اولین پیام اینستاگرامی «دمی لوواتو» به هواداران پس از بستری شدن در بیمارستان

اولین پیام اینستاگرامی «دمی لوواتو» به هواداران پس از بستری شدن در بیمارستان

دمی لوواتو برای اولین بار پس از بستری شدن در بیمارستان به دلیل زیاده روی در مصرف مواد مخدر و به اصطلاح «اوردوز کردن» که نزدیک بود به مرگش منجر شود در این باره شخصاً اطلاع رسانی کرده است. وی در پیامی که روز یکشنبه در صفحه اینستاگرام خود قرار داد چنین نوشت:” همیشه درباره مشکلم با اعتیاد شفاف سخن گفته ام. چیزی که فهمیده ام این است که این بیماری چیزی نیست که با زمان از بین رفته و یا کمرنگ شود. این بیماری چیزی است که من باید به مبارزه ام برای غلبه بر آن ادامه دهم و هنوز کارم تمام نشده است”.

دمی لوواتو

این ستاره ۲۵ ساله موسیقی پاپ همچنین در پیام امیدوارکننده خود در اینستاگرام از “خانواده، تیمم و کارکنان بیمارستان سدارس-سینای که در تمام این مدت در کنار من بوده اند” تشکر کرده و گفته است که اگر به خاطر آن ها نبود اکنون نمی توانست این نامه را به طرفدارانش بنویسد. در ادامه این پست اینستاگرامی، لوواتو چنین می گوید:” اکنون به زمان برای بهبود یافتن و تمرکز کردن بر روی هوشیار بودن و مسیر بهبودی نیاز دارم”. بعد از بستری شدن دمی لوواتو در بیمارستان به دلیل سوء مصرف مواد مخدر، یکی از وکلای او در پیامی تایید کرد که لوواتو “بیدار و همراه با خانواده اش است و می خواهد از همه به خاطر عشق، دعاها و حمایتشان تشکر کند”.

لوواتو تاکنون بارها در مورد مبارزه خود با اعتیاد و مشکلات مربوط به رژیم غذایی در سال های اخیر سخن گفته است. در آهنگی از لوواتو که در ماه ژوئن منتشر شد، او تلویحاً به این موضوع اشاره کرد که پس از سال ها دوری از مواد مخدر و مشروبات الکلی بار دیگر در این حوزه از خود لغزش نشان داده است. وی در این آهنگ چنین می گوید:” مادر، متاسفم که دیگر هوشیار نیستم و پدر لطفا مرا به خاطر نوشیدنی هایی که روی کف خانه ریختم ببخش”.

دمی لوواتو

دمی لوواتو در ادامه این پیام اینستاگرامی خود چنین نوشته است: می خواهم از خداوند برای زنده و سالم نگه داشتن خودم تشکر کنم. از شما طرفدارانم به خاطر تمام عشق و حمایت هایتان در هفته گذشته و قبل از آن همواره سپاسگزار خواهم بود. پیام های مثبت شما و دعاهایتان به من کمک کرد که این دوران سخت را طی کنم”. لوواتو نامه اش را این گونه به پایان می رساند:” عشقی که همه شما به من نشان داده اید هیچگاه فراموش نشده و منتظر روزی هستم که بتوانم بگویم از این بیماری خلاص شده ام. به مبارزه ادامه خواهم داد. با عشق، دمی”.

منبع: time
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود