خرید لوازم یدکی لیفان از بازرگانی اتحاد

خرید لوازم یدکی لیفان از بازرگانی اتحاد

سلب مسئولیت: روزیاتو صرفا نمایش‌دهنده این متن تبلیغاتی است و تحریریه مسئولیتی درباره محتوای آن ندارد.

حدود ده سال است که که از ورود خودروی لیفان به ایران می گذرد. یکی از اولین مدل های خودروی لیفان که به ایران وارد شد لیفان ۵۲۰ بود که در بدو ورود صاحبان این خودرو با کمبود لوازم یدکی رو به رو بودند. به طور کلی تامین لوازم یدکی اصلی بزرگترین مشکل پیش روی مالکان اتومبیل های لیفان بوده است. حتی در هنگام خرید این خودروها اولین سوال بسیاری از خریداران این است که تا چه حد لوازم یدکی این خودرو ها در بازار موجود هستند؟!

در جواب این سوال باید گفت که با توجه به تولید انبوه لوازم یدکی در کشور چین، تامین قطعات خودروهای لیفان به دلیل محدودیت های واردات همواره با مشکل رو به رو بوده اند. اما در چند سال اخیر به دلیل مورد توجه قرار گرفتن برندهای چینی و افزایش کیفیت ساخت این اتومبیل ها، واردات قطعات آن ها نیز افزایش یافته است.

به طور کلی قطعات و لوازم یدکی لیفان غالبا کمیاب بوده و در نتیجه به قیمت های بالایی فروخته می شوند و یافتن این قطعات در شهرهای بزرگ به سختی صورت می گیرد چه برسد به شهرهای کوچک! از طرف دیگر عرضه قطعات بی کیفیت و فاقد استاندارد نیز بر نگرانی مالکان این خودروها افزوده است و همین موضوع موجب افت قیمت شدید خودروهای چینی دست دوم شده است. اما چه باید کرد؟ از خرید خودروهای چینی صرف نظر کنیم یا راه حل مناسبی وجود دارد؟ پیشنهاد می کنیم ادامه مطلب را بخوانید.

لوازم یدکی لیفان را از کجا بخریم؟

یکی از روش های خرید لوازم یدکی مراجعه به مراکز فروش لوازم یدکی در سطح شهر است اما تعدد فروشندگان، قیمت های بالا، قطعات متفرقه و… می تواند به مساله ای چالش برانگیز برای مالکین خودرو بدل گردد.

بهترین روشی که در چند سال اخیر پرکاربرد بوده است استفاده از اینترنت جهت بررسی و شناخت قطعات اصلی و یافتن قیمتی مناسب است. به این صورت که شما می توانید بهترین فروشگاه ها را شناسایی کرده و پس از استعلام قیمت،‌قطعات مورد نیاز خود را از آن ها خریداری نمایید.

اصل بخریم

یکی از دلایلی که می تواند در عمر مفید خودروی شما و کاهش استهلاک آن موثر باشد، استفاده از قطعات اصلی و با کیفیت است. اینکه شما چه قطعه ای را با چه کیفیتی خریداری می کنید می تواند تا حد زیادی از آسیب رسیدن به سایر لوازم خودرو جلوگیری نماید. یکی از عجیب ترین سوالاتی که ممکن است برای ما پیش بیاید این است که مگر قطعات متفرقه می تواند به سایر لوازم آسیب بزند؟!

متاسفانه باید بگوییم که که جواب این سوال بله است. چراکه اجزای یک اتومبیل به صورت یک نوار متصل به هم کار می کند و اخلال در عملکرد یک قطعه می تواند به سایر اجزا آسیب بزند. پس باید توجه داشت که در خرید لوازم یدکی دقت لازم را به خرج دهید.

یکی از راه های تشخیص قطعات اصلی و با کیفیت، شماره فنی کالا است که با جستجوی ساده در اینترنت نوع کالا و کیفیت ساخت آن قابل شناسایی است.

گران نخریم

از دیگر مشکلات مالکین خودروهای لیفان و سایر خودروهای چینی گران بودن قطعات این خودرو ها است. توصیه می شود قبل از خرید لوازم یدکی لیفان از بازار استعلام قیمت بگیرید و با اطمینان خاطر از اصل بودن کالا و کیفیت خدمات کالای مورد نظر خود را با قیمتی مناسب خریداری کنید.بازرگانی اتحاد علاوه بر فروش قطعات اصلی و باکیفیت تمام قطعات خود را با قیمتی مناسب به مشتریان عرضه می کند.

از وارد کننده خرید کنید

یکی از عواملی که برای دارندگان خودروهای لیفان می تواند مشکل ساز باشد مراجعه به تعمیرگاه های متفرقه است. معمولا قطعاتی که توسط این تعمیرگاه ها عرضه می شود فاقد کیفیت بوده و می تواند برای صاحبان خودرو دردسر ساز شود. بهترین راهکار این است که شما قطعه مورد نظر خود را پس از عیب یابی از واردکنندگان به صورت مستقیم خریداری نمایید. با این کار خیال شما از کیفیت محصول ارائه شده و قیمت آن راحت خواهد بود.

بازرگانی اتحاد؛ وارد کننده قطعات لیفان،‌ چری و جک

بازرگانی اتحاد با فعالیت چندین و چند ساله در خصوص تعمیرات و فروش قطعات اصلی قدمت زیادی در این خصوص دارد. کلیه قطعات لیفان، جک و ام وی ام (چری) که در این مجموعه عرضه و توزیع می شود دارای کیفیت بالا بوده و به صورت مستقیم به کشور وارد می شوند. همچنین شما می توانید با مراجعه به سایت بازرگانی اتحاد به آدرس www.etehadpart.com و دریافت استعلام قیمت به صورت تلفنی و حضوری لوازم مورد نیاز خود را خریداری نمایید.

بدون نظر

ورود