انتقاد عجیب مجری شبکه ۵ از ورزش روحانی خلع لباس شده

انتقاد عجیب مجری شبکه ۵ از ورزش روحانی خلع لباس شده

حجت الاسلام حسن آقا میری روحانی خلع لباس شده که منبرهای آتشینی در سال های اخیر داشته و به واسط آن نیز خلع لباس شده است، اخیرا برای چندمین بار پیاپی در سال ۹۹، سوژه تلویزیون و رسانه ها شده است.

در ویدیویی که اخیرا توسط اینستاگرام حسن آقامیری استوری شده است، او را در یکی از مناطق ساحلی کشور در حالی که یک سگ سیاه رنگ درکنار او قرار دارد، در حال نرمش نشان می دهد. حسن آقامیری در این استوری، با وزنه مشغول تمرین است و شلوارک ورزشی سیاه رنگی نیز بر تن دارد. بسیار معقول و معمول است که افراد در زمان ورزش، شلوارک بر تن کرده و با تی شرت مشغول ورزش و تمرین باشند.

این استایل، ارتباطی هم به شان و منزلت اجتماعی و مقام سیاسی و اجتماعی و هنری فرد ندارد. اکنون مجری برنامه صبحگاهی «یه  روز تازه» شبکه ۵ سیما، به انتقاد از شلوارک پوشی حسن آقامیری پرداخته و آن را دور از شان و جایگاه فردی دانسته که در خطبه هایش، از پیامبر اکرم و معصومین عصمت و طهارت صحبت میکند! انتقاد عجیب آقای مجری به حسن آقامیری، بازتاب های گسترده ای در شبکه های اجتماعی پیدا کرده است. مجری یه روزه تازه روز ۴ شنبه ۲۶ آذر نیز به حضور سارا و نیکا در سریال پایتخت نیز اشاره کرد.

برنامه یه روز تازه کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیما است که با اجرای وحید رونقی، مژده خنجری و حافظ کاظم زاده یک هفته در میان به تهیه کنندگی  شهرام راد و روح الله رحیمی از شبکه پنج سیما پخش می شود.

برخی از مجریان رسانه ملی در پاییز امسال، جنجال ساز شده و در جدید ترین مورد، یکی از مجریان برنامه دستپخت، درباره شغل شریف تاکسی داران، اظهاراتی داشت که منجر به واکنش تند اتحادیه تاکسیداران تهران شد.

به نظر می رسد مجریان رسانه ملی که با پول بیت المال (بودجه صدا وسیما در بودجه سال ۱۴۰۰ حوالی ۲۷۰۰ میلیارد تومان براورد شده است) در این برنامه ها حضور دارند و از تریبون ملی سخن می گویند، باید بیشتر مراقبت دیالوگ های خود باشند تا باعث تکدر خاطر بیننده و وهن رسانه ملی و نقض حریم خصوصی و منزلت اجتماعی شهروندان نشوند.

حسن آقامیری
بخش هایی از ویدیو استوری شده در اینستاگرام حسن آقامیری که وی را مشغول تمرین با وزنه در کنار یک سگ مشکی رنگ نشان می دهد

حسن آقامیری قبلا هم در یک باشگاه ورزشی، ویدیویی از ورزش کردن خود منتشر کرده بود.

اینکه مجری جوان رسانه ملی به عنوان یک جوان ایرانی در قرن بیست و یکم، در فهم و درک ورزش و لباس ورزشی به عنوان یک پدیده عمومی معمولی در میان اقشار مختلف مردم از رئیس جمهور تا رهبر و روحانیت و دانشگاهیان و هنرمندان وغیره، عاجز است، جای تامل و تاسف دارد.

هم رهبر انقلاب و هم رئیس جمهور سابق و هم رئیس جمهور فعلی و هم وزرا و دیگر مسئولان کشور، بارها با لباس ورزشی و خارج از لباس و مقام و منصب خود، در جامعه حضور یافته و مشغول ورزش یا تماشای ورزش بودند. بعید است که ورزش و لباس ورزشی بر تن کردن، عاملی برای کوبیدن افراد و مقام و شخصیت آن ها باشد.

امیدواریم رسانه ملی در روزگاری که شاهد فرار مجریان و مخاطبان هستیم، بر طبل تفرقه افکنی و کوبیدن شخصیت شهروندان، نکوبد.

مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
دیجیاتو
۵ نظر

ورود

 • Xtract آذر ۲۶, ۱۳۹۹

  از دو حالت خارج نیست. یا هرچی عقب مانده است جذب صدا و سیما میشه یا طرف اولش مشکلی نداشته بعداً تو صدا و سیما یه دارویی به کارمندان میدن که عقب مانده میشن.

  • محسن آذر ۲۷, ۱۳۹۹

   داداش چرا زود قضاوت میکنی اصلا میدونی چرا میری خلع لباس شده ؟ اصلا میدونی میری به جهنم اعتقاد نداره ؟

   • امیر آذر ۲۷, ۱۳۹۹

    شعر نگو ?

   • نه آذر ۱۶, ۱۴۰۰

    واییییییی چه کارب بدییییی ?به یه مکان خیالی که هیچکس نمیتونه وجودشو اثبات کنه اعتقاد نداره؟خب تبریک میگم✨

 • علی آذر ۲۸, ۱۳۹۹

  هر کسی تو ایران نقاب داره و خود واقعیش نیست ! برای نون خوردن تو ایران باید نقاب داشت .

  خبر جدید روزیاتو :
  AFC از عادل فردوسی پور خواسته برایشان گزارش بازی فینال اسیا شنبه را انجام دهد و برایش ویزا صادر شده
  اما برای میثاقی صادر نکردن 🙂