دختر می‌خواهید یا پسر ؟ با تقویم چینی تعیین جنسیت فرزند آشنا شوید

دختر می‌خواهید یا پسر ؟ با تقویم چینی تعیین جنسیت فرزند آشنا شوید

تقویم چینی تعیین جنسیت یا نمودار تولد از سلسله چینگ بین سال‌های ۱۶۴۴ تا ۱۹۱۱ قبل از میلاد مسیح نشات گرفته است و برای تعیین جنسیت فرزند یک ابزار پیش بینی بسیار دقیق است که طرفداران زیادی دارد.

این تقویم بر اساس دو عنصر است: ماه قمری لقاح مادر و سن قمری چینی مادر در زمان لقاح. اگر باردار هستید، با کمک محاسبات تقویم چینی می‌توانید به راحتی جنسیت فرزند آینده خود را تشخیص دهید و بدانید مادر یک دختر ناز می‌شوید یا یک پسر وروجک.

اگر تصمیم به بارداری دارید، این تقویم می‌تواند یک راهنمای عالی برای شما باشد تا با تعیین زمان دقیق لقاح و جنسیت انتخابی فرزند بتوانید به آن مراجعه کنید.

تقویم چینی جنسیت کودک در سال ۲۰۲۰

نمی‌دانید چطور باید سن قمری و ماه قمری لقاح محاسبه کنید؟ این لینک به شما کمک می‌کند.

نکته: حواستان باشد که گول تبلیغات برخی از سایت‌ها را نخورید زیرا آنها با عنوان تقویم چینی مخصوص سال ۲۰XX ممکن است شمایی که با این قضیه آشنایی ندارید را گمراه کنند. ما به شما می‌گوییم که نمودار تعیین جنسیت چینی تنها یک نمودار است و هر سال تغییر نمی‌کند. در واقع، هر سال به همان شکل باقی می‌ماند. به همین دلیل، خوب است بدانید که کار با این نمودار ثابت چندان هم سخت نیست.

جنسیت فرزند آینده خود را با نمودار چینی تعیین جنسیت انتخاب کنید

نمودار تعیین جنسیت چینی نه تنها برای پیش بینی جنسیت فرزند شما که هنوز متولد نشده است به میزان زیاد مورد استفاده قرار می‌گیرد بلکه ابزاری برای انتخاب جنسیت قبل از بارداری است. فقط کافیست تاریخ تولد مادر را انتخاب کنید، جنسیت انتخابی فرزندتان را مشخص کرده و سالی که می‌خواهید باردار شوید را اعلام کنید تا به شما بهترین زمانی که می‌توانید لقاح داشته باشید را ارائه دهد.

دقت تقویم چینی چقدر است؟

تقویم تعیین جنسیت فرزند بر اساس فاکتورهایی شامل ماه قمری چینی، پنج عنصر (آب، چوب، آتش، فلز و زمین)، یین و یانگ، هشت دیاگرام و غیره است. دقت این تقویم خیلی بیشتر از دیگر ابزارهای رایگان پیش بینی جنسیت فرزند است که در فضای آنلاین وجود دارد اما قطعا دقیق‌تر از سونوگرافی و غربالگری اولتراسوند یا فراصوت نیست.

این طور گفته می‌شود که دقت این ابزار حدود ۷۰ درصد است. با این حال، هیچ شاهد علمی این قضیه را تایید نمی‌کند. بنابراین، بهتر است از این تقویم با دقت استفاده کنید و بهتر است نتیجه پیش بینی را با کمی شک و نه اعتماد کامل در نظر داشته باشید. برای این که متوجه دقت این تقویم شوید به شما پیشنهاد می‌کنیم به دوستان خود و آنهایی که فرزند دارند مراجعه کنید.

تقویم چینی تعیین جنسیت از کجا می‌آید؟

تاریخچه تقویم یا نمودار چینی تعیین جنسیت بسیار طولانی است. منشا دقیق آن هنوز مشخص نیست اما این طور که گفته می‌شود از زمان سلسله چینگ در کشور چین بین سال‌های ۱۶۴۴ و ۱۹۱۱ قبل از میلاد مسیح وجود داشته است. در آن زمان، توسط خواجه‌های سلطنتی نگهداری می‌شد و فقط در اختیار خاندان سلطنتی بود. در اواخر سلسله چینگ، این تقویم توسط نیروهای ارتش به انگلستان برده شد؛ یعنی زمانی که اتحاد هشت ملت وارد کشور چین شد. سپس، پادشاه انگلیس آن را به انگلیسی ترجمه کرده و به عنوان گنج از آن نگهداری نمود. در سال ۱۹۷۲، یک محقق چینی توانست با تلاش فراوان به این گنجینه دست پیدا کرده و آن را مطالعه و کپی کند و در نهایت برای عموم مردم فاش نماید.

آیا چندین نوع تقویم تعیین جنسیت فرزند وجود دارد؟

خیر، تنها یک تقویم چینی بارداری و تعیین جنسیت وجود دارد نه چند تا. این تقویم هم برای پیش بینی جنسیت فرزند و هم انتخاب جنسیت به کار می‌رود. ممکن است نسخه‌های مختلفی از آن را در سایت‌های گوناگون ببینید. اگر تقویم متفاوتی را مشاهده کردید، حتما تقویم اشتباهی است و این اشتباه ممکن است به دلیل اشتباه در کپی کردن یا دلایل دیگر به غلط منتشر شده باشد.

آیا این تقویم هر ساله عوض می‌شود؟

نه، همان طور هم که قبلا گفتیم تنها یک تقویم چینی تعیین جنسیت وجود دارد که هر سال همان طور یکسان باقی می‌ماند. برخی از سایت‌ها برای دسترسی بیشتر کاربران به موتورهای جست و جو عنوان تعیین جنسیت آن سال را می‌زنند اما در واقع هر سال همان طور ثابت باقی می‌ماند.

تفاوت بین ابزار پیشگویی تعیین جنسیت چینی و تقویم چینی تعیین جنسیت چیست؟

دو روش برای تشخیص جنسیت فرزندی که متولد نشده است وجود دارد و هر دوی آنها یک نتیجه را نشان می‌دهند که بر اساس تقویم سنتی چینی تعیین جنسیت است. در مورد این دو ابزار، تفاوت در این است که در ابزار محاسبه‌گر چینی برای تعیین جنسیت، ما تاریخ تبدیل شده لقاح به فرمت تاریخ چینی و سن چینی مادر در آن زمان لقاح را به صورت خودکار داریم. اما اگر از نمودار یا تقویم استفاده کنید، باید سن چینی و ماه قمری لقاح را خودتان تبدیل نمایید تا نتیجه را محاسبه کنید.

مطالب مرتبط
دیجیاتو
۴ نظر

ورود

 • سحر اردیبهشت ۱۱, ۱۳۹۹

  سحر
  من دو قولو میخوام باید چی کار کنم . مقاله ای در این رابطه بزنید . ممنون

 • زهرا مهر ۲, ۱۳۹۹

  من که بالاخره نفهمیدم سن در تقویم چینی سن شمسی بذارم یا لونار.چون اون سنمو یه سال بیشتر زد

 • نجمه بهمن ۹, ۱۳۹۹

  جاری من ۲۷سالشه تو ماه آگوست برج ۶باردار شده طبق این جدول باید پسر می‌شده که دختره این جدولا اصلا صحیح نیست

  • دریا اسفند ۳, ۱۳۹۹

   سلام مطمئنی ک الکیه…اخه من اقدام کردم واسه پسر ولی طبق این جدول اگه باردار بشم دختر میشه ?دوست دارم واقعی نباشه…