زوج های مشهور هالیوودی که با وجود داشتن فرزند هنوز باهم ازدواج نکرده اند!

زوج های مشهور هالیوودی که با وجود داشتن فرزند هنوز باهم ازدواج نکرده اند!

گرچه بیشتر زوج ها ترجیح می دهند با محبوب زندگی شان رسماً پیمان زناشویی ببندند، اما هستند کسانی هم که اصلاً لزومی به این کار نمی بینند. زوج های هالیوودی هم از این قاعده مستثنی نیستند و بعضی از آن ها سال ها است یک رابطه ی عاشقانه ی غیر رسمی با یکدیگر دارند و از قرار معلوم تصمیمی هم به ازدواج ندارند. البته زوج های مشهور زیادی هم بوده اند که بعد از سال ها زندگی با یکدیگر و با وجود داشتن فرزند بالاخره تن به ازدواج رسمی دادند. مثل دواین راک جانسون و لورن هاشیان که سال گذشته بعد از سال های طولانی زندگی مشترک و با داشتن ۲ دختر دست آخر رسماً با همدیگر ازدواج کردند!

در ادامه با چند زوج مشهور هالیوودی آشنا خواهیم شد که حتی با وجود داشتن فرزند هم باهم ازدواج نکرده اند.

شکیرا و جرارد پیکه (صاحب ۲ فرزند)

زوج های مشهور بدون ازدواج رسمی

شکیرا، خواننده ی محبوب و جرارد پیکه، فوتبالیست مشهور، در جریان ضبط موزیک ویدئوی شکیرا به نام Waka Waka (This Time for Africa) با یکدیگر آشنا شدند که به مناسبت جام جهانی سال ۲۰۱۰ ساخته شد. در واقع پیکه خود در بخشی از این موزیک ویدئو حضور داشت. آن ها از سال ۲۰۱۱ با یکدیگر وارد رابطه شدند. در آن زمان شکیرا ۳۴ سال داشت و پیکه ۲۴ ساله بود. آن ها حالا ۲ پسر به نام های میلان و ساشا دارند.

اوا مندس و رایان گاسلینگ (صاحب ۲ فرزند)

اوا مندس، بازیگر و مدل مشهور و رایان گاسلینگ، بازیگر محبوب، از سال ۲۰۱۱ یعنی بعد از همبازی شدن با یکدیگر در فیلم «مکانی آن سوی کاج ها» (The Place Beyond the Pines) باهم وارد رابطه شدند. در آن زمان مندس ۳۷ ساله و گاسلینگ ۳۱ ساله بود. آن ها حالا ۲ دختر به نام های ازمرلدا و امادا دارند.

انریکه ایگلسیاس و آنا کورنیکوا (صاحب ۲ فرزند)

آنا کورنیکوا، تنیسور سابق روس و انریکه ایگلسیاس، خواننده ی اسپانیایی هم در جریان ضبط یکی از موزیک ویدئوهای انریکه به نام Escape با یکدیگر آشنا شدند. کورنیکوا هم در این موزیک ویدئو حضور داشت و در واقع آشنایی آن ها با یکدیگر به سال ۲۰۰۱ برمی گردد. آن ها از همان زمان با یکدیگر وارد رابطه شدند. در آن زمان انریکه ۲۶ سال و آنا ۲۰ سال داشت. آن ها در سال ۲۰۱۷ صاحب یک دختر و پسر دوقلو به نام های نیکولاس و لوسی شدند.

دایان کروگر و نورمن ریداس (صاحب ۱ فرزند)

دایان کروگر و نورمن ریداس، بازیگران هالیوودی، موفق شدند ۲ سال رابطه ی خود را از رسانه ها پنهان کنند. آن ها بعد از همکاری ای که در سال ۲۰۱۵ در فیلم «آسمان» (Sky) با یکدیگر داشتند، در سال ۲۰۱۶ با همدیگر وارد رابطه شدند. در آن زمان ریداس ۴۷ سال داشت و کروگر ۴۰ ساله بود. آن ها در سال ۲۰۱۸ صاحب اولین فرزند خود که یک دختر است شدند.

جیسون استاتهام و رزی هانتینگتون وایتلی (صاحب ۱ فرزند)

جیسون استاتهام، بازیگر مشهور و رزی هانتینگتون وایتلی، مدل و بازیگر، ۶ سال یعنی از سال ۲۰۱۰ با یکدیگر در رابطه بودند تا آنکه در سال ۲۰۱۶ نامزدی خود را اعلام کردند. در سال ۲۰۱۰ استاتهام ۴۳ ساله و هانتینگتون ۲۳ ساله بود. آن ها در سال ۲۰۱۷ صاحب یک پسر شدند.

کرت راسل و گلدی هاون (صاحب ۴ فرزند)

کرت راسل و گلدی هاون، بازیگران مشهور، شاید یکی از قدیمی ترین زوج های هالیوود باشند که هنوز با یکدیگر ازدواج نکرده اند. آن ها از زمان همبازی شدن شان در سال ۱۹۸۳ در فیلم Swing Shift، با یکدیگر وارد رابطه شدند. در آن زمان راسل ۳۲ ساله بود و هاون ۳۸ ساله. آن ها یک فرزند از یکدیگر به نام وایت راسل دارند و ۳ فرزند هم از روابط قبلی شان؛ بوستون پسر راسل، و کیت و اولیور هادسون، فرزندان هاون.

کریستن دانست و جسی پلمونز (صاحب ۱ فرزند)

جسی پلمونز و کریستن دانست، بازیگران هالیوودی، بعد از همکاری شان در سریال «فارگو» (Fargo) که در آن نقش یک زوج متأهل را داشتند، تصمیم گرفتند این رابطه ی عاشقانه را در زندگی واقعی هم ادامه دهند. آن ها در سال ۲۰۱۸ صاحب اولین فرزند خود شدند که پسری به نام انیس هاوارد پلمونز است. شایعاتی وجود دارد که آن ها باهم نامزد کرده اند، اما پلمونز و دانست هرگز این شایعات را تأیید نکرده اند.

منبع: brightside
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود