تصاویری که شباهت جالب ستاره های هالیوودی به فرزندان شان را نشان می دهد

تصاویری که شباهت جالب ستاره های هالیوودی به فرزندان شان را نشان می دهد

پدر و مادرها اغلب، تصاویر کودکی خود را با کودکی فرزندان شان مقایسه می کنند. آن ها این روزها حتی این تصاویر را در شبکه های اجتماعی منتشر می کنند تا نظر دیگران را درباره ی میزان شباهت خودشان به کودکان شان بپرسند. سلبریتی ها هم از این قاعده مستثنی نیستند و تأثیر جادویی ژن ها آن ها را هم غافلگیر می کند. در ادامه به تصاویر جالبی می پردازیم که شباهت ستاره های هالیوودی را در همان سن و سال فرزندان شان نشان می دهد. بعضی از آن ها مانند سیبی هستند که از وسط به دو نیم شده!

۱- میلا یوویچ و دخترش اور گابو اندرسون

فرزندان ستاره های هالیوودی

میلا یوویچ، مدل و بازیگر روس که بیشتر به خاطر بازی در فیلم های «پیام آور: داستان ژاندارک» ( The Messenger: The Story of Joan of Arc) و «رزیدنت ایول» (Resident Evil) معروف است، و همسرش که یک کارگردان بریتانیایی است، ۲ دختر دارند. دختر کوچک تر آن ها، دشیل ایدن، ۴ ساله است و دختر دیگرشان، اور گابو، ۱۲ سال سن دارد. هر چه می گذرد اور گابو بیشتر شبیه مادرش می شود.

۲- آنجلینا جولی و دخترش شایلو جولی پیت

شایلو اولین فرزند بیولوژیک آنجلینا جولی و همسر سابقش، برد پیت است. او حالا حدود ۱۳ سال سن دارد و برخلاف موهای کوتاه و استایل پسرانه اش، بسیاری معتقدند او شباهت زیادی به مادرش دارد. پیت و جولی، قبل از جدایی شان، چند کودک دیگر هم به فرزندی قبول کردند: مدوکس شیون (۱۸ ساله)، زهارا (۱۴ ساله) و پکس (۱۶ ساله). این زوج، ۲ فرزند بیولوژیک دیگر هم به نام های ناکس لئون و ویوین دارند که دوقلو هستد و ۱۱ سال سن دارند.

۳- بیانسه و دخترش بلو آیوی کارتر

تصویر سمت چپ، بیانسه ی کوچک را در کنار مادرش نشان می دهد.

بلو آیوی، بزرگ ترین دختر بیانسه و جی زی، خوانندگان معروف، کودک بسیار مشهوری است. پدر و مادر بلو آیوی اغلب اوقات دخترشان را با خودشان به کنسرت های خود و دیگر مراسم ها می برند. بلو آیوی ۷ سال سن دارد و یک برادر و خواهر دو قلو هم دارد که به زودی ۲ ساله خواهند شد.

۴-ویکتوریا بکهام و دخترش هارپر سون بکهام

هارپر سون ۷ ساله، کوچک ترین دختر دیوید بکهام، بازیکن سابق فوتبال و ویکتوریا بکهام، دیزاینر مشهور است. از آنجایی که پدر و مادر هارپر هرگز تلاشی برای پنهان نگه داشتن دخترشان از دوربین ها نداشته اند، این روزها تصاویر او زیاد در فضای مجازی منتشر می شود.

۵- دیوید بکهام و پسرش کروز بکهام

کروز کوچک ترین پسر خانواده ی بکهام است. جالب است بدانید به خاطر دوستی نزدیکی که بین تام کروز، بازیگر مشهور هالیوودی، با خانواده ی بکهام وجود دارد، دیوید و ویکتوریا بکهام، نام او را روی کوچک ترین پسرشان گذاشتند. کروز ۱۴ ساله فعالیتی جدی در زمینه ی موسیقی دارد، به طوری که وقتی تنها ۱۱ سال داشت، اولین آهنگ خود را منتشر کرد.

۶- درو بریمور و دخترش اولایو بریمور-کاپلمن

درو بریمور، هنرپیشه ی مشهور و همسر سابقش، ویل کاپلمن که یک مشاور هنری است، ۲ دختر دارند: اولایو که ۸ ساله است و فرانکی که ۵ سال سن دارد. بریمور خود زمانی که تنها ۱۱ ماه داشت برای اولین در برابر دوربین تلویزیون حضور پیدا کرد. با این حال او در یکی از مصاحبه های اخیر خود بیان کرده که دوست ندارد دخترانش بازیگری کنند، دست کم تا زمانی که بچه هستند.

۷- کیم کارداشیان و دخترش نورث وست

نورث ۵ ساله، بزرگ ترین دختر کیم کارداشیان و کانیه وست، رپر مشهور است. نورث بسیار اهل مد است و اغلب در کانون توجه رسانه ها قرار دارد. او یک برادر و یک خواهر کوچک تر از خود به نام های سنت (۳ ساله) و شیکاگو (۱ ساله) دارد.

۸- جنیفر لوپز و دخترش امه ماریبل مونیز

جنیفر لوپز و همسر سابقش، مارک آنتونی، خوانندگان مشهور، در سال ۲۰۰۸ صاحب یک دوقلو به نام ماکسیمیلیان دیوید و امه ماریبل شدند. لوپز از دختر و پسرش، در حساب اینستاگرامی خود زیاد عکس می گذارد.

۹- جسیکا سیمپسون و دخترش مکسول درو جانسون

مکسول ۷ ساله، بزرگ ترین دختر جسیکا سیمپسون، خواننده ی مشهور و همسرش، اریک جانسون، بازیکن فوتبال آمریکایی، است. این زوج همچنین یک پسر به نام اِیس دارند که ۶ ساله است. سیمسون و جانسون، ماه گذشته هم صاحب دختر دیگری شدند. جسسیکا سیمپسون نه تنها عکس های فرزندانش، بلکه تصاویر دوران بارداری خود را هم به اشتراک می گذارد.

۱۰- جنیفر گارنر و دخترش ویولت افلک

ویولت، بزرگ ترین دختر جنیفر گارنر و همسر سابقش بن افلک، بازیگران مشهور هالیوودی، حالا ۱۴ سال سن دارد. پدر و مادر ویولت سعی می کنند عکسی از او در شبکه های اجتماعی منتشر نکنند. اما همان معدود عکس هایی که خبرنگاران و پاپارازی ها از دختر گارنر و افلک گرفته اند، شباهت زیاد ویولت به مادرش را به خوبی نشان می دهد. این زوج، ۲ فرزند دیگر هم دارند: سرافینا که ۱۰ ساله است و ساموئل که ۷ سال سن دارد.

۱۱- اورلاندو بلوم و پسرش فلین بلوم

اورلاندو بلوم، بازیگر هالیوودی و همسر سابقش، میراندا کر، مدل مشهور، یک پسر ۸ ساله به نام فلین دارند. پدر و مادر فلین همه ی تلاش شان را می کنند تا فرزند خود را از چشمان کنجکاو دور نگه دارند. کر هرگز عکسی از پسرش در شبکه های اجتماعی منتشر نمی کند و بلوم هم چهره ی او را در تصاویر با گذاشتن استیکر می پوشاند. اما فلین همیشه در کانون توجه پاپارازی ها بوده و آن ها موفق شده اند عکس های زیادی از او بگیرند.

منبع: brightside
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود