رابرت ترامپ برادر کوچک تر دونالد ترامپ در سن ۷۱ سالگی درگذشت

رابرت ترامپ برادر کوچک تر دونالد ترامپ در سن ۷۱ سالگی درگذشت

رابرت ترامپ ۷۱ ساله، برادر کوچک تر دونالد ترامپ رییس جمهور ایالات متحده روز شنبه در بیمارستان نیویورک درگذشت. دونالد ترامپ با اعلام این خبر چنین گفت: «با قلبی پر از انبوه اطلاع می دهم که برادر شگفت انگیزم، رابرت، امشب در آرامش درگذشت. او تنها برادرم نبود، بهترین دوستم بود. دلمان برایش بسیار تنگ خواهد شد اما بار دیگر یکدیگر را خواهیم دید. یاد او برای همیشه در قلبم زنده خواهد بود. رابرت، دوستت دارم. در آرامش بخواب».

رابرت ترامپ برادر کوچکتر دونالد ترامپ درگذشت

انتظار می رود که دونالد ترامپ در مراسم تدفین برادرش شرکت کند هر چند تاکنون هیچ برنامه ای در این زمینه اعلام نشده است. علاوه بر این، یک منبع آگاه گفته که رییس جمهور ایالات متحده خود شخصاً متن بیانیه کاخ سفید در مورد مرگ برادرش را نوشته است. ایوانکا ترامپ نیز شنبه شب در توییتر خود نوشت: «عمو رابرت، دوستت داریم. تو در قلب ها و دعاهای ما خواهی بود، برای همیشه». دونالد ترامپ در شرایطی که مرگ برادرش نزدیک به نظر می رسید اواخر روز گذشته با بیمارستان محل بستری شدن برادرش تماس گرفت اما مشخص نیست که این دو توانسته اند با هم صحبت کنند یا خیر. وی روز جمعه و در تصمیمی یک باره به ملاقات برادرش رفت و گفته می شود اکنون از مرگ رابرت بسیار متاثر است.

رابرت ترامپ برادر کوچکتر دونالد ترامپ درگذشت

رابرت ترامپ در بیمارستان نیویورک در منهتن بستری شده بود. جزییات بیماری رابرت فاش نشده اما به گفته یک منبع خبری آگاه وی در چند ماه اخیر دائماً بیمار بوده است. خبر غیررسمی در مورد علت مرگ رابرت ترامپ این است که وی داروهای رقیق کننده خون مصرف کرده و بعد از زمین خوردنی که اخیراً برای وی رخ داد، دچار خونریزی مغزی شده بود. به گفته یکی از دوستان نزدیک او، رابرت در هفته های اخیر توان تکلم نداشته است. وی ماه ژوئن نیز در بیمارستان بستری شده بود بدون اینکه اشاره ای به مشکل جسمانی او شود. رابرت ترامپ به عنوان معاون اجرایی رییس سازمان ترامپ فعالیت می کرد. بخشی از وظایف او شامل نظارت بر کازینوهای این سازمان در آتلانتیک سیتی بود.

رابرت ترامپ برادر کوچکتر دونالد ترامپ درگذشت

او در سال ۱۹۴۸ به دنیا آمده و یکی از ۴ خواهر و برادر رییس جمهور ایالات متحده است. رابرت ترامپ قبل از مرگ در میل بروک، نیویورک در هادسون ولی ساکن بود. برادر دونالد ترامپ هنگام مرگ هیچ فرزندی نداشت و به تازگی با آن ماری پالان ازدواج کرده بود. رابرت ترامپ از حامیان انتخاباتی برادرش بوده و بارها حمایت خود را از او اعلام کرده بود. گفته می شود که این دو قبل از ریاست جمهوری دونالد رابطه خوبی با هم نداشته و برخلاف اعضای خانواده ترامپ، فرد آرام و ساکتی بود که دوست نداشت در برابر چشم انظار عمومی باشد.

بیشتر بخوانید: با خواهر و برادرهای دونالد ترامپ آشنا شوید؛ از خواهر قاضی تا برادر الکلی

سلسله ترامپ ها؛ نگاهی به ابعاد زندگی کلی خانواده «دونالد ترامپ»، رییس جمهور ایالات متحده

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود