توهین «نفیسه روشن» به منتقدان سفر او به کیش و بقیه ماجرا

توهین «نفیسه روشن» به منتقدان سفر او به کیش و بقیه ماجرا

نفیسه روشن هنرپیشه سینما و تلویزیون، متولد ۱۳ اردیبهشت ۱۳۶۱ در تهران، متولد محله باغ صبا و دانش آموخته رشته فقه و حقوق از دانشگاه آزاد اسلامی و همسر مانی حبیبی است. این دختر ۱۶۱ سانتیمتری قصه ما، بخاطر ارتباطش با حیوانات وحشی و اهلی و تصاویر عجیب و خاصی که در اینستاگرامش قرار می دهد، همواره در کانون توجه کاربران اینستاگرام ایرانیان قرار داشته است.

اخیرا سفر او به کیش در دوران کرونایی ایران، بازتاب هایی داشته است که مورد انتقاد هوادارانش قرار گرفته و البته خانم بازیگر نیز این انتقادات را با توهین، پاسخ داده است!

نفیسه روشن پس از سفر به جزیره مرجانی کیش، پستی در اینستاگرامش گذاشت که با انتقاد هوادارانش مواجه شد. یکی از کاربران زیر پست خانم بازیگر حامی حیوانات نوشته بود که نفیسه خانم چه کار اشتباهی کرده که الان توی این روزگار کرونایی، به مسافرت رفته. در حالی که باید الگوی ملت باشد!

این کامنت یکی از هواداران نفیسه روشن با ریپلای و انتقاد شدید نفیسه روشن مواجه شد که اعتراضات دیگری را در پی داشت. نفیسه روشن در پاسخ به این انتقاد این کاربر خردسال نوشت: بیخود توی مغزتون اراجیف نبافید! من یکی از سیصد مسافر یک ایرباس بودم که یکی از ده ها ایرباس پر مسافر بود! امیدوارم امثال تو دست از سر هنرمندها بردارید. هنرمندها زندگی دارن! الگو نیستن! این مردم هزاران الگو دارن! پس لطفا در صفحه من سکوت را رعایت کنید.

نفیسه روشن
تصویر کامنت و ریپلای توهین آمیز نفیسه روشن به انتقاد هواداراش درباره سفر به کیش

نفیسه روشن با تیک آبی اینستاگرام، ۲.۴ میلیون دنبال کننده دارد. او نیز مثل تیلور سویفت، تا کنون بارها تصاویری که در اینستاگرام منتشر کرده بود را پاک کرد. صفحه نفیسه روشن در حال حاضر در حالت غیر عمومی قرار دارد. او خود را سفیر انجمن دوقلوهای ایران می داند.

نفیسه روشن
تصویر اینستاگرام نفیسه روشن که در حالت غیر عمومی (private) قرار دارد.
نفیسه روشن
از تصاویر خصوصی نفیسه روشن و ژست های مدلینگ
نفیسه روشن
تصاویری از استایل های نفیسه روشن در ۳ سال اخیر
نفیسه روشن
تصاویری از اکسسوری های شیک خانم بازیگر
نفیسه روشن
از کلکسیون مانتوهای نفیسه روشن در باغ تالارهای تهران
نفیسه روشن
از کلکسیون سلفی های نفیسه روشن با حیوانات وحشی

واکنش توهین آمیز نفیسه روشن به هوادارانش، نشان می دهد که اینقدری که خیلی ها سلبریتی ها را جدی گرفته اند، سلبریتی ها بقیه را جدی نگرفته‌اند! داستان، قصه سلبریتی های الکی است و روزگاری که باید آرام آرام خیلی ها را Unfollow کنیم.

نفیسه روشن از یک واقعیت خبر می دهد. سلبریتی ها در هیچ حوزه ای، الگویی برای جامعه نبوده و حتی الگوهای خوبی برای زندگی هم صنفی های خود هم نیستند. جامعه باید یاد بگیرد که چیزهای جدی را جدی بگیرد. معیارهایش برای انتخاب الگوهای درست را ارتقا داده و در عصر مدرن و هوش مصنوعی و نانو، شوخی ها را جدی نگیرد!

کامنت توهین آمیز نفیسه روشن که خود را یک حقوقدان خطاب می کند، نشان گر این واقعیت است که به پایان روزگار جدی گرفتن سلبریتی ها نزدیک می شویم و باید دنبال اینفلوئنسرهای با ادب و با درک و شعوری رفت که می‌توان چیزهای زیادی از آن ها فرا گرفت.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

  • دیوید فروردین ۱۷, ۱۴۰۰

    آخه کی این نفیسه نیم وجبی رو جدی میگیره؟!