داستان عشق جدید «نگین معتضدی»: هنرپیشه آثار مهران مدیری

داستان عشق جدید «نگین معتضدی»: هنرپیشه آثار مهران مدیری

نگین معتضدی متولد سوم مهر ماه سال شصت و چهار در حصار بوعلی تهران است که به عنوان بازیگر تلویزیون شناخته می شود. نگین معتضدی با خبر ازدواج دومش در آذر ۹۹، درکانون توجه کاربران شبکه های اجتماعی ایران قرار گرفت.

نگین معتضدی را در سریال ویلای من به کارگردانی مهران مدیری دیدیم. سپس در سریال های گذر از رنج ها، تکیه بر باد و شاید برای شما هم اتافق بیتفد حضور یافت. خواهر نگین معتضدی، طلا معتضدی نام دارد و در عرصه نویسندگی فعالیت می کند. او به ایسنا گفته بود که آرزو داشت به عروسی دوستش ماه چهره خیلی برود. فردی که چند وقت پیش درگذشت.

نگین معتضدی در سال ۹۵ با جواد خیرخواه نامزد کرد اما مدتی بعد از وی جدا شد. با انتشار تصاویری از ازدواجش با امین امانی، نشان داد که ازدواج دومش را از بیستم آذر آغاز کرده است. نخستین حضور سینمایی نگین معتضدی را در فیلم سپیده و سیاه به کارگردانی قاسم جعفری در سال ۸۸ دیدیم. پس از آن نگین معتضدی روبروی دوربین اسماعیل فلاح پور در فیلم خیابان یک طرفه رفت.

بازی در فیلم شیرین قناری بود به کارگردانی داود توحید پرست، دزد و پری حسین قناعت در سال ۹۳ از دیگر کارهای نگین معتضدی است. ساعت ۵ عصر به کارگردانی مهران مدیری، دم سرخ ها به کارگردانی آرش معیریان و دزد شاعر به کارگردانی علی رضوی در سال ۹۹، جدید ترین فعالیت های سینمایی نگین معتضدی است.

وی دانشجوی دانشکده هنر و معماری تهران بوده و به قول مهران مدیری، کتاب زیاد می خواند. مثل خواهران شریفی نیا. اما مثل نیکی کریمی، کتاب های محبوبش را در اینستاگرام معرفی نکرده است. شاید گزینه خوبی برای برنامه «کتاب باز» سروش صحت در شبکه نسیم باشد!

او در یکی از مصاحبه ها گفته که بعضی ها به مادر ۷۰ ساله وی اهانت می کنند و وقتی جواب آن ها را می دهد، موجب تعجب دیگران می شود! حرف هاای جالب او در برنامه دورهمی و داستان طلاق و عاشق شدنش را روبروی مهران مدیری ببینید.

نگین معتضدی بازیگر سریال تلویزیونی گذر از رنج ها، اخیرا خبر از ازدواج دوم خود داد. نگین معتضدی با امین امانی که کارگردان تلویزیون است ازدواج کرده و خبر نامزدی خود با امین امانی را مرداد سال نود و شش وقتی در برنامه دورهمی مهران مدیری در شبکه نسیم حضور یافت، رسانه ای کرد. او سپس در شهریور نود و هفت در برنامه زنده رود اصفهان، خبر جدایی اش را اعلام کرد.

نگین معتضدی
تصویر آتلیه ای از ازدواج نگین معتضدی با امین امانی در آذر ۹۹
استایل کژوال تابستانی نگین معتضدی

نگین معتضدی در پستی که خبر ازدواجش را منتشر کرد نوشت که خوشبختی از نگاه هر کس، معنای گوناگونی دارد . اما از نظر من، آدم هایی خوشبخت هستند که عشق به موقع به سراغ آن ها می آید. الیکا عبدالرزاقی (همسر امین زندگانی) از جمله دوستان نگین معتضدی است که ازدواج وی را تبریک گفت.

نگین معتضدی دارای ۱۵۱ هزار فالوئر در اینستاگرام است. اینستاگرام نگین معتضدی در نشانی: @neginmotazedi.official قرار دارد. رضا رشید پور از جمله دنبال کنندگان اینستاگرام نگین معتضدی است.

از کلکسیون اینستانوشته های مفهومی نگین معتضدی

مجموعه های تلویزیونی با بازی نگین معتضدی

نگین معتضدی از سال ۱۳۹۰ در تلویزیون آمد. نخستین تجربه نگین معتضدی در رسانه ملی در سریال تکیه بر باد در سال ۱۳۹۰ برای شبکه ۵ سینما بود. پس از آن در مجموعه شاید برای شما هم اتفاق بیفتد به شبکه ۵ رفت و در گذر از رنج ها، روبروی دوربین فریدون حسن پور قرار گرفت. در سال ۱۳۹۵ نیز در سریال کشیک قلب به کارگردانی حسین مهکام در نقش حضور یافت. در سریال شهرک جیم به کارگردانی علی شبخ خیز، به شبکه ۳ رفت.

او دوباره در سال ۹۶ با سریال سارق روح به شبکه ۵ بازگشت. سریال کوبار به کارگردانی فریدون حسن پور و سریال زندگی شگفت انگیز است در شبکه ۲، از دیگر کارهای نگین معتضدی است.

نگین معتضدی
نگین معتضدی در مجموعه شام ایرانی در کنار مرجانه گلچین در خرداد ۱۳۹۹

نگین معتضدی در سریال های شبکه نمایش خانگی

در شبکه نمایش خانگی شاهد حضور نگین معتضدی در سریال قهوه تلخ مهران مدیری در سال ۱۳۸۹ هستیم. پس از آن وی در سریال ویلای من مهران مدیری در سال ۹۱ حضور یافت. سریال شوخی کردم، ابله به کارگردانی کمال تبریزی و مجموعه شام ایرانی به کارگردانی سعید ابوطالب از دیگر کارهای نگین معتضدی محسوب می شود.

اگر نظر و دیدگاهی درباره نقش آفرینی های این هنرپیشه جوان سینما و تلویزیون کشورمان در کاراکترهای گوناگونی که بازی کرده دارید، مراتب را از طریق بخش کامنت به اشتراک بگذارید.

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۲ نظر

ورود

  • یک ازاد آذر ۲۳, ۱۳۹۹

    تو سریال ویلای من افشا کرده بودن با مهران مدیری رابطه داشته

  • mohsen آذر ۲۴, ۱۳۹۹

    همچین مالیم نیستا. یکمم زشته