تمسخر جو بایدن توسط حامیان ترامپ به خاطر گاف‌هایش در تماس ویدیوی با کامالا هریس

تمسخر جو بایدن توسط حامیان ترامپ به خاطر گاف‌هایش در تماس ویدیوی با کامالا هریس

حامیان و طرفداران دونالد ترامپ استفاده جو بایدن از یک دستنوشته هنگام تماس با کامالا هریس و دعوت از او برای اینکه نامزد معاونت ریاست جمهوری او باشد را به تمسخر گرفته اند. در تصویری که در اینستاگرام نامزد دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری سه ماه آینده ایالات متحده منتشر شده، بایدن ۷۷ ساله در مقابل لپ تاپش دیده می شود که از طریق تماس ویدیویی با هریس ۵۵ ساله صحبت می کند. او گوشی آیفون خود را بالا و نزدیک به لپ تاپ نگهداشته که نشان می دهد یک نفر دیگر نیز در حال گوش دادن به مکالمه این دو است که البته مشخص نیست کیست.

تمسخر گاف های جو بایدن توسط طرفداران دونالد ترامپ

زیر گوشی آیفون جو بایدن یک متن از پیش نوشته شده وجود دارد که می توان عبارات «تو را انتخاب می کنم» و «سه دلیل» را در آن دید. در ادامه این متن پیش نویس چنین آمده است: «فکر می کنم که این حق را داری بدانی چرا…».

تمسخر گاف های جو بایدن توسط طرفداران دونالد ترامپ

معاون سابق ریاست جمهوری ایالات متحده در بخش شرح عکس منتشر شده در اینستاگرام خود چنین نوشته است: «من این افتخار بزرگ را دارم که اعلام کنم کامالا هریس- یک مبارز نترس برای کودکان، و یکی از بهترین خدمتگزاران جامع کشور- را به عنوان همکار انتخاباتی انتخاب کرده ام.آن روزهایی که کامالا دادستان کل بود، با بیو ارتباط کاری نزدیکی داشت. شاهد بودم که آن ها به سراغ بانک های بزرگ رفته، افراد خدمتگزار را تشویق کرده و زنان و کودکان را از آزار محافظت می کردند. آن روزها احساس افتخار می کردم و امروز نیز افتخار می کنم که او را به عنوان شریک در کمپین خود در کنارم دارم».

تمسخر گاف های جو بایدن توسط طرفداران دونالد ترامپ

طرفداران دونالد ترامپ در شبکه های اجتماعی، جو بایدن را به خاطر استفاده از متن پیش نویس در تماس تصویری با کامالا هریس به تمسخر گرفته و به حملات خود به او به خاطر گاف ها و تپق هایش و همچنین نشانه هایی که از فراموشی در او دیده می شود ادامه داده اند. شان دیویس موسس سایت دست راستی The Federalist نوشته است: «تیم بایدن مجبور است برای او متن پیش نویس آماده کند تا بداند که حتی در چه موردی قرار است با کامالا هریس صحبت کند. امروز با تو تماس گرفته ام زیرا…».

تمسخر گاف های جو بایدن توسط طرفداران دونالد ترامپ

بنی جانسون، رییس بخش خلاقیت موسسه محافظه کار و غیرانتفاعی Turning Point USA در توییتی سه چیز مهم در مورد تصویر منتشر شده توسط جو بایدن را چنین تشریح کرده است: «۱. بایدن مجبور از است از روی یک متن از پیش نوشته شده بخواند که کاملاً واضح است. ۲. بایدن درست نمی داند که چطور باید یک آیفون را در دست بگیرد (گوشی او برعکس گرفته شده است). ۳. کارتون روی میز بایدن مردی است فریاد می زند: چرا من؟!». انتخاب هریس به عنوان نامزد معاونت ریاست جمهوری توسط جو بایدن به طور گسترده مورد موافقت و تمجید دموکرات ها قرار گرفته و باراک اوباما و هیلاری کلینتون نیز از جمله کسانی بوده اند که حمایت خود را از سناتور کالیفرنیا اعلام کرده اند.

تمسخر گاف های جو بایدن توسط طرفداران دونالد ترامپ

دونالد ترامپ نیز در یک کنفرانس خبری گفته است که از انتخاب کامالا هریس به عنوان معاون بایدن حیرت زده شده است: «کمی تعجب کردم که او را انتخاب کرد. او در رقابت های مقدماتی بسیار بسیار ضعیف عمل کرد. فکر می کردم که او بدجنس ترین، هولناک ترین و بی ادب ترین شخص در سنای ایالات متحده است. او با جو بایدن بسیار زشت رفتار کرد و سخت است کسی را انتخاب کنید که نسبت به شما با بی احترامی رفتار کرده است». کمپین دونالد ترامپ مدعی است که در جریان رقابت های درون حزبی دموکرات ها، هریس در صحبت های خود بایدن را به نژادپرستی متهم کرده است.

تمسخر گاف های جو بایدن توسط طرفداران دونالد ترامپ

ترامپ نیز روز سه شنبه در توییتی هریس را حقه باز خوانده و گفته است: «رأی دهندگان هریس را پس زدند. آن ها هوشمندانه یک حقه باز را شناختند اما جو بایدن نه. او آنقدر باهوش نیست». کامالا هریس نژادی هندی تبار داشته و در صورت رسیدن بایدن به ریاست جمهوری اولین زن معاون رییس جمهور تاریخ ایالات متحده خواهد بود.

بیشتر بخوانید: جو بایدن: همه چیز در مورد نامزد دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ ایالات متحده

تست هوشی که دونالد ترامپ نمره کامل آن را گرفت؛ هوش شناختی تان را امتحان کنید

منبع: dailymail
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
بدون نظر

ورود