چگونه در نظرسنجی AFC در مورد پرطرفدارترین باشگاه فوتبال آسیا شرکت کنم؟

چگونه در نظرسنجی AFC در مورد پرطرفدارترین باشگاه فوتبال آسیا شرکت کنم؟

وبسایت فدراسیون فوتبال آسیا یا همان AFC اخیراً نظرسنجی را برگزار کرده که بر اساس آن پرطرفدارترین تیم فوتبال قاره آسیا انتخاب خواهد شد. پس از نظرسنجی های اولیه، اکنون مرحله نهایی این نظرسنجی آغاز شده و دو تیم ایرانی پرسپولیس تهران و تراکتورسازی تبریز در قسمت مرکزی و جنوب آسیا در میان ۶ باشگاه نهایی قرار گرفته اند. در واقع پرطرفدارترین باشگاه فوتبال آسیا از بین این ۶ تیم انتخاب خواهد شد. یم های الوحدات اردن، الاتحاد سوریه، جوهور دارالتعظیم مالزی، پرسیا جاکارتا اندونزی، شانگهای شینهوا چین و سوون سامسونگ کره‌جنوبی رقبای دو تیم ایرانی در این نظرسنجی هستند.

وبسایت فدراسیون فوتبال آسیا یا همان AFC اخیراً نظرسنجی را برگزار کرده که بر اساس آن پرطرفدارترین تیم فوتبال قاره آسیا انتخاب خواهد شد.

اگر می خواهید در این نظرسنجی شرکت کرده و به باشگاه محبوب خود رأی دهید باید به سایت فدراسیون فوتبال آسیا به نشانی https://www.the-afc.com/ رفته و سپس به بخش نظرسنجی پرطرفدارترین تیم باشگاهی آسیا بروید. همچنین می توانید از این لینک مستقیم به صفحه مورد نظر بروید و به تیم مورد علاقه خود رأی دهید.

وبسایت فدراسیون فوتبال آسیا یا همان AFC اخیراً نظرسنجی را برگزار کرده که بر اساس آن پرطرفدارترین تیم فوتبال قاره آسیا انتخاب خواهد شد.

در این صفحه در مورد تیم پرسپولیس تهران چنین نوشته شده است: « تیم پرسپولیس که هم در زمین و هم در خارج از آن موفق است، تاکنون ۴ بار قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران شده و در سه سال گذشته دو بار به فینال لیگ قهرمانان آسیا رسیده است. در آخرین مورد آن ها روز یکشنبه گذشته فینال را با نتیجه ۲ بر ۱ به تیم اولسان هیوندای واگذار کردند. با نشان دادن قدرت عظیم محبوبیت خود، غول های تهرانی بیش از ۳۰ درصد کل آرای فینال بخش مرکزی و جنوب آسیا را کسب کرده و بعد از دیگر تیم ایرانی، تراکتورسازی، در رده دوم قرار گرفتند».

وبسایت فدراسیون فوتبال آسیا یا همان AFC اخیراً نظرسنجی را برگزار کرده که بر اساس آن پرطرفدارترین تیم فوتبال قاره آسیا انتخاب خواهد شد.

در صفحه نظرسنجی محبوب ترین باشگاه فوتبال در آسیا، در مورد تیم تراکتورسازی تبریز نیز چنین نوشته شده است: «پرطرفدارترین تیم ایرانی در نظرسنجی ما از محبوب ترین باشگاه های فوتبال ایران و همچنین نظرسنجی مرکز و جنوب آسیا، تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز به وضوح یکی از پرطرفدارترین تیم های فوتبال در سراسر قاره آسیاست. آن ها ۵۹.۴۳ درصد از کل آرای فینال نظرسنجی منطقه آسیای مرکزی و جنوبی را بدست آوردند که بزرگ ترین میزان رأی دریافتی هر باشگاهی در مرحله منطقه ای نظرسنجی ما بوده و بدین ترتیب آن ها یکی از شانس های اصلی برای بردن این رقابت قاره ای هستند».

مطالب دیگر از همین نویسنده
مشاهده بیشتر
۷ نظر

ورود

 • Khorkhe دی ۸, ۱۳۹۹

  هرکی ساندیس بده بهش رأی میدیم

 • Farid دی ۹, ۱۳۹۹

  Tractor

 • تراکتورِ آذربایجان دی ۱۱, ۱۳۹۹

  تراکتور ۵۰ درصد کل آرای آسیا رو رد کرده…. این شگفت انگیزه تو نظرسنجی که اکان تقلب نوش نیست و یک نهاد بی طرف رای گیری میکنه….. فوبال ایران باید به داشتن تیمی بنام تراکتور افتخار کنه…..

 • حسین دی ۱۱, ۱۳۹۹

  اگر محمود واعظی و آذری جهرمی مسئولان وقت وزارت ارتباطات در نظر سنجی های برنامه نود آرای پرسپولیس را ۳۰ درصد و تراکتور را ۱۰ درصد دستکاری و وانمود می کردند. حالا با نظر سنجی سایت فدراسیون فوتبال آسیا تراکتور ۳۰ درصد آرای بیشتری از پرسپولیس کسب می کند.

  تا سیه روی شود هر که در او غش باشد.

 • Ali fathi دی ۱۱, ۱۳۹۹

  Tiractor

 • طرفدار تراختور دی ۱۲, ۱۳۹۹

  یه پیشنهاد به پیروزی و استقلال چون که تو نظرسنجی afc نمیشه با تقلب اول شد و داره دستتون رو میشه وابرو تون میره ، بهترین کار اینه فورا با استفاده از رسانه های داخل مخصوصا شبکه ۳ و استاد تقلب فردوسی و میثاقی یه نظرسنجی ترتیب بدین و خودتونو اول بکنید تا نتیجه afc در مورد پرطرفدارترین تیم اسیا (تراختور) براتون قابل تحمل باشه