معمای سی‌آی‌اِی برای علاقمندان شغل جاسوسی؛ اختلاف تصاویر را پیدا کنید!

معمای سی‌آی‌اِی برای علاقمندان شغل جاسوسی؛ اختلاف تصاویر را پیدا کنید!

در آستانه ی روز هالووین، سی آی اِی یا همان سازمان اطلاعات مرکزی ایالات متحده آمریکا با انتشار یک معمای تصویری در توییتر رسمی خود  از کاربران تیزبین این شبکه اجتماعی دعوت کرد اختلاف تصاویر معما را پیدا کنند.

این سازمان جاسوسی در کپشن تصویر این معما که مملوء از نمادهای روز هالووین است نوشت: «می توانید تفاوت های پنهان تصاویر را پیدا کنید؟»

کاربران شبکه اجتماعی توییتر وظیفه ی حل این به موقع این معما را برعهده گرفتند و برخی در پاسخ اعلام کردند ۱۳ اختلاف بین دو تصویر پیدا کرده اند.

اما برخی هم به جو هالووینی تن ندادند. مثلاً کاربری خطاب به حساب کاربری سی آی اِی نوشت: «کار مهم تری برای انجام دادن ندارید؟»

کاربر دیگری به شوخی نوشت: «عالی شد – فکر کنم معنی اش این است که استخدام شدید – سر وقت سرکارتان باشید و اسلحه ی کمری و آن چهار گذرنامه ی جعلی تان را هم ببرید.»

کاربری هم به شوخی گفت: «آن ها روح شهروندهای آمریکا هستند که سی آی اِی بدون برگزاری دادگاه آن ها را کشته؟»

یکی از کاربران ۱۳ اختلاف در تصاویر پیدا کرده بود که به نظر می رسد بیشترین تعداد همین باشد.

سی آی اِی یک صفحه ی اختصاصی هم برای جذب کودکان دارد تا از طریق معماهای اختلاف تصاویر آشنایی بیشتری با این سازمان پیدا کنند.

حساب توییتری سی آی اِی در ماه گذشته هم یک معمای اختلاف تصاویر دیگر منتشر کرده بود. اما اتفاقی جالبی که رخ داد این بود که کاربران ۱۲ اختلاف پیدا کردند در حالی حساب کاربری سی آی اِی تعداد تفاوت ها را ۱۱ عدد عنوان کرده بود.

روز بعد حساب توییتری سی آی اِی در پاسخ به این اتفاق گفت: «اگر بیشتر از ۱۱ اختلاف پیدا کردید، یعنی تکنیک های جاسوسی را خوب یاد گرفتید. همیشه دنبال فرصتی برای یادگیری بیشتر باشید.»

حساب توییتری سی آی اِی جواب معما را اینگونه منتشر کرد:

و اما جواب معمای جدید حساب توییتری سی آی اِی:

بیشتر بخوانید:

۱۰ واقعیت عجیب و جالب در مورد موزه بین‌المللی جاسوسی در آمریکا

مروری بر ۹ مورد از علمیات های سری امریکا که از طبقه بندی محرمانه خارج شده

چند حقیقت جالب درباره سرویس مخفی امریکا که احتمالا نمی دانید

 

تماشای این ویدئو را به شما پیشنهاد می کنیم:

منبع: dailymail
مطالب مرتبط
دیجیاتو
بدون نظر

ورود