«بهبود» سریال پایتخت، مهمان دورهمی؛ ۲ مهران در یک قاب

«بهبود» سریال پایتخت، مهمان دورهمی؛ ۲ مهران در یک قاب

مهران احمدی ، هنرپیشه سینما، تئاتر و تلویزیون کشومان، مهمان برنامه دورهمی شبکه نسیم است که ساعت ۲۳ جمعه شب پخش شد. او برای نخستین بار، روبروی مهران مدیری قرار گرفت تا دو مهران در یک قاب، شب جذابی را برای مخاطبان این برنامه پربیننده در نخستین جمعه اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۹ رقم بزند.

تکرار این برنامه، امروز شنبه ساعت ۶ صبح، ۱۱ ظهر و ۱۷ عصر خواهد بود. مهران احمدی با نقش بهبود در فصل ششم سریال پایتخت، لحظات خاطره انگیزی را به عنوان پدر خانواده که از آفریقا بازگشت، رقم زد. او در برنامه دیشب، درباره ۴ قسمت مانده از فصل ششم سریال پایتخت صحبت کرد و به جزییاتی از بخش های مانده که مشتاقان زیادی دارد اشاره کرد. مهران احمدی در اکران سال ۹۸، فیلم سینمایی پر فروش مطرب را  مثل مصادره، کارگردانی کرد و با رضا عطاران و امیر جعفری (همسر ریما رامین فر)، در فیلم طنز «زیر نظر» هم بازی شد.

مهران احمدی
پست اینستاگرامی مهران احمدی (بهبود سریال پایتخت) در سکانسی از این سریال که با آقای تنابنده بازی می کرد و درباره کرونا می گفت

مهران احمدی متولد ۹ اسفند ماه سال ۱۳۵۲در تهران است. فرزندی به نام باران دارد و بیش از ۴۲۰ هزار دنبال کننده در اینستاگرام. با حضورش در دورهمی، پست های اخرش، محفل کامنت زنی ایرانیان در هفته دوم اردیبهشت ۹۹ خواهد بود. اینستاگرامش در این لینک در دسترس است.

مهران احمدی در برنامه «دورهمی» از چسباندن واژه «سلبریتی» به هنرمندان گلایه کرد. بازیگر «پایتخت» تاکید کرد برخی افراد از این کلمه استفاده می‌کنند تا بین مردم و هنرمندان فاصله ایجاد کنند و از آب گل‌آلود ماهی بگیرند.

او درباره واکنش‌های مردم به وضعیت پرداخت مالیات هنرمندان توضیح داد: «من پست می‌گذارم درباره بهار، زیر پست کامنت می‌گذارند تو برو مالیاتت را بده. به‌خدا ما مالیات می‌دهیم.

پس از پخش برنامه دورهمی با حضور مهران احمدی ، هزاران تن از کاربران صفحه او یا موافقان یا مخالفان صحبت هایش در برنامه، به آخرین پست اینستاگرامی وی رفتند و فضای داغ کامنتی زنی شکل گرفت که جالب توجه است.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود