زوج های مشهوری که در سال ۲۰۱۹ از یکدیگر جدا شدند

زوج های مشهوری که در سال ۲۰۱۹ از یکدیگر جدا شدند

هالیوود سال گذشته هم شاهد طلاق و جدایی تعدادی از چهره های مشهور بود. بعضی از آن ها پرونده ی ازدواج خود را با یک طلاق بستند و بعضی هم به رابطه ی عاشقانه ی خود پایان دادند. با فهرستی از جدایی های مشهورترین چهره ها در سال ۲۰۱۹ همراه باشید.

جیجی حدید و زین ملک

طلاق سلبریتی ها در سال 2019

حدید و ملک رابطه ی پرفراز و نشیبی داشتند و بارها از یکدیگر جدا شدند و دوباره رابطه ی خود را از سر گرفتند. طرفداران حدس می زنند آن ها در اواخر سال ۲۰۱۸ رابطه ی خود را تمام کردند چون متوجه شده بودند که به ویژه در تعطیلات سال نوی ۲۰۱۹ این دو سلبریتی هیچ عکس مشترکی از خود منتشر نکردند.

اوایل سال ۲۰۱۹ بود که رسانه ها خبر دادند حدید و ملک بار دیگر از یکدیگر جدا شده اند.

جف و مکنزی بزوس

جف و مکنزی بزوس طی بیانیه ای مشترک که در توئیتر منتشر کردند، از تصمیم خود به جدایی بعد از ۲۵ سال زندگی مشترک خبر دادند.

آن ها اولین بار در یک شرکت مدیریت سرمایه گذاری با یکدیگر آشنا شدند که مکنزی در آنجا دستیار تحقیقاتی و جف معاون ریاست بود.

آن ها در سال ۱۹۹۳ با یکدیگر ازدواج کردند و یک سال بعد، یعنی در سال ۱۹۹۴ از کار خود در آن شرکت استعفا دادند و راهی شهر سیاتل شدند تا در آنجا شرکت آمازون را راه اندازی کنند. این زوج ۴ فرزند هم دارند که ۳ تای آن ها پسر و یکی از آن ها دختر است.

آدریانا لیما و متین هارا

طبق شنیده ها، آدریانا لیما، فرشته ی سابق ویکتوریا سکرت و متین هارا، نویسنده ی اهل ترکیه، بعد از بیشتر از یک سال، به رابطه ی عاشقانه ی خود پایان دادند.

دقیقاً معلوم نیست رابطه ی آن ها از چه زمانی شروع شده بود اما آن ها در سال ۲۰۱۷ با یکدیگر آشنا شدند و مدتی بعد در ترکیه باهم دیده شدند.

لیدی گاگا و کریستین کارینو

بعد از آنکه گاگا در فوریه ی ۲۰۱۹ در مراسم گرمی بدون حلقه ی نامزدی اش دیده شد، طرفداران حدس زدند او و کارینو به نامزدی خود پایان دادند. کمی بعد از این اتفاق هم رسانه ها از جدایی این دو خبر دادند.

گاگا در اکتبر ۲۰۱۸ خبر نامزدی اش با کارینو را تأیید کرده بود.

کلویی کارداشیان و تریستان تامپسون

بعد از آنکه تامپسون در حال بوسیدن جوردین وودز، دوست صمیمی کایلی جنر (خواهر ناتنی کلویی کارداشیان) دیده شد، کارداشیان در فوریه ی ۲۰۱۹ به رابطه ی خود با این بسکتبالیست پایان داد.

کارداشیان ابتدا وودز را عامل از هم پاشیدن خانواده اش بیان کرد اما کمی بعد از حرف خود برگشت و تامپسون را مقصر خواند.

میشل ویلیامز و فیل الورم

رسانه های مختلفی از جدایی ویلیامز و الورم خبر دادند. به نقل از یک منبع، این جدایی که در اوایل سال ۲۰۱۹ رخ داده، توافقی صورت گرفته و رابطه ی دوستانه ی آن ها تداوم خواهد داشت.

سپتامبر ۲۰۱۸ بود که رسانه ها خبر ازدواج ویلیامز با الورم طی یک مراسم ساده را منتشر کردند.

ادل و سیمون کانکی

ادل و همسرش کانکی بعد از بیشتر از ۶ سال زندگی مشترک در سال ۲۰۱۹ از یکدیگر جدا شدند.

سال ۲۰۱۱ بود که تصاویری از ادل و کانکی منتشر شد و یک سال بعد آن ها خبر دادند منتظر فرزند اول شان هستند. پسر آن ها، آنجلو، در سال ۲۰۱۲ به دنیا آمد.

در مراسم گرمی سال ۲۰۱۷، ادل در سخنرانی ای که روی سن داشت کانکی را همسر خود خطاب و به این ترتیب ازدواج شان را تأیید کرد.

بردلی کوپر و ایرینا شیک

در ژوئن ۲۰۱۹ رسانه ها از جدایی کوپر و شیک، بعد از ۴ سال رابطه ی عاشقانه خبر دادند.

اینطور که گفته می شود آن ها رابطه ی خود را از سال ۲۰۱۵ آغاز کردند و یک دختر هم دارند که در سال ۲۰۱۷ به دنیا آمد.

نیکلاس کیج و اریکا کویکه

کیج ۴ روز از ازدواجش با کویکه گذشته بود که از دادگاه تقاضای ابطال این عقد را کرد. این زوج در ژوئن ۲۰۱۹ به طور رسمی از یکدیگر جدا شدند.

داکوتا جانسون و کریس مارتین

ژوئن ۲۰۱۹ خبر جدایی جانسون و مارتین، خواننده ی گروه موسیقی Coldplay منتشر شد. اما کمی بعد رسانه ها خبر دادند این دو دوباره رابطه ی عاشقانه ی خود را از سر گرفته اند.

جانسون و مارتین رابطه ی خود را از سال ۲۰۱۷ آغاز کرده اند.

بلا حدید و دِویکند

خبر جدایی حدید و دِویکند، خواننده ی مشهور در اوت ۲۰۱۹ منتشر شد اما این اولین بار نبود که این اتفاق رخ می داد و آن ها پیش از این هم یک بار دیگر از یکدیگر جدا شده بودند و بعد از مدتی رابطه ی خود را از سر گرفته بودند.

حدید و دِویکند رابطه ی عاشقانه ی خود را از سال ۲۰۱۵ آغاز کردند. اینطور که گفته می شد آن ها در سال ۲۰۱۶ از یکدیگر جدا شدند اما در سال ۲۰۱۸ رابطه ی خود را از سر گرفتند و در مراسم های فرش قرمز به همراه یکدیگر شرکت می کردند.

مایلی سایرس و لیام همسورث

سایرس و همسورث بعد از ۱۰ سال رابطه ی عاشقانه ی پر فراز و نشیب، بالاخره در دسامبر ۲۰۱۸ طی مراسمی ساده با یکدیگر ازدواج کردند. اما بعد از گذشت چند ماه در اوت ۲۰۱۹ خبر جدایی آن ها منتشر شد.

همسورث در پستی اینستاگرامی اظهار کرد که جز سلامتی و شادی آرزوی دیگری برای سایرس ندارد.

کیتی هولمز و جیمی فاکس

در اوت ۲۰۱۹ رسانه ها از جدایی هولمز و فاکس بعد از ۶ سال رابطه ی عاشقانه خبر دادند. اینطور که گفته می شود آن ها رابطه ی خود را از سال ۲۰۱۳ آغاز کردند و در چندین مراسم هم به همراه یکدیگر شرکت کردند.

بروکلین بکام و هانا کراس

بکام و کراس رابطه ی عاشقانه ی خود را از سال ۲۰۱۸ شروع کردند. اما سپتامبر ۲۰۱۹ رسانه ها از پایان رابطه ی آن ها خبر دادند و چندی بعد تصاویری از بکام جوان با لکسی پانترا منتشر شد که قبلاً با او در رابطه بود. اما بعد از انتشار این عکس ها یک منبع ناشناس به رسانه ها اظهار کرد که رابطه ی عاشقانه ای میان بکام و پانترا وجود ندارد.

کایلی جنر و تراویس اسکات

جنر و اسکات رابطه ی عاشقانه ی خود را از سال ۲۰۱۷ آغاز کردند و در سال ۲۰۱۸ صاحب یک دختر به نام استورمی شدند.

در اکتبر ۲۰۱۹ رسانه ها از تصمیم این دو برای توقف موقتی رابطه ی خود خبر دادند. مدتی بعد هم جنر خود اظهار کرد که حالا تمرکز اصلی او و اسکات، استورمی است و رابطه ی دوستی و دخترشان اولویت اول را برای آن ها دارد.

جنر همچنین شایعه ی ارتباطش با تایگا، رپر آمریکایی را رد کرد.

چنینگ تیتوم و جسی جی

دسامبر ۲۰۱۹ بود که رسانه ها به نقل از یک منبع ناشناس خبر دادند چنینگ تیتوم و جسی جی یک ماه قبل به رابطه ی عاشقانه ی خود پایان دادند اما کماکان رابطه ی دوستانه ای با یکدیگر دارند.

خبر رابطه ی عاشقانه ی آن ها در سال ۲۰۱۸ منتشر شد. تیتوم در کنسرت های انگلیس جسی جی حضور داشت و در پستی اینستاگرامی به تمجید و تحسین او پرداخته بود.

منبع: insider
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود