«سلنا گومز» رکورد کسب سریع ترین ۱ میلیون لایک در اینستاگرام را شکست

«سلنا گومز» رکورد کسب سریع ترین ۱ میلیون لایک در اینستاگرام را شکست

سلنا گومز، خواننده جوان و مشهور، توانست با ثبت یک پست اینستاگرامی رکورد شکن خود را به عنوان ملکه پیشروی این پلتفرم مجازی معرفی کند و بالاتر از بیانسه قرار بگیرد. در روز دوشنبه هفته گذشته مصادف با ۲۳ جولای ۲۰۱۸ بود که سلنا گومز جشن تولد ۲۶ سالگی خود را با استایل ایتالیایی و در یک قایق تفریحی همراه با دوستان نزدیکش برگزار کرد. بعد از آن بود که وی مانند هر ستاره جوان دیگری تصاویری از این روز بزرگ زندگی خود را در اینستاگرام منتشر کرد.

اینستاگرام سلنا گومز

در  اولین تصویر از این مجموعه، سلنا گومز یک لباس یقه باز به تن دارد و با لبخندی تا بناگوش، صورتش را از دوربین می دزدد. در تصاویر دیگر او را در کنار دوستان و مهمانانش می بینیم که در جشن تولد او در حال خوشگذرانی بوده و با وی عکس سلفی می گیرند. سلنا گومز در زیر اولین عکس خود چنین نوشت:” یک سال دیگر گذشت. از شما به خاطر عشقی که در روز تولدم به من داشتیم سپاسگزارم. بیشتر از این نمی توانم  به خاطر جشن گرفتن به همراه من ،قدردان شما و بهترین دوستانم باشم. همه شما دوستان را دیوانه وار دوست دارم! خدا نگهدارتان باشد!”. و با این پست ساده بود که سلنا گومز رکورد سریع ترین پستی که ۱ میلیون لایک دریافت می کند را شکست.

اینستاگرام سلنا گومز

بر اساس ادعای toofab، این پست سلنا گومز تنها پس از ۱۱ دقیقه از رکورد ۱ میلیون لایک عبور کرده و رکورد قبلی را که در اختیار بیانسه بود شکست. بیاسنه این رکورد را در فوریه ۲۰۱۷ با اعلام بارداری خود و همچنین در جولای ۲۰۱۷ با اعلام دوقلو بودن فرزندانش به نام های رومی و سر کارتر بدست آورده بود. این دو پست به ترتیب ۱۱.۲۴۸.۷۲۳ و ۱۰.۳۳۲.۳۰۹ لایک دریافت کرده بودند. پست سلنا گومز، در طرف دیگر، تا هنگام نوشتن این مقاله تقریباً ۹.۴۲۱.۰۰۰ لایک دریافت کرده است و هر لحظه بر تعداد لایک های آن افزوده می شود. به توجه به این که گومز بیش از ۱۳۹ میلیون فالوور در اینستاگرام دارد- که بیشتر از هر کاربر دیگر حاضر در این پلتفرم رسانه ای اجتماعی است-

اینستاگرام سلنا گومز

جای تعجب ندارد که وی در چنین مدت کوتاهی توانسته این همه لایک دریافت کند. اما دریافت کردن این همه لایک تنها رکوردشکنی وی در روزهای اخیر در فضای اینستاگرام نبوده است. وی توانسته در رتبه های بالای فهرست ثروتمندان اینستاگرام نیز قرار گیرد، فهرستی که توسط موسسه برنامه ریزی پست اینستاگرام هوپر در بریتانیا تهیه شده است. در این فهرست اسامی سلبریتی هایی که بیشترین درآمد را از پست گذاشتن در اینستاگرام بدست می آورند رتبه بندی شده است که در مطلبی جداگانه به آن پرداخته خواهد شد. سلنا گومز در این فهرست در رتبه دوم و بعد از کایلی جنر، ستاره تلویزیونی و غول دنیای مد، قرار دارد.

اینستاگرام سلنا گومز

در حالی که بر اساس این گزارش، گومز برای هر پست در اینستاگرام رقم خیره کننده ۸۰۰.۰۰۰ دلار دریافت می کند، رقم دریافتی کایلی جنر در این حوزه یک میلیون دلار است. بیانسه نیر در این فهرست حضور دارد و با دریافت ۷۰۰.۰۰۰ دلار برای هر پست در رتبه پنجم فهرست قرار گرفته است. از دیگر سلبریتی های حاضر در این فهرست می توان به خواهران کیم کارداشیان و کندال جنر اشاره کرد که در کنار کریستیانو رونالدو، دواین راک جانسون و جاستین بیبر که نامزد سابق گومز به شمار می آید در رتبه های بالای جدول پردرآمدهای اینستاگرام قرار گرفته اند.

اما سلنا گومز با رکورد شکنی در اینستاگرام بیگانه نیست. علاوه بر این که یک عکس از او در کمتر از ۱۳ دقیقه بیش از ۱ میلیون لایک دریافت کرده و در رتبه دوم پردرآمدهای اینستاگرام قرار گرفته، وی روزگاری پرلایک ترین پست تاریخ اینستاگرام را با یک پست تبلیغاتی در ژوئن  ۲۰۱۶ به خود اختصاص داده بود، عکسی که وی را در حال نوشیدن نوشابه کوکاکولا نشان می داد و در حال حاضر نزدیک به ۷ میلیون لایک دریافت کرده است. این رکورد گومز بعدها با پست اعلام بارداری بیانسه شکسته شد. در آوریل ۲۰۱۷، گومز بار دیگر رکورد شخصی خود در زمینه بیشترین لایک برای یک عکس از خود و نامزدش آبل تسفایت مشهور به The Weeknd را شکست.

اینستاگرام سلنا گومز

در هنگامی نوشتن این مقاله تعداد لایک های این پست اینستاگرامی به بیش از ۸.۱۶ میلیون رسیده است. در خارج از دنیای اینستاگرام نیز سلنا گومز بسیار فعال بوده و در حال تبلیغات رسانه ای برای انیمیشن «هتل ترنسیلوانیا ۳: تعطیلات تابستان » (Hotel Transylvania 3: Summer Vacation) است که وی در آن به جای ماویس دختر کنت دراکولا صداپیشگی کرده است. او همچنین در حال کار بر روی آۀبوم جدید خود بوده که هنوز جزییات زیادی در مورد آن اعلام نشده است.

در مارس ۲۰۱۸، گومز اعلام کرد که در حال تمام کردن کارهای مربوط به این آلبوم است و هیچ تاریخی برای انتشار آن نیز مشخص نکرد.. البته هنگام حضور بر روی فرش قرمز در مراسم افتتاحیه «هتل ترنسیلوانیا ۳» گومز اعلام کرد که این آلبوم به زودی منتشر خواهد شد.

آخرین پست های اینستاگرامی و تلگرامی شهرام جزایری پیش از بازداشت

نقد فیلم کاتیوشا ، شاخ‌های اینستاگرامی و برادران ارزشی و مابقی قضایا

شاخ جدید اینستاگرام: آناشید حسینی، همسر پسر سفیر ایران در دانمارک

۸ نفری که دونالد ترامپ در اینستاگرام دنبال می‌کند چه کسانی هستند؟

منبع: nickiswift
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود