«آقازاده» ۱۷: افشای عکس‌های خصوصی «راضیه» و الهام از «پشت پرده‌»

«آقازاده» ۱۷: افشای عکس‌های خصوصی «راضیه» و الهام از «پشت پرده‌»

فصل هفدهم سریال آقازاده روز جمعه ۲۵ مهر ۹۹ منتشر شد. در فصل هفدهم سریال آقازاده که این روزها از محبوب ترین سریال های شبکه نمایش خانگی است، دکتر بحری با بازی مهدی سلطانی سروستانی، با چالش جدیدی روبرو می شود که پسرش نیما (با بازی امیرآقایی) که در فیلم به عنوان آقازاده و ژن خوب نمایش داده می شود و برای بعضی ها، الهامی از ساشا سبحانی است، بوجود آورده است.

انتشار عکس های خصوصی راضیه (با بازی پردیس پور عابدینی) باعث اتفاقاتی جدیدی می شود که نقطه عطف سریال از این قسمت به بعد است. نیما پس از جر و بحث با راضیه ، نقشه شوم خود علیه آبروی حامد (با بازی سینا مهراد) و راضیه و خانواده حاج رضا تهرانی ( با بازی امین تارخ) را عملیاتی می کند. به هر حال سریال آقازاده را می توان ملغمه ای از حواشی باور پذیر و باور ناپذیر قلمداد کرد که به قول حامد عنقا نویسنده سریال، توانسته شمار زیادی از مخاطبان را به خود جلب کند.

در فصل هفدهم سریال آقازاده، از رسانه ای به نام پشت پرده سخن گفته می شود و نویسنده سریال، برای بیان شیوه انتشار تصاویر خصوصی راضیه در شبکه های اجتماعی، به روش تحلیل های رسانه پشت پرده با مجری گری امین فردین مراجعه می کند. موضوعی که در ساعات اخیر با واکنش تند رسانه پشت پرده ای های خارج نشین هم مواجه شده است.

در فصل هفدهم سریال آقازاده با موضوع افشای تصاویر خصوصی راضیه به مساله هتک حرمت و حیثیت افراد در فضای مجازی اشاره می شود که موضوعی فراگیر در یک دهه اخیر بوده است و پلیس فتا تاکنون نسبت به شناسایی و دستگیری هزاران کلاهبردار و مجرم سایبری که حریم خصوصی هموطنان را نقض کردند، اقدام کرده است.

در قسمت هفدهم سریال آقازاده، یک صفحه اینستاگرامی با نام poshtmeditv نشان داده می شود که فردی که الهامی از امین فردین و رسانه پشت پرده است، مشغول معرفی عکس های خصوصی و پارتی های راضیه است. موضوعی که جنجال های ناموسی بسیاری به پا می کند و چالش های جدیدی برای دکتر بحری و خانواده همسر راضیه بوجود می آورد و قسمت هجدهم سریال آقازاده که در اولین جمعه آبان امسال پخش می شود را برای مخاطب، دیدنی می کند.

فصل هفدهم سریال آقازاده

تطبیق بک گراند ویدیو رسانه پشت پرده با اجرای امین فردین و ویدیویی که در فصل هفدهم سریال آقازاده به نمایش گذاشته شده بود از یک کانال اینستاگرامی غیر واقعی به نام پشت مدیا تی وی

احتمالا آی دی اینستاگرام خیالی که در فصل هفدهم سریال آقازاده به نمایش درامد، به خیال برخی مخاطبان سریال که صفحه معتبری است با مراجعه کننده و فالو همراه شود. اگر چه صفحه رسانه پشت پرده ربطی به این آدرس نمایش داده شده ندارد.

نمایش روش افشاگری های رسانه پشت پرده از اتفاقات متن و حاشیه سینما و تلویزیون و سیاست و اقتصاد ایران در ماه های اخیر در فصل هفدهم سریال آقازاده با کامنت ها و توییت های مختلفی از سوی کاربران ایرانی شبکه های اجتماعی در ساعت های اخیر همراه شده است که احتمالا باید منتظر واکنش عوامل سریال آقازاده و همچنین رسانه پشت پرده در این باره باشیم.

امین فردین چندی پیش، پشت پرده رسانه «پشت پرده» را در قالب ویدیویی ارائه کرد. افشای پشت پرده هک پیج سالومه، مجری برنامه سالی تاک من و تو از جمله کلیپ های پربیننده این مجموعه رسانه ای بود.

به هر حال سریال آقازاده، همچنان حواشی پر رنگ تر از متن داشته که توانسته با این جریان سازی و حاشیه ها، شمار بیشتری از مخاطبان را با داستان خود همراه کند. داستانی که به نظر می رسد فاصله زیادی با واقعیت های امروز ایران دهه نود هجری شمسی، نداشته باشد. رسانه پشت پرده در حال حاضر هیچ صفحه ای در اینستاگرام ندارد.

مطالب مرتبط
بدون نظر

ورود