جسد قاضی منصوری ، فراری متهم به فساد مالی در رومانی پیدا شد

جسد قاضی منصوری ، فراری متهم به فساد مالی در رومانی پیدا شد
۳ نظر

جسد قاضی منصوری، قاضی متهم به فساد مالی ساعاتی پیش در بیرون هتل محل اقامت وی در رومانی پیدا شد. گفته شده آقای منصوری از پنجره محل اقامت خود به پایین پرت شده و مرده است.

پلیس محلی رومانی ساعت دو و سی دقیقه بعد از ظهر امروز (جمعه، ۳۰ خردادماه)، با تماس تلفنی قسمت پذیرش هتل محل اقامت قاضی منصوری مطلع شد پیکر بی‌جان فردی که ساکن یکی از طبقات فوقانی هتل بوده، در پیاده‌روی مقابل این هتل یافته شده است. البته در گزارش پلیس اشاره ای به نام این فرد نشده اما گفته شده قربانی ۵۲ ساله و تحت مراقبت قضایی بوده است.

علاوه بر این منابع مطلع به بخش رومانی رادیو اروپای آزاد گفته‌اند این فرد، قاضی منصوری است که هفته گذشته در بخارست بازداشت شده بود. قاضی منصوری پیشتر بر اساس حکم دادگاهی در رومانی به‌صورت موقت و مشروط آزاد بود و قاضی دادگاه از مقامات قضایی کشورمان خواسته بود مدارک لازم جهت دستگیری و استرداد وی را ارائه نماید.

هنوز علت مرگ این قاضی متهم به فساد مالی مشخص نشده و پلیس رومانی گفته است که به زودی خبر می دهد این فرد به خاطر خودکشی جانش را از دست داده یا از پنجره اتاقش به بیرون پرتاب شده است.

قاضی منصوری

گفتنی است نام غلامرضا منصوری در پرونده عریض و طویل فساد و رشوه اکبر طبری معاون سابق حوزه ریاست قوه قضاییه در دادگاه کیفری تهران در خرداد ۹۹ مطرح شده است. منصوری متهم ردیف نهم پرونده اکبر طبری و از قضات دادگاه بوده که با دریافت نیم میلیون یورو رشوه، از کشور فرار کرد و به رومانی گریخت.

قاضی منصوری با دریافت نیم میلیون یورو رشوه از کشور فرار کرده بود

قاضی منصوری سال ۹۱ در یک ‌هفته، برای ۲۰ روزنامه‌ نگار با اتهام‌های سیاسی قرار بازداشت صادر کرده‌ بود و در سال ۹۷ اخباری مبنی بر حضور او در هانوفر برای “مداوا” منتشر شده بود، هرچند پلیس آلمان در این مورد ابراز بی‌اطلاعی کرد. او پس از انتشار خبر فرارش به آلمان و سپس رومانی ویدیویی از خود در فضای مجازی منتشر کرد و اعلام نمود که قصد دارد به کشور باز گردد اما به خاطر شیوع کرونا و قرنطینه مرزها بسته شده اند.

غلامرضا منصوری وعده داده بود که ظرف دو روز خود را به سفارت کشورمان در بخارست معرفی خواهد کرد اما با گذشت بیشتر از دو هفته خبری از او نشد و حالا خبر مرگ او در رسانه های بین المللی بازتاب یافته است.

غلامرضا منصوری

انتقال جسد غلامرضا منصوری به پزشکی قانونی بخارست

مطلب برای شما مفید بود؟

به مطلب امتیاز دهید

میانگین امتیازها 0 / 5. تعداد رای: 0

تاکنون رأی داده نشده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می‌دهد.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۳ نظر

ورود

 • ایرانی خرداد 31, 1399

  خدایش بیامرزد مانند تمام روحانیتون عزیز کشورمان زحمات فراوانی کشید

  • fjkd خرداد 31, 1399

   دهنت سرویس ده دیقهست دارم میخندم فقط lololol

  • امیر خرداد 31, 1399

   یعنی عاااااالی بود