با پسران مردان مشهور و جذاب هالیوود آشنا شوید

با پسران مردان مشهور و جذاب هالیوود آشنا شوید

انگار همین دیروز بود که آلن دلون، جود لا و دیگر مردان جذاب هالیوود دل زنان سراسر دنیا را تسخیر می کردند و به نظر می رسید هیچ کس و هیچ چیزی نمی تواند جذابیت و خوش قیافگی آن ها را تحت الشعاع قرار دارد. با این حال، زمان گذشت و ما حالا با نسلی از مردان جوان، با استعداد، بلند پرواز و جذاب مواجه هستیم که به راحتی می توانند رقیب پدران مشهور خود باشند. در ادامه با تعدادی از پسران مردان مشهور هالیوود آشنا خواهیم شد.

جود لا: رافرتی لا

پسران مردان هالیوود

بسیاری از مردم نمی دانند که جود لا فرزندان زیادی دارد؛ این بازیگر مشهور در واقع ۵ فرزند دارد! رافرتی لای ۲۳ ساله، پسر جود لا از ازدواج اولش با سیدی فراست، هنرپیشه ی انگلیسی است. رافرتی که اندک شباهتی هم به پدرش دارد، مدتی است به عنوان مدل فعالیت می کند و در فشن شوهایی در سرتاسر دنیا شرکت داشته. او به موسیقی هم علاقه دارد و در یک گروه موسیقی به نام Dirty Harris نوازندگی می کند.

آلن دلون: آلن فابین دلون

آلن فابین دلون ۲۵ سال سن دارد و هم کار بازیگری انجام می دهد و هم کار مدلینگ. این مرد جوان از سال ۲۰۱۵ چهره ی تبلیغاتی رسمی خانه ی مد دیور بوده. علاوه بر این، او خود را در نویسندگی هم محک زده و اولین رمان خود به نام «از نسل مردان اصیل» (Of the Race of Gentlemen) را منتشر کرده.

تام هنکس: کالین و چت هنکس

تام هنکس ۴ فرزند دارد از جمله یک دختر و یک پسر به نام های الیزابت آن و کالین که ثمره ی ازدواج اولش هستند. کالین استعداد بازیگری پدرش را به ارث برده و خود به بازیگر و تهیه کننده ی موفقی تبدیل شده. چت و ترومن تئودور، پسران تام هنکس از ازدواح دومش هستند. چت ۲۹ ساله ابتدا تصمیم داشت جا پای پدرش در حوزه ی سینما بگذارد اما از قرار معلوم تصمیمش عوض شده و حالا به کار ساخت آهنگ های رپ مشغول است. ترومن تئودور، پسر کوچک تر هنکس، اما علاقه ای به شهرت ندارد و از قرار گرفتن در کانون توجه عمومی خودداری می کند.

دیوید بکهام: بروکلین بکهام

دیوید بکهام ۳ پسر و یک دختر دارد. بزرگ ترین پسر او یعنی بروکلین ۲۰ ساله علیرغم سن کمش، تا به حال در حوزه های زیادی خود را محک زده. بروکلین در کودکی به فوتبال علاقه داشت و بازی خیلی خوبی هم دشت، بعد از آن او به کار مدلینگ و بازیگری روی آورد، اما دست آخر خود را در رشته ی عکاسی پیدا کرد. بروکلین حالا دستیاری عکاسان مشهور را می کند و برای کمپین های تجاری عکاسی می کند.

استلان اسکارشگورد: الکساندر و بیل اسکارشگورد

استلان اسکارشگورد ۸ فرزند دارد! بسیاری از آن ها در حوزه ی سینما فعالیت داشته اند. با این حال، الکساندر ۴۳ ساله، پسر اول استلان و همینطور دیگر پسرش، بیل ۲۹ ساله مشهورتر از بقیه ی فرزندان خانواده ی اسکارشگورد هستند.

کلینت ایستوود: اسکات ایستوود

کلینت ایستوود، بازیگر و تهیه کننده ی مشهور، ۷ فرزند دارد که معروف ترین آن ها شاید اسکات ایستوود ۳۳ ساله باشد. اسکات در کودکی به بازیگری علاقه نشان داد و پدرش تصمیم گرفت با بازی دادن به او در فیلم خودش به نام «پرچم های پدران ما» (Flags of Our Fathers) به او کمک کند. اسکات این روزها در پروژه های سینمایی بزرگی نقش آفرینی می کند و طرفداران زیادی هم دارد.

جرمی آیرونز: مکس آیرونز

پسر این بازیگر مشهور هم تصمیم گرفته جای پای پدرش بگذارد. مکس بعد از اکران فیلم «میزبان» (The Host) که بر اساس رمانی از استفانی مایر، نویسنده ی مشهور بود و او در آن یکی از نقش های اصلی را برعهده داشت، به موفقیت رسید. بعد از آن، او در سریال «ملکه سپید» (The White Queen) نقش آفرینی کرد و از آن زمان، فعالیت حرفه ای این مرد جوان در مسیر پیشرفت قرار گرفته. به علاوه، به لطف چهره اش، مدل پرطرفداری هم هست.

ویل اسمیت: جیدن و تری اسمیت

جیدن اسمیت، پسر کوچک تر ویل اسمیت برای بسیاری شناخته شده است. این مرد جوان حضور اجتماعی زیادی دارد، در فعالیت های خیریه شرکت دارد، کار مدلینگ انجام می دهد و آهگسازی می کند. در عین حال، از تری اسمیت ۲۶ ساله، دیگر پسر ویل اسمیت که از ازدواج اول او است، به ندرت صحبت می شود. با این وجود، او هم به موسیقی علاقه دارد و تجربه هایی هم در زمینه ی بازیگری داشته. ویل اسمیت خود نقش زیادی در پیشرفت کاری پسر بزرگش داشته.

پیرس برازنان: دیلن و پاریس برازنان

دیلن و پاریس، پسران پیرس برازنان از ازدواج دومش، هر دو به کار مدلینگ مشغول هستند. دیلن ۲۲ ساله در فشن شوهای برندهای معروفی مثل بربری و ایو سن لوران شرکت دارد و برادرش، پاریس ۱۸ ساله با برند دولچه اند گابانا همکاری دارد. علاوه بر مدلینگ، دیلن در زمینه ی موسیقی هم فعالیت دارد و پاریس فیلم کوتاه هم می سازد.

آرنولد شوارتزنگر: پاتریک شوارتزنگر

پسر آرنولد شوارتزنگر از کودکی بلندپرواز بوده. پاتریک ۱۵ ساله بود که شرکت لباس مردانه ی خودش را تأسیس کرد. بعد از آن، این مرد جوان به کار مدلینگ مشغول شد و به چهره ی تبلیغاتی برند هادسون جینز تبدیل شد. پاتریک همیشه به سینما هم علاقه داشته و در فیلم های «بزرگ شده ها ۲» (Grown Ups 2) و «خورشید نیمه شب» (Midnight Sun) نقش آفرینی کرده.

نیکلاس کیج: وستون کاپولا کیج

وستون کاپولا کیج شخصیتی چند وجهی دارد. او که حالا ۲۸ سال سن دارد، تا به حال در فیلم های متعددی نقش آفرینی کرده و موزیسین پرطرفداری هم هست. وستون در گروه موسیقی  Eyes of Noctum خوانندگی می کند. وستون متأهل است و خود او هم یک پدر است.

منبع: brightside
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود