طلاق بهنوش بختیاری صحت دارد؟

طلاق بهنوش بختیاری صحت دارد؟

بهنوش بختیاری بازیگر سینما و تلویزیون که یکی از چهره های فعال در فضای مجازی است و به اظهارنظرهای جنجالی اش در شبکه های اجتماعی مشهور است، این بار با شایعه ی طلاقش بر سر زبان ها افتاده است.

ماجرا از این قرار است که دیروز بهنوش بختیاری استوری ای در اینستاگرام خود منتشر کرد که آن را به معنای جدایی وی از همسرش تعبیر کردند.

بختیاری در این استوری نوشته بود:

«بهای نگهداشتن یک زن کنار خود مهر است نه مهریه

زمانی که نه مهر هست و نه عشق

خداحافظی بهترین کار است

همه مهر عالم به پای تو ولی

خداحافظ بی مهر من»

طلاق بهنوش بختیاری

بعد از انتشار این استوری گمانه زنی ها درباره ی طلاق بهنوش بختیاری آغاز شد و شایعاتی هم درباره ی بارداری او درگرفت. اما ساعتی بعد بختیاری به این شایعه واکنش نشان داد.

بهنوش بختیاری ابتدا با یک استوری خبر طلاق و بارداری اش را تکذیب کرد و نوشت:

«بنده از همسرم جدا نشدم. لطفا بر اساس یک شعر قضاوت نفرمایید. ضمنا باردار هم نیستم عزیزان دل»

اما گویا اظهارنظرها در مورد طلاق بهنوش بختیاری تمامی نداشت، به همین خاطر بختیاری با انتشار یک پست سعی کرد به شایعات پایان دهد.

او در پست اینستاگرامی خود نوشت:

«من عاشقانه به زندگی زناشویی باهمسرم دارم ادامه میدم… مثل همه ادما باهم دعوا میکنیم و اشتی… ولی به قرآن قسم خوردیم که تا اونجایی که میتونیم کنار هم باشیم….وفاداربهم باشیم…خودش میدونه خوشگلتر از من برای ایشون زیاده ولی عاشق تر از من نسبت بهشون در دنیا وجود نداره

من معتقدم کسی که چهره است اصلا نباید بگه به زندگی شخصی من ورود نکنید… چون قانون جهان همین است…اگر ما دوست نداریم که کسی به حریم شخصیمون ورود نکنه اصلا نباید هنرپیشه میشدیم…. البته نظر همه برای من محترمه ولی نظر من اینه»

بهنوش بختیاری متولد ۵۴ در تهران، در سال ۸۶ با محمدرضا آرین ازدواج کرد که بختیاری شغل او را نویسنده عنوان کرده است. تاکنون هیچ تصویری از  همسر بهنوش بختیاری منتشر نشده، امری که باعث کنجکاوی برخی افراد جستجوگر شده تا هر از گاهی با انتشار عکسی و معرفی او به عنوان همسر بهنوش بختیاری حواشی جدیدی برای این بازیگر رقم بزنند.

بهنوش بختیاری که حالا ۱۳ سالی از عمر زندگی مشترکش می گذرد بارها به بهانه های مختلف اعلام کرده هیچ تصویری از همسرش در اینترنت وجود ندارد و تنها دلیل این امر بی علاقگی همسرش به انتشار عکس خود است.

بهنوش بختیاری در سال ۹۶ در دهمین سالگرد ازدواج خود، در واکنش به کنجکاوی همیشگی کاربران برای دیدن عکس همسرش، در اینستاگرام خود نوشت:

«برای چندمین بار میگم که همسر بنده علاقه ای به انتشار عکسشون در فضای مجازی ندارن….. وگرنه برای من افتخاریه که صفحه ام با عکس ایشون مزین شود.»

بهنوش بختیاری در سال ۹۴ به عنوان بهترین بازیگر تلویزیونی به خاطر نقش آفرینی اش در برنامه ی کودک «محله گل و بلبل» انتخاب و به همین مناسبت مهمان برنامه ی «سه ستاره» با اجرای احسان علیخانی شد. بختیاری در این برنامه درباره ی علت مادر نشدنش صحبت کرد و گفت که دیگر این شانس را ندارد تا خودش صاحب فرزندی شود.

بهنوش بختیاری یک سال بعد از تصمیم خود برای به عهده گرفتن سرپرستی یک دختر به عنوان فرزندخوانده ی خود خبر داد اما مدتی بعد اعلام کرد این امر به دلیل ارتباط نگرفتن همسرش با بچه میسر نشد و خانم بازیگر تنها سرپرستی این دختر را در بهزیستی برعهده دارد.

یگانه ، حنانه و مبینا سه دختری هستند که به گفته ی بهنوش بختیاری وی سرپرستی آن ها را برعهده دارد.

بیشتر بخوانید:

داستان رابطه نامشروع سحر زکریا با مهران مدیری و واکنش بهنوش بختیاری

واکنش بهنوش بختیاری به ماجرای تغییر جنسیت محمد رضا فروتن

ماجرای دعوای سینا ولی الله با بهنوش بختیاری در شب عاشورا چه بود؟

توضیح بهنوش بختیاری درباره پست جنجالی اش در اینستاگرام

لطفا «بهنوش بختیاری» را تحویل بگیرید؛ تراژدی بادیگارد معروف‌ها!

چرا بهنوش بختیاری این شکلی شد؟ طوفان پرتره‌های پاییزی خانم بازیگر

فساد در سینمای ایران به روایت بهنوش بختیاری و حمید فرخ نژاد

جنجال‌های بهنوش بختیاری؛ «غین و قاف بگذار که قیمه به گوشت کنند»

چرا بهنوش بختیاری از جراحی بینی خود پشیمان است؟

 

تماشای این ویدئو را به شما پیشنهاد می کنیم:

دیجیاتو
بدون نظر

ورود