جدایی «رابرت دنیرو» از همسرش پس از ۲۰ سال زندگی مشترک پر فراز و نشیب و جنجالی

جدایی «رابرت دنیرو» از همسرش پس از ۲۰ سال زندگی مشترک پر فراز و نشیب و جنجالی

رابرت دنیرو و همسرش پس از ۲۰ سال زندگی مشترک، ظاهراً به انتهای خط رسیده اند. به گفته یک منبع نزدیک به این دو، دنیرو ۷۵ ساله و همسرش، گریس های واتر، ۶۳ ساله دیگر در کنار هم زندگی نمی کنند. بر اساس گزارش Page Six این دو در هفته های آینده جدایی رسمی خود را اعلام خواهند کرد. ستاره «گاو خشمگین» (Raging Bull) روز دوشنبه در مراسم MoMa  در نیویورک سیتی بر روی فرش قرمز حاضر شد در حالی که همسرش در کنار او قرار نداشت. دنیرو و همسرش که قبلاً مهماندار هواپیما بوده دارای دو فرزند هستند: الیوت، ۲۰ ساله و هلن، ۶ ساله. البته این اولین جدایی این زوج، که در سال ۱۹۹۷ با هم ازدواج کردند، نیست.

رابرت دنیرو

دو سال بعد از ازدواج، دنیرو برای طلاق درخواست داد اما پس از درگیری ها بر سر بدست آوردن حضانتشان، این قضیه هیچ وقت نهایی نشد. این زوج در نهایت بار دیگر به هم پیوستند و در سال ۲۰۰۴ بار دیگر در حضور دوستانی مانند مارتین اسکورسیزی، مریل استریپ و بن استیلر عروسی کردند. دنیرو در سال ۱۹۸۷ با های تاور که در یک رستوران مشهور در لندن (Mr. Chow) کار می کرد آشنا شد و علاقه این دو ازدواجشان را در پی داشت. رابرت دنیرو همواره در زمینه صحبت در مورد رابطه اش با گریس به شدت محتاط بوده است اما هر دو در مورد عقایدشان و به خصوص تاثیر واکسیناسیون بر ابتلای پسرشان به اوتیسم صحبت کرده اند.

بیشتر بخوانید: ۱۸ حقیقت جالب که احتمالاً تاکنون درباره رابرت دنیرو نمی دانستید

رابرت دنیرو

رابرت دنیرو در مصاحبه ای در سال ۲۰۱۷ در تشریح این که چگونه به قول همسرش، پسرشان یک شبه و بعد از انجام واکسیناسیون تغییر کرد چنین گفته است: «واکسن ها برای افراد خاصی که آسیب پذیری بیشتری دارند خطرناک هستند. به نظر نمی رسد کسی بخواهد به این موضوع اشاره کند یا می گویند که در این باره تحقیق کرده و این موضوع رد شده است که ظاهراً اینطور نیست. افراد زیادی وجود دارند که می آیند و می گویند فرزند من یک شبه دچار تغییر شد. من دیده ام که چه اتفاقی می افتد، من باید کاری می کردم و نکردم. در این مورد چیزی هایی بسیار بیشتر از آنچه که در ظاهر می بینید وجود دارد، باور کنید».

رابرت دنیرو

دنیرو قبلاً در سال ۱۹۷۶ با بازیگری به نام دیان ابوت ازدواج کرده و تا سال ۱۹۸۸ در کنار او زندگی می کرد. این دو دارای یک فرزند پسر به نام رافائل شدند که در سال ۱۹۷۶ بدنیا آمد. دنیرو همچنین دختر ابوت از رابطه قبلی اش که درنا نام داشت را نیز به فرزندی پذیرفت. بازیگر سرشناس هالیوود، از ازدواجش با توکی اسمیت نیز دو فرزند دارد: دو پسر دوقلو به نام های آرون و جولین. دنیرو در سال ۲۰۱۳ در مورد احساساتش در یک برنامه تلویزیونی با کیتی کوریک صحبت کرد.

رابرت دنیرو

ستاره فیلم «راننده تاکسی» که راز داشتن زندگی مشترک شاد منوط به «دادن ها و گرفتن های فراوان و ماندن پای صحبت ها و عقاید است زیرا در این صورت می توانید احترامی که در ابتدا داشتید را حفظ کنید». با این وجود، او در مصاحبه با ایندیپندنت در سال ۲۰۱۴ توصیه های محتاطانه ای را عنوان کرد و گفت: «تنها چیزی که می گویم این است که اگر ازدواج کردید، راحت تر این است که بچه دار نشوید زیرا اگر قرار باشد جدا شوید این موضوع [نداشتن بچه] زندگی را برایتان آسان تر خواهد کرد».

بیشتر بخوانید: با ۶ فرزند رابرت دنیرو، هنرپیشه سرشناس هالیوود آشنا شوید

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود