یک نظر

طبق اعلام وبسایت فوربس، کایلی جنر دیگر میلیاردر نیست.

فوربس سال گذشته جنر ۲۲ ساله را «جوان ترین میلیاردر خودساخته تا به اکنون» اعلام کرده بود. جنر از شرکت آرایشی خود به نام Kylie Cosmetics میلیون ها دلار کسب درآمد کرده. او ۵۱ درصد از سهام این شرکت را به شرکت آرایشی Coty فروخت که در نتیجه ی این معامله ارزش شرکت او به ۱/۲ میلیارد دلار رسید.

با این حال، چیس پیترسون – ویتهورن و مادلین برگ خبرنگاران وبسایت فوربس، این هفته اعلام کردند اسنادی که کایلی جنر و مادرش، کریس جنر، درباره ی ثروت شخصی کایلی و درآمد شرکتش در اختیار مؤسسه فوربس قرار داده بودند جعلی بود.

وبسایت فوربس در این خصوص اعلام کرده: «روشن است که آن ها دروغ گفته اند.»

فوربس اعلام کرده جنرها قبلاً از این مؤسسه دعوت کرده بودند تا به خانه ها و دفاتر حسابداری آن ها بروند و اظهارنامه های مالیاتی ای که در اختیار فوربس گذاشتند «احتمالاً جعلی بودند»، گرچه این بدان معنا نیست که اظهارنامه های مالیاتی ای که کایلی جنر رسماً ثبت کرده هم جعلی هستند.

این نشریه ترفندهای جنرها را با فریبکاری های دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا مقایسه کرده و گفته: «این حد از میل به دروغگویی در جنرها نشان داد که بعضی از فوق ثروتمندان تا چه حد به این محتاجند که حتی ثروتمندتر هم به نظر برسند.»

طبق تخمین های وبسایت فوربس، ثروت کایلی جنر احتمالاً نزدیک به ۹۰۰ میلیون دلار اما کمتر از این رقم است. متوسط ثروت هر خانوار آمریکایی چیزی در حدود ۹۷،۳۰۰ دلار است.

جنرها از پاسخ به وبسایت فوربس در این خصوص خودداری کردند اما کایلی بعد از انتشار این خبر نسبت به این موضوع واکنش نشان داد.

او در توییتی نوشت: « فکر می کردم فوربس یک سایت معتبر است… ولی حالا تنها چیزی که می بینیم تعدادی اظهارات نادرست و گمانه زنی های اثبات نشده است. هیچوقت نخواستم عنوانی به من بدهند یا سعی نکرده ام در مورد کارم دروغ بگویم.»

کایلی در توییتی از مؤسسه فوربس به خاطر اظهاراتش درباره ی اظهارنامه های مالیاتی او انتقاد کرد: «مدرک تان این است؟ یعنی شما فقط فکر کردید که جعلی هستند؟ در واقع مثل چیزی که من الان از شما خواندم.»

نشریه فوربس در بیانیه ای اعلام کرد که تحقیقی و بررسی ای که حالا خبر آن منتشر شده به دنبال مواجهه با اسناد جدیدی شکل گرفت که از وجود اختلافات فاحش میان اطلاعاتی حکایت دارد که به طور شخصی در اختیار خبرنگاران فوربس قرار گرفته بود و اطلاعاتی که به طور علنی به سهام داران شرکت کایلی جنر داده شده. خبرنگاران فوربس متوجه این اختلافات شدند و ماه ها را صرف پرده برداری از حقیقت امر کردند.

طبق اعلام وبسایت فوربس، یکی از این اختلافات این بود که جنرها قبلاً اظهار کرده بودند شرکت آرایشی کایلی جنر در سال ۲۰۱۸ فروشی به مبلغ ۳۶۰ میلیون دلار داشت، اما اطلاعات به دست آمده از شرکت Coty نشان می دهد فروش Kylie Cosmetics در آن سال در واقع چیزی در حدود ۱۲۵ میلیون دلار بود.

شرکت Coty از اظهار نظر در اینباره خودداری کرده.

مؤسسه فوربس علاوه بر تخمین دوباره ی درآمد شرکت Kylie Cosmetics ، تأثیر شیوع ویروس کرونا بر شرکت های آرایشی را در نظر گرفته، چون کایلی جنر هنوز مالکیت بخشی از سهام شرکت خود را در اختیار دارد.

پیش از این، کایلی جنر و وبسایت فوربس به خاطر میلیاردر «خودساخته» خوانده شدن جنر مورد انتقادات زیادی قرار گرفته بودند، چرا که به اعتقاد منتقدان کایلی جنر از ابتدا در خانواده ای ثروتمند به دنیا آمده.

بیشتر بخوانید:

کایلی جنر برای دومین سال متوالی جوان ترین میلیاردر خودساخته دنیا شد

کایلی جنر ۲۱ ساله چطور به جوان ترین میلیاردر خودساخته دنیا تبدیل شد؟

آیا «کایلی جنر» جوان ترین زن میلیاردر «خود ساخته» جهان است؟

از راب تا کایلی؛ اعضای خانواده «کارداشیان-جنر» هر کدام چه مقدار ثروت دارند؟

مطلب برای شما مفید بود؟

به مطلب امتیاز دهید

میانگین امتیازها 5 / 5. تعداد رای: 1

تاکنون رأی داده نشده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می‌دهد.

منبع: businessinsider
دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • ... آبان 20, 1399

    بابا چرا انقد به این دختر هیت میدین و حسودیتون میشه
    فک کنم داربن میسوزین که ۲۷ ۲۸ سالتون شده و دغدقتون هنوز اینه که اول مرغ اومده یا تخم مرغ و چشم ندارین ببینین یکی مثل کایلی که تازه ۲۳ سالشه اینهمه موفقیت داره