۱۰ ستاره دنیای کشتی کج که به ندرت با ریش و سبیل در رینگ حاضر می شوند

۱۰ ستاره دنیای کشتی کج که به ندرت با ریش و سبیل در رینگ حاضر می شوند

داشتن یک ریش بلند تمیز و جذاب این روزها به یک ترند تبدیل شده و بسیاری از مردان ترجیح می دهند کمی موهای صورتشان را بلند کنند. همین موضوع در مورد ستارگان دنیای کشتی کج حرفه ای یا همان WWE نیز صدق می کند. در طول تاریخ این ورزش نمایشی بسیاری از ستارگان بزرگ بوده اند که ریش و سبیل های زیبا و بلندی داشته اند. اگر طرفدار دنیای کشتی کج این روزها باشید به خوبی متوجه می شوید کمتر کشتی گیری صورت خود را به طور کامل اصلاح می کند. در این مطلب قصد داریم نگاهی بیندازیم به ظاهر ستاره های دنیای کشتی کج حرفه ای با ریش و سبیل.

ستارگان کشتی کج با ظاهر ریش دار و بی ریش

۱۰- جان سینا

بدون شک به عنوان یکی از ابرستاره های تاریخ WWE ، جان سینا با ۱۶ قهرمانی به مدت بیش از یک دهه چهره این کمپانی به شمار می آمد تا اینکه تصمیم گرفت تمرکز خود را روی هالیوود و بازیگری بگذارد. در حالی که بسیاری از همکاران و رقبای او دارای ریش های بلند بودند، سینا همواره با صورت کاملاً صاف و اصلاح شده دیده می شد. اما وی چندین بار نیز موهای صورتش را بلند به نمایش گذاشت، به خصوص پس از تغییر مسیرش به سمت هالیوود. اخیراً او ویدیویی از خود با ریش در توییتر منتشر کرده که برای طرفداران جان سینا در دنیای کشتی کج غیرمنتظره بود.

ستارگان کشتی کج با ظاهر ریش دار و بی ریش

۹- براک لزنار

براک لزنار از زمان بازگشت به صحنه کشتی کج در سال ۲۰۱۲ همواره در رقابت های اصلی WWE حضور داشته است. او که یکی از بزرگ ترین و پردرآمدترین کشتی گیران تاریخ این ورزش به شمار می آید اغلب اوقات با صورت اصلاح شده در مسابقات حضور می یافت. اما در دوران حضورش در هنرهای رزمی ترکیبی، گاهی اوقات چهره ای دارای ریش و سبیل بلند از دو دیده می شد. لزنار اولین حضورش را در سال ۲۰۰۲ در WWE تجربه کرد و به سرعت به جوان ترین قهرمان تاریخ این کمپانی تبدیل شد. او در سال ۲۰۰۴ این کمپانی را ترک کرده و در دنیای هنرهای رزمی ترکیبی نیز به موفقیت دست یافت و در ادامه در یو اف سی به مقام قهرمانی سنگین وزن رسید. لزنار در سال ۲۰۱۲ به WWE بازگشته و از آن زمان غیرقابل توقف بوده و مقام های بسیاری بدست آورده است.

ستارگان کشتی کج با ظاهر ریش دار و بی ریش

۸- بابی لشلی

بابی لشکلی یکی از قوی ترین کشتی گیران دنیای کنونی WWE است. طرفداران به موهای تراشیده سر و صورت کاملاً اصلاح شده او عادت کرده اند اما در دوران حضور در دنیای ورزش های رزمی ترکیبی، لشلی ریش گذاشته بود. بابی لشکلی در سال ۲۰۱۸ به WWE بازگشته و از آن زمان به بعد دشمنی های جذابی را در دنیای کشتی کج حرفه ای شکل داده است.

ستارگان کشتی کج با ظاهر ریش دار و بی ریش

۷- شورتی جی/چاد گیبل

چاد گیبل که با لقب شورتی جی نیز شناخته می شود یکی از معدود ستارگان WWE است که در المپیک نیز حضور داشته است. در مسابقات SmackDown معمولاً او را با صورت اصلاح شده می دیدیم اما در دوران حضورش در المپیک تابستانه سال ۲۰۱۲ او را با ریش و سبیل دیدیم. گیبل در سال ۲۰۱۳ با کمپانی WWE قرارداد بسته و خیلی زود تیمی دو نفره با جیسون جوردن را ترتیب داد. این دو به عنوان یکی از بهترین تیم های دو نفره NXT، به قهرمانی این مسابقات دست یافته و در ادامه نیز توانستند قهرمانی دو نفره SmackDown  را بدست آورند.

ستارگان کشتی کج با ظاهر ریش دار و بی ریش

۶- پل هیمن

اگر بتوان یکی از ستارگان WWE را مستحق عنوان بهترین مدیران و سخنگویان تاریخ کشتی کج حرفه ای دانست بدون شک پل هیمن در فهرست هر دو عنوان قرار خواهد گرفت. پل هیمن در دنیای WWE بیشتر به عنوان مشاور و همراه براک لزنار شناخته می شود. طرفداران همواره او را با صورت صاف و اصلاح شده می بینند اما تصاویر نادری از او با ریش و سبیل نیز وجود دارد. هیمن اخیراً به SmackDown بازگشته و اتحادی را با رومن رینز تشکیل داده است که طرفداران در مورد همکاری این دو و نتیجه آن بسیار هیجان زده اند.

ستارگان کشتی کج با ظاهر ریش دار و بی ریش

۵- جیسون جردن

قبلاً در مورد چاد گیبل صحبت کردیم و اکنون نگاهی به هم تیمی سابق او در تیم دو نفره، جیسون جردن می اندازیم. او در سال ۲۰۱۱ با WWE قرارداد بسته و تیم دو نفره American Alpha را با گیبل تشکیل داد که در میان طرفداران بسیار محبوب شده و در بخش NXT و بسیاری بخش های دیگر به مقام قهرمانی دست یافتند. اگر چه او همواره دارای صورتی اصلاح شده بود اما در تصویری که در صفحه توییترش قرار دارد می توان او را با ریش و سبیل دید. جردن از سال ۲۰۱۸ به دلیل آسیب گردن از دنیای کشتی کج دور بوده است. او اخیراً به عنوان تهیه کننده کمپانی WWE فعالیت کرده و معلوم نیست که او را بار دیگر در رینگ ببینیم یا خیر.

ستارگان کشتی کج با ظاهر ریش دار و بی ریش

۴- رندی اورتون

در میان تمام کشتی گیران این فهرست، ظاهر دارای ریش و سبیل رندی اورتون مدتی است که برای طرفداران عرصه کشتی کج آشناست. اما اخیراً، او با صورتی اصلاح شده در مسابقات RAW دوشنبه شب ها حضور می یابد. رندی اورتون یکی از موفق ترین ستارگان تاریخ WWE بوده و تاکنون ۱۳ عنوان قهرمانی به دست آورده است. که او پسر باب اورتون، از مشهورترین چهره های سابق دنیای WWE است در سال ۲۰۰۱ با این کمپانی قرارداد بست و در سال ۲۰۰۴ در SummerSlam با شکست دادن کریس بنیو توانست عنوان قهرمانی سنگین وزن جهان را بدست آورده و به جوان ترین قهرمان قهرمانی جهان در تاریخ این کمپانی تبدیل شد. او برنده دو دور مسابقات Royal Rumble بوده و یک قهرمانی گرند اسلم را نیز در کارنامه دارد.

ستارگان کشتی کج با ظاهر ریش دار و بی ریش

۳- ری مستریو

ری مستریو به عنوان یکی از بهترین سوپراستارهای ماسک دار دنیای کشتی کج حرفه ای شناخته می شود. او که یک چهره افسانه ای در این ورزش به شمار می آید، کشتی گرفتن را حدود سه دهه پیش آغاز کرده و تا به امروز نیز یکی از سرسخت ترین رقبا برای کشتی گیران WWE بوده که مهارت های درون رینگ و چابکی اش زبانزد است. وی در سال ۲۰۰۲ برای اولین بار با کمپانی WWE قرارداد بسته و به خاطر سبک خاص و منحصربفرد کشتی گرفتن خود بسیاری از طرفداران این عرصه را شیفته خود ساخت. او با بسیاری از قوی هیکل ترین کشتی کج کاران جهان مسابقه داده و آن ها را شکست داده است. مستریو در سال ۲۰۱۸ به Royal Rumble بازگشته و دشمنی های مشهوری را باعث شده که از آن میان به دشمنی اش با سث رولینز اشاره کرد. در SummerSlam سال جاری، دومینیک، پسر ری مستریو، اولین مسابقه خود در رینگ را برابر رولینز انجام داد. تیم دو نفره این پدر و پسر چندین بار با هم در رینگ حاضر شده اند.

ستارگان کشتی کج با ظاهر ریش دار و بی ریش

۲- کین

کین یکی از باسابقه ترین ستارگان دنیای WWE است که هنوز هم در رینگ حضور دارد. او اخیراً به عنوان شهردار ناکس کانتی در تنسی انتخاب شده و گاهگاهی نیز در صورت نیاز در مسابقات WWE ظاهر می شود. وی قبل از معرفی شخصیت کین دارای ریش و سبیل بود هر چند بعد از آن بیشتر با صورت اصلاح شده در رینگ حاضر می شد. کین اولین حضورش در دنیای ۱۹۹۵ را در سال ۱۹۹۵ تجربه کرد و از آن زمان به یکی از مشهورترین کشتی کج کاران تاریخ این ورزش تبدیل شده است و دو مقام قهرمانی جهان را نیز کسب کرده است.

ستارگان کشتی کج با ظاهر ریش دار و بی ریش

۱- مت ریدل

مت ریدل یکی از معدود ستارگان جوان دنیای امروز کشتی کج حرفه ای است که ریش نداشته و با صورت کاملاً اصلاح شده به میدان می رود. اما در تصویر بالا می توان او را دید که موهای صورتش را اصلاح نکرده است. او که از قبل سابقه حضور در دنیای هنرهای رزمی را دارد، تمرینات خود برای حضور در دنیای کشتی کج حرفه ای را در سال ۲۰۱۴ آغاز کرد و با عقد اولین قراردادش با WWE در سال ۲۰۱۸ به NXT پیوست. در طی حضور نزدیک به دو ساله خود در این بخش، او توانست همراه با پیت دان، عنوان قهرمانی مسابقات دو نفره را بدست آورد. در می ۲۰۲۰، ریدل به SmackDown منتقل شده و در این عرصه نیز در حال محبوب شدن است.

بیشتر بخوانید: کرونا «غول اوگاندایی» کشتی کج را از پای درآورد؛ کامالای مهربان هم تسلیم شد

خشن ترین و خونین ترین ورزش های رزمی مدرن؛ از «کشتی کچ» تا «موی تای»

منبع: sportskeeda
۴ نظر

ورود

 • SINA شهریور ۱۹, ۱۳۹۹

  کشتی کچ یا catch wrestling. کج غلطه.

 • ??‍♂️مانی?? تیر ۱۷, ۱۴۰۰

  کشتی آزاد،کشتی فرنگی و کشتی کج محبوب ترین،سخت ترین و قوی ترین ورزشهای رزمی هستند و کشتی پادشاه ورزشهای رزمی است.

 • دلفین اسفند ۱۳, ۱۴۰۰

  عالیست ای زیبا رو

 • دلفین اسفند ۱۳, ۱۴۰۰

  عالیست ای زیبا رو