طلاقی طولانی تر از مدت ازدواج برای برد پیت و آنجلینا جولی با ۵ میلیون دلار هزینه

طلاقی طولانی تر از مدت ازدواج برای برد پیت و آنجلینا جولی با ۵ میلیون دلار هزینه

شش فرزندشان که تعدادی فرزندان خود و تعدادی نیز به فرزند خواندگی قبول شده اند همواره در متن زندگی آن ها قرار داشته اند. یادمان نمی رود که همین کودکان در موردی بسیار نادر اجازه یافتند که لباس عروس ورساچه مادرشان را آنطور که می خواهند تزیین کنند. بعد از آن بود که همواره گفته می شد هدف این زوج از ازدواج پر زرق و برقشان در سال ۲۰۱۴ فراهم کردن موجبات شادی و خوشحالی این فرزندان بوده است. در مورد برد پیت و آنجلینا جولی حرف می زنیم که به نظر می رسد داستان جدایی آن ها به تلخ ترین و ناراحت کننده ترین جدایی در تاریخ هالیوود تبدیل شده است.

برد پیت و آنجلینا جولی

آنجلینا جولی در مراسم عروسی خود چنین گفت:” ازدواج کردن احساس بسیار هیجان انگیزی دارد. بچه ها نیز خوشحال هستند”. برد پیت می گوید:” ما نمی دانستیم که این موضوع [ازدواج پیت و جولی] تا به این اندازه برای آن ها مهم است”. اما امروزه مشخص شده که این زوج در مدت ازدواج کوتاهشون احساسی مشابه فرزندان خود نداشته اند. دو سال بعد از این که آنجلینا جولی به طور ناگهانی در سپتامبر ۲۰۱۶ اعلام کرد که درخواست طلاق داده است، این زوج سوپراستار هنوز هم در حال طی کردن فرآیند نهایی کردن جدایی شان هستند اما این پروسه می رود که به تلخ ترین و ناراحت کننده ترین در تاریخ هالیوود تبدیل شود.

برد پیت و آنجلینا جولی

بدین ترتیب ظاهراً داستان جدایی این دو نسبت به مدت زندگی مشترکشان طول بیشتری خواهد داشت. در حالی که هزینه های مربوط به جدایی این دو از مرز ۴ میلیون دلار نیز عبور کرده است اما هنوز هیچ نشانه ای از توافق بین پیت و جولی برای جدایی وجود ندارد. به گفته منابعی که مستقیماً در جریان پرونده جدایی این زوج هستند، نباید انتظار داشت که توافقی بین این دو در کوتاه مدت برقرار شود زیرا این دو بر سر هیچ موضوعی توافق ندارند حتی در مورد کوچکترین موضوعات پس از جدایی.

برد پیت و آنجلینا جولی

کانون اصلی جدال این دو بر سر نحوه مراقبت کردن مشترک از فرزندانشان است زیرا آنجلینا جولی سخت در تلاش است که حضانت کامل ۶ فرزند را داشته باشد. در ماه ژوئن امسال بود که قاضی پرونده به آنجلینا جولی اخطار داد در صورتی که شماره موبایل فرزندانشان را به برد پیت ندهد و آن ها اجازه صحبت کردن بدون نظارت با پدرشان را نداشته باشند و به آن ها کمک نکند که رابطه ای خوب با پدرشان برقرار کنند ممکن است حضانت آن ها را از دست بدهد. به گفته یکی از منابع مطلع، به نظر می رسد که جولی سعی در دور کردن فرزندان از پدرشان دارد. ظاهراً ابتدا او فکر می کرده که با این کار می تواند ضربه ای روحی به برد پیت وارد کرده تا او را از گرفتن حضانت فرزندان و داشتن تماس مداوم با آن ها ناامید کند.

برد پیت و آنجلینا جولی

او فکر می کرد که برد پیت در نهایت کوتاه خواهد آمد و دست از تقاضای حضانت خواهد کشید اما نتیجه کاملاً برعکس بوده است. آخرین جنجال این دو در هفته های گذشته بود که آنجلینا جولی ادعا کرد شوهر سابقش از زمان جدایی مبلغ “معنی داری” برای تامین هزینه های فرزندانشان پرداخت نکرده است. این موضوع باعث شد که برد پیت نیز واکنش نشان داده و اعلام کند که ۸ میلیون دلار به همسر سابق خود قرض داده که خانه کنونی شان را بخرد و در این مدت نیز ۱.۳ میلیون دلار بابت هزینه های آنجلینا جولی و ۶ فرزندشان پرداخت کرده است. وی صحبت های جولی را تلاشی پنهان برای فریب رسانه ها دانسته و اعلام کرد که این کار درگیری بین این دو را افزایش خواهد داد.

برد پیت و آنجلینا جولی

بر اساس مدارک موجود در دادگاه، در تاریخ ۱۷ آگوست تیم وکلای جولی اعلام کرده اند که وی می خواهد طلاق را دو شاخه کند که به معنای جدایی در دو بخش است. بر اساس گفته های منابع نزدیک به جولی، وی می خواهد که در سال کنونی به طور کامل از پیت جدا شود و بعد از آن به مسایل مربوط به حضانت بچه های، شیوه دسترسی طرفین به آن ها و هزینه های زندگی شان پرداخته شود. روز بعد تیم حقوقی برد پیت در اظهاراتی شدیداللحن اعلام کردند که تقاضای دو شاخه شدن طلاق از جانب آن ها ارایه شده است و نه تیم حقوقی جولی. آنجلینا جولی می خواهد هر چه زودتر از پیت جدا شود تا بتواند با فراغ بال به رابطه عاشقانه جنجالی دیگر خود وجهه قانونی ببخشد اما تقاضای دو شاخه شدن طلاق برای تسریع جدایی از جولی، برای پیت تنها در اثر درماندگی و تلاش برای رهایی از این بن بست است.

برد پیت و آنجلینا جولی

یکی از نزدیکان برد پیت ادعا می کند که جولی هنوز هم پیت را دوست دارد و پیت با اطلاع از این قضیه سعی دارد هر چه زودتر به طور کامل به رابطه خود با جولی پایان دهد. این منبع چنین می گوید:” موضوع این است که او [جولی] هنوز هم به پیت اهمیت می دهد. احساسات و گذشته فراموش نشده است احساسات بسیار قوی این بین وجود دارد. وقتی که او [پیت] اعلام کرد که می خواهد درخواست طلاق دو شاخه بدهد می خواست به این احساسات پایان دهد و او [جولی] نمی توانست با این موضوع کنار بیاید که همین موضوع باعث شد او را به پرداخت نکردن هزینه نگهداری از بچه ها و دیگر مسایل متهم کند. به نظر من برای او [جولی] بسیار سخت است زیرا او نمی خواهد که در برخی سطوح او را از دست بدهد و به همین دلیل وقتی که پیت برای طلاق سریع تر درخواست ارایه داد، چنین واکنش عظیمی را از جانب جولی در پی داشت. جدای از این، پیت نمی خواهد که فرزندانش را از دست بدهد بنابراین با موقعیت بسیار بغرنجی مواجه شده ایم”.

برد پیت و آنجلینا جولی

به گفته یکی از منابع نزدیک به جولی، وی می خواهد که مانند گذشته آزادانه سفر کند و هر جایی که بخواهد با فرزندان و معلم ها و پرستارهای آنان برود بدون این که از لحاظ زمانی یا مکانی محدودیتی برای او وجود داشته باشد. اما در شرایط کنونی وی امکان چنین کاری را نداشته و این موضوع او را به شدت درمانده کرده است. او می خواهد حضانت کامل فرزندانش را بدست بیاورد تا هر کاری که خواست بتواند بدون نیاز به اجازه گرفتن از دادگاه یا پیت با فرزندانش انجام دهد. از روزی که جولی در سال ۲۰۱۶ با ادعای تفاوت های غیرقابل سازش درخواست طلاق داد تاکنون همواره دست بالا را داشته است. وی ادعا کرد که در هنگام یک سفر هوایی در جت خصوصی شان پیت مست بوده و با پسر بزرگشان، مدوکس، درگیری فیزیکی داشته است.

برد پیت و آنجلینا جولی

بعد از تحقیقات اف بی آی و خدمات اجتماعی، برد پیت از این اتهام تبرئه شد. یکی از دوستانش در مورد پیت می گوید:” او هم مانند همه ما یک انسان جایز الخطاست اما همزمان یک پدر خوب و مردی مهربان است”. در مورد رابطه با ماریون کوتیارد هنگام بازی در فیلم «متحد» (Allied)، خوشگذرانی با فاحشه های روسی و البته اخلاق تند و خشنش که باعث حیرت زده شدن جولی شده بود اما اظهار نظری از جانب پیت و دوستانش نشده است. در روزهای اخیر البته خبر می رسد که آنجلینا جولی برادرش، جیمز هاون، را مرخص کرده است که این موضوع باعث آرامش خاطر برد پیت شده زیرا وی هیچوقت رابطه خوبی با برادر جولی نداشته و نمی خواست که او نقش پدر بچه ها را بازی کند.

برد پیت و آنجلینا جولی

هر چند در ابتدا حضانت فیزیکی بچه ها به جولی رسید اما تلاش های او برای دور کردن بچه ها از پدرشان باعث شد که قاضی به او هشدار دهد در صورت ادامه این تلاش ها، حضانت بچه ها از او سلب خواهد شد که این موضوع باعث بهتر شدن شرایط برای برد پیت بود. اخیراً این دو توافق کرده اند که در طول تابستان پیت دسترسی بیشتر و آزادانه تری به بچه هایش داشته باشد و در هفته اخیر نیز ملاقات های بیشتری بین این دو و وکلایشان بر سر حضانت در لس آنجلس صورت گرفته است.

برد پیت و آنجلینا جولی

بدین ترتیب برد پیت در روزهای غیرتعطیل که بچه ها به مدرسه می روند می تواند به صورت یک روز در میان به مدت ۴ ساعت بچه هایش را ببیند و به هر جایی که دلش خواست ببرد و این مدت در روزهای تعطیل به ۱۲ ساعت افزایش می یابد. برخی منابع از جمله یکی از وکلای جولی ادعا کرده که وی به شدت غیرمنطقی شده و درخواست های ناممکنی دارد و ادعای مربوط به پرداخت نشدن هزینه نگهداری از فرزندان از جانب پیت نامعقول است زیرا جولی نیازی به این کمک ها ندارد.

برد پیت و آنجلینا جولی

جدای از این، جولی در مدت دو سال ازدواجش با پیت نیمی از دستمزدها و درآمدهای شوهرش را دریافت کرده است و بدین ترتیب به نظر می رسد که ادعاهای مالی او پایه و اساسی نداشته باشند. با این وجود به نظر نمی رسد که جدایی برد پیت و آنجلینا جولی به این زودی ها میسر باشد و باید دید که آیا این دو در نهایت برای برون رفت از این بن بست حاضر با کاستن از خواست های خود هستند یا خیر.

شکایت آنجلینا جولی از برد پیت به خاطر پرداخت نکردن هزینه نگهداری از فرزندانشان

خشونت و فساد اخلاقی؛ جزئیات تازه از ماجرای طلاق آنجلینا جولی و برد پیت

با تمامی روابط عاشقانه برد پیت قبل از ازدواج با آنجلینا جولی آشنا شوید

با ۶ فرزند آنجلینا جولی و برد پیت آشنا شوید

منبع: dailymail
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • صالح اردیبهشت ۱۷, ۱۳۹۸

    مسئولیتشون با بچه ها بیشتتر شده