واکنش عادل فردوسی پور به گزارش اینستاگرامی اش و باخت پرسپولیس در فینال

واکنش عادل فردوسی پور به گزارش اینستاگرامی اش و باخت پرسپولیس در فینال

عادل فردوسی پور مجری سرشناس و البته سابق صدا و سیما که کنار گذاشته شدنش از رسانه ملی در بیش از یک سال اخیر به وضوح با اعتراض میلیون ها ایرانی همراه شده، روز شنبه به قطر دعوت شد تا از طریق صفحه اینستاگرام فدراسیون فوتبال آسیا به طور زنده مسابقه فینال لیگ قهرمانان آسیا بین تیم های پرسپولیس ایران و اولسان هیوندای کره جنوبی را گزارش کند. تنها خبر گزارش فردوسی پور از طریق لایو اینستاگرام کافی بود تا طرفداران وی به صفحه اینستاگرام فدراسیون فوتبال آسیا سرازیر شده و در ساعاتی اندک تعداد فالوورهای این صفحه از ۲۰۰ هزار نفر به نزدیک به ۳ میلیون نفر برسد.

تنها خبر گزارش فردوسی پور از طریق لایو اینستاگرام کافی بود تا تعداد فالوورهای این صفحه از 200 هزار نفر به نزدیک به 3 میلیون نفر برسد.

عادل فردوسی پور در همان ابتدای گزارش احساسی شده و از دلتنگی برای مردم و گزارش کردن مسابقات فوتبال گفت. بازی در نهایت به سود تیم کره ای به پایان رسید و پرسپولیس برای دومین سال متوالی در فینال ناکام ماند اما حواشی این مسابقه شاید بیشتر از متن آن اهمیت داشت و یکی از این حواشی گزارش عادل فردوسی پور بود که بار دیگر بی سلیقگی ها در صدا و سیما را نشان داد. عادل فردوسی پور اکنون پس از بازگشت به ایران در گفتگوی کوتاهی با خبرنگار روزنامه همشهری از اولین تجربه گزارشگری خود بعد از مدت ها گفته است. این مجری توانا در مورد استقبال مردم از گزارش اینستاگرامی اش چنین گفته است: «استقبال خیلی خوب بود. مردم چه قبل از بازی و چه در طول گزارش واقعا مرا شرمنده کردند. مردم خیلی لطف دارند و با وجود مشکلات و محدودیت‌هایی که دیروز در اینترنت وجود داشت استقبال خوبی از این گزارش داشتند».

تنها خبر گزارش فردوسی پور از طریق لایو اینستاگرام کافی بود تا تعداد فالوورهای این صفحه از 200 هزار نفر به نزدیک به 3 میلیون نفر برسد.

وی در مورد نتیجه بازی نیز چنین اظهارنظر کرد: « فرصت بسیار خوبی از دست رفت. به نظرم اولسان تیم خیلی قدرتمندی نبود. پرسپولیس هم خیلی خوب بازی کرد اما اتفاقات بازی به نفع این تیم پیش نرفت. یک سری بدشانسی هم آوردند و پنالتی‌های عجیب و غریبی دادند. پرسپولیس می‌توانست قهرمان آسیا شود و نمی‌دانم دوباره چه زمانی یک تیم ایرانی بتواند به فینال آسیا برسد». وی در مورد تجربه کار با اینستاگرام نیز گفته است که تاکنون سابقه استفاده چندانی از اینستاگرام نداشته و معلوم نیست پس از گزارش مسابقه پرسپولیس و اولسان هیوندای از طریق لایو اینستاگرامی، به سراغ این شبکه اجتماعی برود یا نه. فردوسی پور در مورد سوال گزارشگر مبنی بر اینکه آیا ترغیب شده از این شبکه اجتماعی پرطرفدار استفاده کند یا خیر، گفته است: «البته همیشه به عنوان یک آپشن به این موضوع فکر می‌کنم».

تنها خبر گزارش فردوسی پور از طریق لایو اینستاگرام کافی بود تا تعداد فالوورهای این صفحه از 200 هزار نفر به نزدیک به 3 میلیون نفر برسد.

هنوز معلوم نیست صدا و سیما چه واکنشی به گزارش اینستاگرامی عادل فردوسی پور نشان دهد (اگر واکنشی وجود داشته باشد) اما بهرترتیب می توان گفت که این مجری سرشناس با فرصتی که از طریق فدراسیون فوتبال آسیا به او داده شد بار دیگر توانایی و جذابیت خود را به رخ کشیده و نشان داد که طرفداران بسیاری در ایران دارد.

بیشتر بخوانید: اظهارات جنجالی مدیر شبکه سه: «فردوسی پور از مدار خارج شده بود» + ویدئو

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۴ نظر

ورود

 • jafar.ch دی ۳, ۱۳۹۹

  احسنت به اون عگاس ای که این عکس را از فروغی عقده ای گرفته چه شکار زیبایی ‘ حالا بگو مدیر شبکه سه چه کسی از مدار خارج شده ” تو یا دکتر عزیز فردوسی پور

 • هوشنگ دی ۳, ۱۳۹۹

  درود بر عادل فردوسی پور مرد شماره یک شبکه سه و بهترین مجری بهترین برنامه شبکه سه

 • منصور دی ۴, ۱۳۹۹

  واقعا متاسفم برای اینجور مدیریت صدا و سیما که پر بیننده ترین برنامه تلویزیونی یعنی نود روازمردم گرفتن

 • سیدحسین دی ۴, ۱۳۹۹

  فروغی کیلوچنده آخه!!؟انصافااگرپسرباجناق حدادعادل نبودآبدارچی یانظافتچی یادربان درصداوسیمااستخدامش میکردند!!؟حتی قراردادی و پیمانی!! ؟عادل جان تو قلب میلیونهامیلیون ایرانی بدجورنشستی به کوری چشم هرآنکه نمیتونه ببینه!!؟عاشقتیم عادل جان.