جیسون موموآ و فرجام عشق دوران کودکی‌اش

جیسون موموآ و فرجام عشق دوران کودکی‌اش

جیسون موموآ از بازیگران سرشناس هالیوودی است که طرفداران بسیاری دارد. اما او سوای موفقیتش در عرصه‌ی بازیگری، در عرصه‌ی زندگی مشترک نیز فردی موفق است.

از هرکسی بپرسید قطعاً تصدیق می‌کند که در دوران نوجوانی‌اش عاشق یکی از افراد مشهور شده اما از این بین جیسون موموآ رویای عاشقی‌اش را به حقیقت رساند. جیسون موموآ پیش از آنکه ستاره‌ی سینما شود در دوران نوجوانی پسری معمولی بود و دلباخته‌ی دختری شد که در تلویزیون می‌دید اما با خودش عهد بست که به عشقش برسد و با آن دختر ازدواج کند. او و همسرش لیزا بونِت نمونه‌ای کم‌نظیر از عشقی حقیقی هستند.

جیسون موموآ
lisa bonet

 

لیزا بونت در دهه‌ی هشتاد بازیگر سریال «The Cosby Show» بود و جیسون موموآ هم یکی از بی‌شمار طرفداران این سریال. جیسون همان بار اولی که لیزای خوش‌چهره را دید دلباخته‌اش شد و دختر رویاهایش را یافت. لیزا دوازده سال بزرگتر از جیسون بود اما او اهمیتی به سن و سال نمی‌داد.

جیسون موموآ در مصاحبه‌ای ماجرای عشق دوران کودکی خود را تعریف می‌کند و می‌گوید: «هشت سالم بود و اون‌و توی تلویزیون دیدم و گفتم مامان من این‌و می‌خوام. به خودم می‌گفتم انقدر دنبالش می‌گردم تا بالاخره به مال خودم شه.» او در ادامه گفت: «همیشه دلم می‌خواست ببینمش. همیشه ملکه‌ی من بود.»

 

لیزا بونت کیست

 

سال ۲۰۰۵ ، هجده‌سال پس از تجربه‌ی عشق کودکی، بالاخره بخت با جیسون موموآ یار شد و فرصتی پیش آمد که لیزا را ببیند و حاضر نبود چنان فرصتی را از دست بدهد. لیزا از خاطراتش تعریف می‌کند و می‌گوید از عزم و اراده‌ی جیسون بدجوری شوکه شده بود، او می‌گوید: «تو اون لحظه فهمیدم واقعاً عشقی حقیقی بینمون ایجاد شده اما جیسون مثل خیلی از مردای دیگه از عشق فرار نکرد. رسماً من‌و بلند کرد و انداخت روی شونه‌ش، عین غارنشین‌ها.» رابطه‌ی این زوج مدت کوتاهی پس از همان دیدار اول آغاز شد و در نهایت سال ۲۰۱۷ با هم ازدواج کردند.

 

جیسون موموآ

جیسون گذشته‌ی لیزا را پذیرفت و جفتشان با هم خانواده‌ای صمیمی تشکیل دادند

البته به دست آوردن لیزا تنها مشکل جیسون نبود و او باید با همسر مطلقه‌ی لیزا، لِنی کراویتز، و زویی دختر آن‌ها نیز کنار می‌آمد. اما به شکل عجیبی همه چیز به کامشان پیش رفت و جیسون با گذر زمان توانست جای خود را در آن خانواده باز کند. جیسون موموآ رابطه‌ی بسیار خوبی با دختر لیزا دارد، تا جایی که حتی زویی او را «بابا خرس» صدا می‌زند!

 

جیسون موموآ

 

حتی لنی کراویتز هم نتوانست از پس جذابیت جیسون موموآ برآید و دوست صمیمی او شد. او در مصاحبه‌ای گفته: «خانواده‌ی ما با هم آمیخته شده، من همسر بونت‌و خیلی دوست دارم، مثل برادرم می‌مونه و بچه‌هاشون‌و هم دوست دارم.» همانطور که در این تصویر هم مشخص است جیسون موموآ انگشتر اسکلت‌نشانی دقیقاً مشابه انگشتر لنی دست خود کرده است تا صمیمیت همدیگر را نشان دهند. زویی دختر خوش‌شانس است که پدر و پدرخوانده‌اش تا این حد رابطه‌ای صمیمانه دارند.

 

جیسون موموآ

 

جیسون و لیزا یک دختر و یک پسر دیگر نیز دارند

دختر و پسری که در تصویر می‌بیند حاصل عشق موموآ و بونت هستند و البته موهای فرفری، لبخند بزرگ و شیطنت چشمانشان را هم از مادر و پدرشان به ارث برده‌اند. این دو زوج مشهور ظاهراً حضور فرزندانشان در شبکه‌های اجتماعی را به شدت کنترل می‌کنند و این کار را به نفع خود آن‌ها می‌دانند. لیزا بونت در مورد تربیت فرزندانش گفته «تا جایی که بشود آنها را دور از فضای مجازی نگه می‌دارم چون واقعاً دلم می‌خواهد آدمای باتدبیری بار بیایند.» جیسون موموآ نیز فرزندانش را به ورزش تشویق می‌کند و یکی از ورزش‌های مورد علاقه‌شان هم سنگ‌نوردی سالنی است.

 

جیسون موموآ

جیسون موموآ برای خوشحالی همسرش از هیچ کاری مضایقه نمی‌کند

یکی از ویژگی‌های بارز رابطه‌ی این دو زوج بازیگر همین است که جیسون دیوانه‌وار عاشق اوست. واژه‌هایی که جیسون در مورد همسرش به کار می‌برد مؤید همین موضوع است: «همسرم ملکه‌ی منه. اگر با همسرتون مثل ملکه رفتار کنین و مراقبش باشین اون موقع مرد خوشبختی هستین.» با این اوصاف می‌توان لیزا را زنی خوشبخت دانست.

البته عشق‌ورزی جیسون موموآ یک‌طرفه نیست و لیزا بونت نیز از داشتن چنان همسری بسیار خوشنود است. او در مصاحبه‌ای عشقش را ستود و عنوان کرد: «یکی از ویژگی‌های خوب جیسون اینه که یه مرد آلفاست که مثل کوه پشتیبان عشق و خانواده‌شه. از اون مردهایی که این روزا کم پیدا می‌شه. یه رهبر به تمام معناست، چه توی جذابیت، چه شخصیت، هیکل، قدرت، مسئولیت‌پذیری و اخلاق کاری، و کلی چیزای دیگه.»

آنچه می‌توان از جیسون آموخت این است مصداق بارز همان مثال قدیمی است: گر صبر کنی، ز غوره حلوا سازی.

 

دیگر مطالب خواندنی:

بیوگرافی پونه حاج محمدی بازیگر مهاجرت کرده سریال نوستالژیک خانه ای در تاریکی

بازیگران مشهور هالیوودی که ابتدا سیاهی لشکر بودند

سلبریتی هایی که از کودکی با یکدیگر دوست بوده اند

۱۰ کار عجیب و غریبی که بازیگران مشهور به خاطر نقش شان مجبور به انجامش شدند

منبع: brightside
بدون نظر

ورود