بازیگران و داستان سریال ترکی «ترانه زندگی» از ماکسیرا تا ملیسا

بازیگران و داستان سریال ترکی «ترانه زندگی» از ماکسیرا تا ملیسا

سریال ترانه زندگی (song of life) یا حیات سرکیسی (Hayat Sarkisi) از سریال های تلویزیونی درام ترکی است که از کانال دی این کشور از سال ۲۰۱۶ میلادی تا کنون پخش شده است. سریال ترانه زندگی دارای ۲ فصل و ۵۷ قسمت است.

سریال ترانه زندگی یک مجموعه تلویزیونی درام ترکی است که توسط ماهینور ارگان نویسندگی شده و کارگردانی آن را Cem Karci بر عهده داشت. در این سریال، شاهد نقش آفرینی Burcu Blircik هستیم که پیش تر در نقش هایی مثل کبری در سریال شرافت، شاهد حضور وی بودیم.

او از هنرپیشه های پرطرفدار در ترکیه است که مثل ازگل ازپیرینچی، مخاطب بسیاری در اینستاگرام دارد. داستان سریال ترانه زندگی، روایتی است بین بایرام و صالح که برای رفع دشمنی دیرینه بین خود، ملک و کریم که از فرزندانشان محسوب می شوند را از کودکی به عقد یکدیگر درآورده اند.

بایرام ۲ بچه دارد و با خانواده در استانبول زندگی می کند و ثروتمند است. با پسرش کریم به روستای ائشئکلار می رود. هر دو بچه دارای عشق هایی هستند. نقشه هولیا سبب تغییراتی در عشق اجباری می شود که داستان جذابی را رقم می زند.

سریال ترانه زندگی محصول شرکت Most Production است و در ۲ فصل ساخته شد. سریال پرطرفدار ترانه زندگی که با نقش آفرینی قوی بازیگرانش روبروی د وربین جی کارجی همراه شده، تلفیقی از کمدی و درام است.

بیرکان سوکولو و بورجو بریجیک و تایانچ آیدین از هنرپیشه های اصلی سریال ترانه زندگی هستند. داستان روابط پیچیده بین خانواده های امروزی ترکیه را روایت می کند و شخصیت اصلی داستان برای نجارت زندگی و ازدواج خود تلاش می کند. استخدام کارآگاه خصوصی برای حل مشکلات، داستان را جذاب میکند.

سریال ترانه زندگی از

از تصاویر هنرپیشه های اصلی سریال ترانه زندگی

بازیگران سریال ترانه زندگی

بازیگران سریال ترانه زندگی به شرح زیر است:

 • بیرکان سوکولو در نقش کریم
 • بورجو بیریجیک در نقش ماکسیرا (هولیا در اصل سریال ترانه زندگی)
 • آلمیلا باگریاسیک در نقش فیلیز
 • فلیز احمت در نقش حسین
 • بسته کوکدمیر در نقش ملیسا
 • اسم اوزکایا در نقش ملک
 • دنیس آنکل در نقش آیلین
 • احمد ممتاز تایلان در نقش بایرام
 • سرای گوزلر در نقش سهیلا
 • دنیز حمزاگلو در نقش کایا
 • پلین اوزتکین در نقش زینب
سریال ترانه زندگی

تصویری از سکانس سریال ترانه زندگی که عشق هنرپیشه های اصلی داستان را روایت می کند

بورجو بیرجیک هنرپیشه اصلی سریال ترانه زندگی مثل ازگه ازپیرینچی، مخاطبان بسیاری در اینستاگرام دارد. این هنرپیشه زن سریال ترانه زندگی ظرف چند سال اخیر بیش از ۱۲۰۰ پست از سبک زندگی خود و سفرها و نقش آفرینی هایش در سریال ها و فیلم ها به اشتراک گذاشته و بیش از ۲ میلیون دنبال کننده دارد.

سریال ترانه زندگی

از کلکسیون استایل ها و تابستان گردی های بورجو بیرجیک هنرپیشه نقش اصلی سریال ترانه زندگی در تابستان ۲۰۱۹ میلادی

سریال ترانه زندگی

کلکسیونی از تصاویر مد و لباس و تابستان گردی بورکو بیرجیک از هنرپیشه های اصلی سریال ترانه زندگی در سال ۲۰۲۰ میلادی

سایت هنرپیشه اصلی سریال ترانه زندگی در نشانی: burcubircik.com.tr قرار دارد که شما را با فعالیت های قبلی و آینده ایشان آشنا می کند.

بیرکان سوکولو بازیگر نقش کریم مقابل بورجو نیز دارای بیش از نیم میلیون دنبال کننده در اینستاگرام است. بیرکان سوکولو فعالیت زیادی در اینستاگرام ندارد و تا سپتامبر ۲۰۲۰ میلادی فقط ۸۰ پست به اشتراک گذاشته است.

سریال ترانه زندگی

تصویری از استایل های بیرکان سوکولو هنرپیشه نقش کریم  در سریال ترانه زندگی که اخیرا در سریال MASUMLAR APARTMANI هم نقش آفرینی کرده است

دیجیاتو
بدون نظر

ورود