رد و بدل شدن دیالوگ های عاشقانه میان برد پیت و جنیفر آنیستون در همکاری جدیدشان

رد و بدل شدن دیالوگ های عاشقانه میان برد پیت و جنیفر آنیستون در همکاری جدیدشان

برد پیت و جنیفر آنیستون برای اولین بار بعد از دهه ها، با یکدیگر و البته به صورت مجازی در برابر دوربین قرار گرفتند.

این اتفاق در برنامه ی دورهمخوانی فیلمنامه ی فیلم کمدی رمانتیک «اوقات خوش در ریجمونت های» (Fast Times at Ridgemont High) رخ داد که برخی چهره های سرشناس هالیوودی مثل جولیا رابرتس، شان پن، متیو مک کانهی، مورگان فریمن، شایا لباف و جیمی کیمل در آن اجرا داشتند. جنیفر آنیستون هم با همسر سابقش برد پیت در این اجرا شرکت داشتند.

در این برنامه که قرار است عواید مالی آن صرف فعالیت های مقابله با کرونا شود، چهره های هالیوودی فیلمنامه ی فیلم کلاسیک «اوقات خوش در ریجمونت های» را به صورت مجازی دورهمخوانی کردند که ماجراهای چند دانش آموز دبیرستانی و دوستان اندک بزرگ ترشان را روایت می کند.

شان پن گرچه در فیلم اصلی که محصول سال ۱۹۸۲ است با نقش «جف اسپیکولی» حضور داشت، اما این بار در برنامه ی دورهمخوانی مجازی نقش دیگری را ایفا کرد.

دورهمخوانی برد پیت و جنیفر آنیستون

در این دورهمخوانی، جنیفر آنیستون و برد پیت به ترتیب نقش های «لیندا» و «برد» را برعهده داشتند، دو شخصیتی که به یکدیگر علاقمند شدند و یکی از عاشقانه ترین صحنه های این فیلم را رقم زدند.

در این صحنه شخصیت «برد» (که در فیلم اصلی نقش آن را جاج رینهولد ایفا می کرد) در حال خیالبافی درباره ی «لیندا» است که شخصیت «لیندا» (که بازیگر اصلی آن فیبی کیتس بود) سر می رسد.

آنیستون در نقش لیندا رو به برد گفت: «سلام برد، می دونستی همیشه به نظرم خیلی تو دل برو بودی؟» برد هم در پاسخ گفت: «به نظرم خیلی جذابی. میای پیشم؟»

از چهره ی باقی بازیگران دورهمخوانی کاملاً پیدا بود از این قسمت لذت زیادی برده بودند!

البته از قرار معلوم هیچ کدام به اندازه ی جولیا رابرتس، همبازی سابق پیت در مجموعه فیلم های «یازده یار اوشن» (Ocean’s Eleven) و جیمی کیمل، مجری تلویزیونی مشهور، از رد و بدل شدن این دیالوگ های عاشقانه میان آنیستون و پیت لذت نبردند!

آنیستون و پیت در سال ۲۰۰۰ بعد از ۲ سال رابطه ی عاشقانه با یکدیگر ازدواج کردند اما در سال ۲۰۰۵ از همدیگر جدا شدند و پیت همان زمان با آنجلینا جولی، همبازی اش در فیلم «آقا و خانم اسمیت» (Mr. & Mrs. Smith) وارد رابطه شد. اما حالا که پیت و جولی از یکدیگر جدا شده اند، طرفدارها در این فکرند که شاید آنیستون و برد دوباره رابطه ی خود را از سر گیرند. تجدید دیدار برد پیت با همسر سابقش، جنیفر آنیستون در پشت صحنه ی مراسم اهدای جوایز انجمن بازیگران که چند ماه قبل رخ داد تا مدت ها نقل محافل بود. در این دیدار زوج سابق برنده شدن این جایزه را به یکدیگر تبریک گفتند و بعد از آنکه آنیستون از پیت جدا شد، پیت دست آنیستون را کماکان به آرامی در دستش نگه داشته بود.

طرفدارها هم در فضای مجازی از دیدن دوباره ی این زوج سابق در کنار یکدیگر در برنامه ی دورهمخوانی مجازی به شیوه ی خودشان ابراز خوشحالی کردند.

یکی از کاربران توئیتر نوشته: «وقتی جنیفر آنیستون و برد پیت اون دیالوگا رو تو برنامه ی دورهمخوانی میخوندن بقیه ی بازیگرا اینجوری نگاشون میکردن»

کاربر دیگری هم نوشته: «تا آخر عمرم یادم نمیره که دیدم جنیفر آنیستون و برد پیت اون صحنه رو باهم خوندن»

دیدن این ویدئو را به شما توصیه می کنیم:

منبع: insider
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
بدون نظر

ورود