سلبریتی هایی که نمی دانستید در واقع مو قرمز هستند

سلبریتی هایی که نمی دانستید در واقع مو قرمز هستند

بعضی سلبریتی هایی که آن ها را عمدتاً با رنگ موی قرمز دیده ایم، موهای آن ها در واقع بلوند یا به رنگ دیگری است، مثل اما استون، سوفی ترنر و امی آدامز. با این وجود، معدود چهره هایی هم هستند که موهای قرمز خود را به رنگ دیگری درآورده اند. این تغییرات گاهی به خاطر بازی در فیلم بوده و گاهی هم صرفاً یک تصمیم شخصی برای ایجاد تغییر در ظاهر خود. در ادامه با تعدادی از سلبریتی های مو قرمز آشنا خواهیم شد.

سلبریتی های مو قرمز

نیکول کیدمن
نیکول کیدمن را سال ها است که با موهای طلایی می بینیم، اما او کار در سینما را با موهای قرمز رنگ طبیعی اش شروع کرد. به علاوه شاید این را هم نمی دانستید که موهای واقعی کیدمن بسیار فر است.

بندیکت کامبربچ
بندیکت کامبربج به خاطر بازی در سریال های «شرلوک هلمز» (Sherlock) و «دکتر استرنج» (Dr. Strange) موهای خود را به رنگ تیره درآورد، اما رنگ واقعی موهای او قرمز است.
کامبربچ اولین بار به خاطر بازی در نقش «شرلوک هلمز» بود که موهای خود را به رنگ تیره درآورد.
او در مصاحبه ای در اینباره گفته: «موهام یه کمی تیره تر شده. رنگ اصلی موهای من قهوه ای مایل به قرمزه که اصلاً برای کاراکتر شرلوک مناسب نیست. اون یه موجودی از جنس شبه. مشکی بودن موهای اون، بُعد جامعه گریز اون رو نشون میده.»

لورا پرپون
لورا پرپون که در سال های اخیر او را با موهای مشکی در سریال «نارنجی همان سیاه است» (Orange is the New Black) دیده ایم، در حقیقت موهایی به رنگ قرمز دارد و به خاطر بازی در این سریال موهای خود را به رنگ مشکی درآورده.
لورا پرپون مدتی هم موهایش را به رنگ طلایی درآورده بود.

ست گرین
ست گرین رنگ موهای مختلفی را تجربه کرده اما موهای او در واقع قرمز است.
در سریال «قاتل خون آشام ها» (Buffy the Vampire Slayer) گرین رنگ موهای مختلفی داشت، از قرمز گرفته تا قهوه ای و مشکی.
گرین در مصاحبه ای گفته: «اولین بار موهام رو به خاطر این رنگ کردم که تو دبیرستان نمیتونستم این کارو بکنم. بعدش با خودم فکر کردم عجب غلطی کردم.»

کاترین اوهارا
کاترین اوهارا در سال های اخیر بیشتر با موهای بلوند در فیلم ها دیده شده، اما پیش از آن او با رنگ موهای طبیعی خودش که قرمز است نقش آفرینی می کرد.
اوهارا که بیشتر با نقشش در مجموعه فیلم دوست داشتنی «تنها در خانه» (Home Alone) شناخته می شود، در این فیلم هم با موهای قرمز ظاهر شده بود. او مادر خانواده ی پرماجرای مک کالیستر بود.

ایوان مک گرگور
ایوان مک گرگور بارها به خاطر نقش های مختلفی موهای خود را به رنگ تیره درآورده اما موهای طبیعی او هم قرمز است.
مک گرگور گریم های متفاوتی را تجربه کرده و بارها با ظاهر متفاوتی در فیلم ها حضور پیدا کرده.

چارلز دنس
چارلز دنس که در سال های اخیر او را در سریال محبوب «بازی تاج و تخت» (Game of Therones) دیدیم، گرچه حالا دیگر مو سفید کرده، اما موهای طبیعی او قرمز است.

لیندزی لوهان
لیندزی لوهان شاید یکی از معروف ترین مو قرمزهای هالیوود باشد چون او از سن بسیار کم کار در صنعت مدلینگ را شروع کرد. او سال ها با موهای قرمز طبیعی اش در آگهی های تبلیغاتی، فیلم های سینمایی و در عرصه ی موسیقی حضور داشت اما مدت زیادی است که موهای خود را به رنگ طلایی آورده.

منبع: insider
مطالب مرتبط
بدون نظر

ورود