بدون شک حضور والتر وایت و جسی پینکمن در همان نقش های قبلی و به پیش از دوران اتفاقات سریال «بریکینگ بد» باز خواهد گشت؛ درست مانند همان اتفاقی که در مورد شخصیت سال گودمن رخ داد. یکی دیگر از فرضیات ، البته با احتمال بسیار کمتر، این است که اتفاقات همزمان با داستان اصلی سریال «بریکینگ بد» از دیدگاه سال گودمن یا دیگر شخصیت های سریال و از زوایه ای دیگر نقل شود که در آن صورت کرانستون و پاول می توانند در همان دوره زندگی خود در سریال «بهتره با سال تماس بگیری» حضور یابند.

سریال بریکینگ بد

علاوه بر این که این سناریو می تواند برای طرفداران این دو سریال بسیار دوست داشتنی و راضی کننده باشد، این سبک از بازسازی داستان می تواند یک سبک روایی آزمایشی جدید و بسیار شجاعانه باشد. البته یک ماه دیگر نیز قرار است که بازیگران و سازندگان این دو سریال بار دیگر در مراسمی دور هم جمع شوند تا دهمین سالگرد تولید «بریکینگ بد» را به صورت رسمی جشن بگیرند و بدون شک در آن تاریخ اطلاعات بسیار بیشتری در مورد فصل چهارم سریال «بهتره با سال تماس بگیری» و حضور یا عدم حضور کرانستون و پاول در آن مشخص خواهد شد.

۱۵ واقعیت جالبی که در مورد شخصیت «والتر وایت» در سریال «بریکینگ بد» نمی دانستید

سریال های تلویزیونی جذابی که در طول عمرتان باید حتما ببینید [قسمت اول]

۱۰ سریال دوست داشتنی و جذابی که تماشای چندین باره آن ها نیز لذت بخش است

بهترین سریال های تلویزیونی خارجی برای تماشا در ایام نوروز: شبکه AMC

مطلب برای شما مفید بود؟

به مطلب امتیاز دهید

میانگین امتیازها 5 / 5. تعداد رای: 1

تاکنون رأی داده نشده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می‌دهد.

منبع: screenrant
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود