رکوردشکنی جهانی نوزاد ۶ ماهه با اسکی روی آب! + ویدئو

رکوردشکنی جهانی نوزاد ۶ ماهه با اسکی روی آب! + ویدئو

یک نوزاد ۶ ماهه در ایالت یوتای آمریکا موفق به شکستن یک رکورد جهانی شده و حالا جوان ترین فردی محسوب می شود که تا به حال به اسکی روی آب رفته است. ویدئویی در شبکه های مجازی در حال دست به دست شدن است و واکنش های زیادی را به دنبال داشته است که «ریچ هامفریز» را در حال اسکی روی آب در دریاچه ای به نام «پاول» نشان می دهد . این ویدئو ابتدا در اینستاگرام، توسط پدر و مادر ریچ یعنی کیسی و میندی هامفریز منتشر شد و سپس از آنجا به سرعت شبکه های مجازی را پر کرد.

اسکی روی آب نوزاد 6 ماهه

این ویدئو که در اینستاگرام اختصاصی این نوزاد منتشر شده، او را در حالی نشان می دهد که یک میله ی فلزی را محکم گرفته و یک قایق او را روی آب دریاچه می کشد. پدر او که از قرار معلوم در قایق کناری است، از فرزندش که یک جلیقه نجات به تن کرده و پاهایش محکم به تخته ی اسکی بسته شده، چشم برنمی دارد.

در توضیح این ویدئو نوشته شده: «به مناسبت تولد ۶ ماهگی ام رفتم اسکی روی آب. کار مهمی به نظر می آید… #رکوردجهانی»

این ویدئو هزاران بازدید و نظر در اینستاگرام گرفته است. یک نسخه از این ویدئو هم در توئیتر منتشر شده که ۷/۶ میلیون بار دیده شده است.

این ویدئو نظرات مختلفی هم در شبکه های اجتماعی دریافت کرده است. بعضی معتقد بودند اسکی روی آب برای یک نوزاد ۶ ماه و ۴ روزه خیلی زود است. نظر بقیه اما این بود که این نوزاد همراه پدرش بود و به نظر می رسید همه ی اقدامات ایمنی رعایت شده و اوقات خوشی رقم خورده بود.

یکی از کاربران توئیتر نوشته: «این کار به خطر انداختن جان یک کودک است. دست زدن ندارد که.» کاربر دیگری هم گفته: «بامزه است ولی ممکن بود خطرناک هم باشد.»

یکی از کاربران اینستاگرام در پاسخ به نظرات منفی نوشته: «من می خواهم به خانواده ی شما یک نظر مثبت بدهم. او (ریچ) خیلی تحسین برانگیز است و به نظر می آید خانواده ی ماجراجویش علاقه ی زیادی به او دارند. مطمئنم اگر فکر می کردید خطرناک است، نمی گذاشتید این کار را انجام دهد.»

رکورد غیر رسمی قبلی جوان ترین اسکی باز روی آب به آبورن ابشر تعلق داشت. او در زمانی که به همراه پدر و مادرش به اسکی روی آب رفت، ۶ ماه و ۱۰ روز داشت.

منبع: ndtv
مطالب مرتبط
دیجیاتو
یک نظر

ورود