خودداری دوباره ملانیا ترامپ از گرفتن دست دونالد ترامپ + ویدئو

خودداری دوباره ملانیا ترامپ از گرفتن دست دونالد ترامپ + ویدئو

دونالد ترامپ، همسرش ملانیا ترامپ و پسرشان بارون ترامپ دیروز در واشنگتن دی.سی. در حال پیاده شدن از هواپیمای ویژه ی ریاست جمهوری آمریکا بودند که اتفاق قابل توجهی رقم خورد. وقتی رئیس جمهور و بانوی اول آمریکا در حال پایین آمدن از پله های هواپیما بودند، دونالد ترامپ دو بار تلاش کرد تا دست همسرش را بگیرد اما ملانیا دائم دستش را عقب می کشید.

خودداری دوباره ملانیا ترامپ از گرفتن دست دونالد ترامپ

ملانیای ۵۰ ساله که یک کیف دستی بزرگ در یک دستش داشت وقتی ترامپ سعی کرد دست او را بگیرد، کیف را به خودش نزدیک تر کرد. ملانیا وقتی از پله ها پایین می آمد سرش را پایین نگه داشته بود و به خاطر وزش باد موهایش تمام صورتش را پوشانده بود.

بعد از این اتفاق، ترامپ ۷۴ ساله دستش را برای لحظه ای پشت همسرش گذاشت، سپس دستش را پایین آورد و شروع به دست تکان دادن برای حاضرین فرودگاه کرد. ملانیا اما تا قبل از اینکه به طور کامل از پله های پایین نیاید و قدم به زمین نگذارد، نه سرش را بالا آورد نه صورتش را نشان داد.

ویدئوی این اتفاق دیروز به سرعت تمام شبکه اجتماعی توییتر را پر کرد. وارن لایت، شورانر سریال «نظم و قانون: واحد قربانیان ویژه» (Law & Order: SVU) در توییتی نوشت: «ببینید که چطور تلاش می کند دست ملانیا را بگیرد، آن هم دو بار، ولی هر دو بار مثل یک مزاحم خیابانی دستش را پس می زند.»

کاربر دیگری هم از زبان ملانیا نوشته: «ملانیا: مرد بد، بهت گفته بودم که گرفتن دست اضافه است!»

درک دلگادیو، نویسنده، هم در توییتی نوشت: «ملانیا می خواهد به بایدن رأی دهد.»

ملانیا پیش از این هم بارها دست ترامپ را پس زده بود

این اولین باری نیست که ملانیا ترامپ از گرفتن دست همسرش در ملأعام خودداری می کند. در سال ۲۰۱۷ بعد از رسیدن ترامپ و ملانیا به فرودگاه بن گورین در سرزمین های اشغالی، وقتی بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صیهونیستی و همسرش سارا نتانیاهو به استقبال آن ها رفتند، ملانیا دست ترامپ را پس زد و از گرفتن دستش خودداری کرد.

پتی وود، کارشناس زبان بدن درباره ی این اتفاق گفته بود: «ترامپ جلو افتاد تا قدرتش را نشان دهد و دستش را پشت ملانیا گذاشت تا مثل یک بچه او را هدایت کند، اما ملانیا دستش را پس زد تا به او بگوید که حق ندارد با او مثل یک بچه رفتار کند.»

روز بعد، وقتی رئیس جمهور و بانوی اول آمریکا به رم رسیدند، ترامپ دوباره تلاش کرد دست ملانیا را بگیرد اما ملانیا در همان لحظه شروع به درست کردن موهایش کرد و از گرفتن دست ترامپ خودداری کرد.

در سال ۲۰۱۸ هم وقتی ترامپ و ملانیا می خواستند با امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه عکس بگیرند، ترامپ تلاش کرد با ضربات انگشت کوچکش ملانیا را متقاعد به گرفتن دستش کند. تلاش ترامپ برای بار اول بی نتیجه ماند اما بار دوم ملانیا بالاخره رضایت داد و دست ترامپ را گرفت.

بیشتر بخوانید:

حقایقی درباره ملانیا ترامپ، بانوی مرموز کاخ سفید

یک صبح تا شب با بانوی اول امریکا؛ روزهای ملانیا ترامپ چطور سپری می‌شود؟

در صورت طلاق دونالد ترامپ و ملانیا چه اتفاقات و توافقاتی صورت خواهد گرفت؟

کندوکاوی در ریشه آلمانی اسکاتلندی دونالد ترامپ ؛ ترامپ های مهاجر چطور از آمریکا سردر آوردند؟

منبع: heavy
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود