سلبریتی هایی که اهل مشروبات الکلی نیستند

سلبریتی هایی که اهل مشروبات الکلی نیستند

گرچه به نظر می آید مشروبات الکلی با زندگی ستاره های هالیوودی گره خورده باشد اما بعضی چهره های مشهور هستند که بیان کرده اند هرگز لب به الکل نزده اند یا به دلایل مختلفی مصرف آن را کنار گذاشته اند.

در ادامه با سلبریتی هایی آشنا خواهیم شد که اهل مشروبات الکلی نیستند.

بلیک لایولی

سلبریتی ها و مشروبات الکلی

بلیک لایولی، هنرپیشه ی هالیوودی، همسر رایان رینولدز، دیگر بازیگر مشهور هالیوودی و مادر دو فرزند، در سال ۲۰۱۲ در مصاحبه ای گفته بود: «من الکل نمی خورم. هیچ وقت هم هیچ ماده ی مخدری را امتحان نکرده ام.» لایولی همچنین در مصاحبه ی خود اظهار کرد که از رفتن به کلوب های شبانه هم لذتی نمی برد.

او در مصاحبه ی خود گفته بود: «اینطور نیست که این ها تصمیم های سختگیرانه ای باشند که من برای سبک زندگی ام گرفته باشم و خودم را مجبور به انجام شان کرده باشم. من واقعاً علاقه ای به انجام این کارها ندارم.»

جنیفر هادسون

جنیفر هادسون، بازیگر مشهور، در مصاحبه ای اظهار کرد یک بار که قرار بود در فیلمی نقش یک مصرف کننده ی هروئین را بازی کند، برای آماده کردن خود برای بازی در این نقش دچار مشکل شده بود چون هرگز مواد مخدر یا الکل مصرف نکرده.

هادسون در سال ۲۰۱۳ در مصاحبه ی خود گفته بود: «تا به حال چیزی مصرف نکرده ام به خاطر همین بازی کردن این نقش برایم سخت بود. من هیچوقت در زندگی ام مشروب نخورده ام.»

این بازیگر هالیوودی گفته که او هرگز دوست نداشته مشروبات الکلی را امتحان کند: «هیچوقت علاقه ای به این کار نداشتم. هیچ کس باورش نمی شود.»

وارن بافت

وارن بافت، سرمایه گذار مشهور آمریکایی در مصاحبه ای گفته بود که هرگز نه لب به سیگار زده نه الکل مصرف کرده و این کار را برای حفظ سلامتی اش انجام می دهد.

وارن بافت گفته تصور کنید وقتی ۱۶ ساله بودید غول چراغ جادو ماشین رویاهایتان را به شما می داد اما در عین حال به شما می گفت که این تنها ماشینی است که تا آخر عمر می توانید داشته باشید.

بافت در مصاحبه ی سال ۲۰۰۹ خود گفته بود: «من اگر بودم دائماً از آن ماشین مراقبت می کردم چون باید تا آخر عمرم برایم باقی می ماند. این دقیقاً همان رویکردی است که شما باید نسبت به سلامت روح و جسم تان داشته باشید.»

تایرا بنکس

تایرا بنکس، سوپر مدل مشهور گفته او مصرف الکل را از سن ۱۲ سالگی کنار گذاشته.

در سال ۲۰۱۱، بنکس در مصاحبه ای گفت: «من فکر می کنم که خیلی خوش شانس بوده ام چون واقعاً شخصیت وابسته ای ندارم. من هیچوقت هیچ ماده ی مخدری مصرف نکرده ام و وقتی دوازده سالم بود کمی به الکل گرایش داشتم، اما دیگر اینطور نیست.»

آن هتوی

آن هتوی، بازیگر هالیوودی، در سال ۲۰۱۹ در مصاحبه ای بیان کرد که مصرف الکل را برای ۱۸ سال آینده کنار گذاشته و از اکتبر ۲۰۱۸ دیگر الکل مصرف نکرده.

هتوی در مصاحبه ی خود گفته بود: «می خواهم تا زمانی که پسرم با ما زندگی می کند خوردن الکل را کنار بگذارم فقط به این خاطر که روی هم رفته از وضعیتی که موقع خوردن الکل پیدا می کنم خوشم نمی آید و پسرم هم دارد به سنی می رسد که صبح ها کاملاً به من نیاز دارد.» هتوی همچنین گفت یکی دیگر از دلایل تصمیمش این است که از مست شدن بیزار است.

منبع: insider
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
یک نظر

ورود

  • بِهراد نارمِنجی مرداد ۳۰, ۱۴۰۱

    بیکران درود
    بااحترام ، وباتشکراز مدیریت و عواملِ نازنینِ ارائه دهنده یِ این وبسایتِ فوق العاده عالی وکم‌نظیر🌐🌹👏👌🙏👌👏🌹🌐راستش درمیان انبوهی از رسانه ها، و وبسایتهادردنیای مجازی، که اکثراً با مطالبی سطحی،بی محتوا، گمراه کننده، و زرد، سعی درجذب یابهتره عرض کنم به نوعی فریبِ مخاطب دارند، این وبسایتِ وزین و تعداداندکی ازدیگر وبسایت های نظیراین رسانه یِ عالی هستندکه به فکر، شعور، وآگاهی بخشیدنِ به مخاطبینِ خود، به واقع وبه درستی اهمیّت داده ومسئولیت پذیریِ قابلِ تقدیری رو به معرضِ دیدو تفکُّرِ مخاطبین وعلاقمندان رسانه یِ خود میگذارند. به عقیده ونظرِ من؛
    و واقعاً بدون هیچگونه تملق واغراقی،یکی ازاین رسانه هایِ فوق العاده وتحسین برانگیز ، همانا همین رسانه و وبسایتِِ ارزشمندِ شمابزرگواران یعنی 《روزیاتو》 هستش.وواقعاًجاداره من به نوبه یِ خودم، از سازنده یاسازندگان ، وارائه دهنده یاارائه دهندگانِ این وبسایتِ وزین، باارزش، و واقع نگار بینهایت تشکر کرده و مراتب تحسین وسپاس خودمو عرض کنم. موفق باشید و مانا