یک صبح تا شب با بانوی اول امریکا؛ روزهای ملانیا ترامپ چطور سپری می‌شود؟

یک صبح تا شب با بانوی اول امریکا؛ روزهای ملانیا ترامپ چطور سپری می‌شود؟

ملانیا ترامپ، بانوی اول امریکا، برخلاف همسرش، دونالد ترامپ، ترجیح داده است چندان در انظار عمومی ظاهر نشود و بیشتر به زندگی شخصی اش بپردازد. ملانیا بیشتر زمانش را صرف رسیدگی به پسر دوازده ساله شان، بارون می کند. از زمان نقل مکان به کاخ سفید، ملانیا بسیاری از وظایف رسمی بانوی اول امریکا را عهده دار بوده، از تزئین محل زندگی شان در کاخ سفید گرفته تا برنامه ریزی برای مراسم های رسمی. اما می خواهیم ببینیم یک روز بانوی اول امریکا چطور سپری می شود و او چه کارهایی را انجام می دهد.

ملانیا ترامپ با بیدار شدن همسرش، دونالد، حوالی ساعت ۵/۳۰ صبح از خواب بیدار می شود. او و ترامپ اتاق خواب های جداگانه ای دارند.

بعد از آن ملانیا پسر دوازده ساله شان را برای رفتن به مدرسه آماده می کند و مطمئن می شود که بارون حتما تکالیفش را در کیفش گذاشته باشد.

او تربیت پسرشان را شغل اول خود می داند. ملانیا علاوه بر آنکه هر روز بارون را از خواب بیدار و برای رفتن به مدرسه آماده می کند، صبحانه و ناهار او را هم حاضر می کند.

وقتی خانواده ی ترامپ در نیویورک زندگی می کردند، ملانیا بارون را تا مدرسه می رساند. علاوه بر این او به پسرشان در انجام تکالیف و آماده شدن برای برنامه های مدرسه کمک می کند.

ملانیا ترامپ هر روز در خانه و معمولا صبح ها ورزش می کند. او می گوید ورزش پیلاتس انجام می دهد، با وزنه های زانویی پیاده روی می کند و تنیس بازی می کند.

ملانیا رژیم غذایی سالمی دارد. طبق گزارش ها، او روزانه هفت عدد میوه می خورد و صبحانه ی او نوشیدنی های اسموتی و اوتمیل (ترکیب جو دو سر و شیر) است.

اگرچه ملانیا رژیم غذایی سالمی دارد، اما گاهی هم شکلات، بستنی و نوشابه ی رژیمی می خورد. طبق گزارش ها، غذای مورد علاقه ی او چیکن پارمیجیانا (سینه ی مرغ با پنیر پارمسان) در رستوران جین جورج شهر نیویورک است.

ملانیا ویتامین های زیادی برای تقویت پوست و موهایش مصرف می کند. او هر روز پوستش را مرطوب می کند و صورتش را می شوید.

سبک زندگی سالم او شامل خواب کافی و مناسب هم می شود. داشتن یک خواب خوب شبانه اهمیت زیادی برای ملانیا دارد.

او در طول روز گاهی میزبان جلسات کاخ سفید می شود یا به همراه همسرش، دونالد، در این جلسات شرکت می کند، مثل جلساتی که با حضور مقامات دولتی برگزار می شود یا نشست های مربوط به کمپین خود او به نام «بهترین باش» که هدف از آن کمک به کودکان امریکایی است.

ملانیا ترامپ بیشتر زمانش را به کودکان اختصاص می دهد و بارها در مقام بانوی اول امریکا از مدارس و بیمارستان های کودکان بازدید کرده است.

ملانیا در دفتر کارش در بخش شرقی کاخ سفید، با گروه های کوچکی از مردم ملاقات می کند.

او معمولا به بخش غربی کاخ سفید نمی رود و اغلب در ساعات کاری همسرش به او سر نمی زند مگر آنکه برنامه ی رسمی ای وجود داشته باشد که او هم باید در آن حضور پیدا کند.

ملانیا زمانی که در برنامه های رسمی حضور ندارد، بیشتر زمان خود را با والدین و پسرش می گذارند. پدر و مادر او هم به واشنگتن دی. سی. نقل مکان کرده اند.

یکی از وظایف رسمی ملانیا ترامپ کمک به برگزاری مراسم های مهم در کاخ سفید است، مثل جشن عید پاک کاخ سفید یا ضیافت شام رسمی با حضور امانوئل مکرون، رئیس جمهور فرانسه.

علاوه بر این، ملانیا کار هدایت تیم کارکنان کاخ سفید در کار تزئین کاخ برای کریسمس گذشته را برعهده داشت. او ارتباط نزدیکی با کارکنان کاخ سفید دارد.

ملانیا به امور هر دو بخش مسکونی و رسمی کاخ سفید نظارت دارد. او روحیه ی کمال گرایی دارد، به همین دلیل به همه ی جزئیات توجه دارد و از اینکه امضای خودش را در امور کاخ سفید داشته باشد لذت می برد.

ملانیا چیدمان اتاق های محل زندگی خانواده ی ترامپ را تغییر داد و آن ها را با رنگ های خنثی دیزاین کرد.

قبل از انتخابات ریاست جمهوری امریکا در سال ۲۰۱۶، شب های ملانیا ترامپ در بیرون از خانه در تئاترها، مهمانی های ویژه و خوردن شام در نیویورک سپری می شد. اما حالا برنامه های رسمی کاخ سفید بیشتر زمان او را پر کرده اند.

ملانیا اغلب برای استراحت، در تعطیلات آخر هفته به استراحتگاه شخصی خانواده ی ترامپ در شهر پالم بیچ ایالت کالیفرنیا می رود.

او گاهی جدا از همسرش به پالم بیچ سفر می کند.

ملانیا ترامپ با سبک زندگی و شخصیت خاص خود از بانوهای اول پیشین امریکا متمایز شده است.

حقایقی درباره ملانیا ترامپ، بانوی مرموز کاخ سفید

منبع: businessinsider
دیجیاتو
بدون نظر

ورود