آخرین عکس یادگاری ترامپ و ملانیا به مناسب کریسمس در کاخ سفید

آخرین عکس یادگاری ترامپ و ملانیا به مناسب کریسمس در کاخ سفید

رئیس جمهور و بانوی اول آمریکا برای آخرین عکس کریسمسی خود در کاخ سفید با لباسی هماهنگ در برابر دوربین حاضر شدند. دونالد و ملانیا ترامپ هر دو یک دست کت و شلوار رسمی به تن داشتند.

این عکس ترامپ ها را خنده به لب، ایستاده بر روی فرش قرمز پلکان بزرگ کاخ سفید و در زیر تزئینات کریسمسی کاخ سفید نشان می دهد.

ترامپ یک دست کت و شلوار مشکی با پاپیونی سیاه رنگ به تن کرده و ملانیا نیز یک دست کت و شلوار مشکی، پیراهن سفید و کفش های پاشنه بلند پوشیده.

ملانیا ترامپ این عکس را روز جمعه با این شرح در توییتر خود منتشر کرد: «تبریک کریسمس از طرف رئیس جمهور دونالد ترامپ و بانوی اول ملانیا ترامپ.»

باقی اعضای خانواده ی ترامپ، از جمله پسر ۱۴ ساله ی این زوج، بارون، در عکس حضور ندارند.

این آخرین باری است که ترامپ ها در این عکس که به طور سنتی به مناسبت کریسمس در کاخ سفید ثبت می شود، حضور پیدا می کنند، چرا که جو بایدن، رئیس جمهور منتخب از ۲۰ ژانویه ۲۰۲۱ سکان کاخ سفید را درست خواهد گرفت.

دونالد و ملانیا ترامپ هنوز برنامه های خود برای پس از ترک کاخ سفید را به طور رسمی اعلام نکرده اند. گزارش های منتشره طی هفته های اخیر بیانگر آن است که ترامپ ها به ملک مورد علاقه شان در فلوریدا نقل مکان خواهند کرد.

اینطور که گفته می شود دونالد ترامپ از حالا نظافت عمارت مارالاگو را آغاز کرده و ملانیا ترامپ هم در حال جستجو در مدارس این منطقه برای پسرشان بارون است و «تنها چیزی که می خواهد این است که به خانه برگردد».

هنوز روشن نیست ترامپ ها در نهایت کجا را برای زندگی انتخاب خواهند کرد. اما همسایه های آن ها در ایالت فلوریدا از حالا دست به اقدامات قانونی برای جلوگیری از نقل مکان دائمی آن ها به عمارت مارالاگو زده اند.

منبع: businessinsider
مطالب مرتبط
مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
یک نظر

ورود

  • علیرضا دی ۱, ۱۳۹۹

    متاسفانه روزیاتو شدیدا چپ گرایانه مقاله مینویسه
    لااقل تا شیش ژانویه صبر کنین شاید نتیجه عوض شد…